649 Shares 3907 views

"LMed", Novomoskovsk. Klinika „L-Miód” Novomoskovsk: Opinie pacjentów i adres

medycyna prywatna w Rosji rozwija się wykładniczo. W każdym mieście w kraju można znaleźć sporo różnych klinik prywatnych. Mogą to być zarówno wielodyscyplinarne i specjalizuje się w określonej dziedzinie medycyny. Dzisiaj dowiemy się, co „LMed” Novomoskovsk. Co to jest szpital? Jakie usługi oferuje? Jakie stawki robi? Co ludzie mówią o pacjentów instytucji? Odpowiedzi na wszystkie te pytania można znaleźć poniżej.


opis

„LMed” Novomoskovsk – prywatnej klinice, działająca w Rosji. Służy on wyłącznie mieszkańców Federacji Rosyjskiej. Patrz tutaj o pomoc może zarówno dorosłych i dzieci.

Klinika medycyny laserowej „L-Miód” jest ośrodkiem multi-medyczny. Głównym kierunkiem instytucji – Medycyna laserowa. Ale z tym wszystkim w ścianach instytucji świadczenia innych usług. Prawie każdy problem związany ze zdrowiem, mogą być dostępne w „LMed”.

adres

A gdzie jest ta instytucja? Jak już wspomniano, mówimy o rosyjskiej prywatnej multidyscyplinarnego centrum medycznego. Dlatego należy szukać w Rosji.

Dokładniej, Klinika „LMed” Novomoskovsk. Mianowicie, pod adresem: Region Tula, Nowomoskowsk, podróżować Parkovy 4a dom. Ma więcej oddziałów i tam instytucji.

tryb

Jak działa klinika „LMed”? Drzwi danej instytucji są otwarte 7 dni w tygodniu, co jest bardzo miłe klientów. Można zastosować tu o pomoc w niemal dowolnym momencie.

W dni powszednie, centrum medyczne jest otwarta od 8 rano do 8 wieczorem, aw weekendy – od 8:00 do 16:00. gabinety zabiegowe czynna jest codziennie od 8:00 do 15:00, w weekendy – przed 11 rano. Analizuje się w klinice codziennie do godziny 11:00.

wiedza specjalistyczna harmonogram powinny być określone w rejestrze. Telefon „LMeda” Novomoskovsk można określić w książce telefonicznej. Po tym, wystarczy zadzwonić pod numer na nazwie i znaleźć konkretny tryb pracy lekarza.

Lista usług

Jakie usługi są oferowane przez „LMed”? centrum medyczne w Nowomoskowsk, jak zostało powiedziane, jest multi. To działa w różnych dziedzinach medycyny.

Wśród podstawowych usług mogą być identyfikowane w następujący sposób:

 • konsultacji specjalistów;
 • Medycyna laserowa;
 • usługi stomatologiczne;
 • Testy laboratoryjne;
 • MRI;
 • Ultrasonografia.

W obiekcie można zamówić do następujących lekarzy:

 • terapeuta;
 • ginekolog;
 • stomatolog;
 • okulista;
 • laryngolog;
 • urolog;
 • gastroenterologia;
 • dermatolog;
 • neurolog;
 • onkolog;
 • kosmetyczka;
 • ortopedyczne;
 • traumatolog.

Prawie każdy problem związany ze zdrowiem, mogą być dostępne w „LMed” Nowomoskowsk. Wśród innych usług kliniki przeznaczyć świadectw rejestracji i zwolnień lekarskich, a także organizację badań lekarskich.

ceny

Ceny oferowanych przez centrum medyczne „LMed” nie można nazwać wysokie. Są one dostępne dla niemal każdego. Cennik kliniki wskazuje, że ogólnie rzecz biorąc, umożliwia ustanowienie regionu Tula populacji należy traktować w prywatnej klinice w przystępnych cenach.

Na przykład, badania lekarz kosztuje 500 rubli eCG z interpretacją – 250 US – od 200 do 600 rubli. wypełnień kanałowych będzie kosztował 400 rubli, wypełnienia – od 400 do 2200 rubli.

Ogólnie rzecz biorąc, ceny nie są najwyższe. Mimo to leczenie „LMede” Novomoskovsk czasami wychodzi drogie. Wynika to głównie ze względu na dużą liczbę analiz i badań przeprowadzonych na dokładną diagnozę.

umeblowanie

"LMed" – prywatnej klinice. Podobnie jak w przypadku wszystkich takich instytucji, to wyróżnia się sytuacji. Ludzie poddawani leczeniu tutaj mogą korzystać z miłej i przyjaznej atmosferze. W klinice, nie ma pośpiechu, chamstwa i chamstwa. Pacjenci kolejka nie w kolejce w urzędach, poczekalniach praktycznie pusty. Zwiększony komfort – to jest to, co oferuje „LMed” Novomoskovsk.

Zewnętrznie, ustanowienie również wygląda dobrze. Tutaj, wykonane kosmetycznych napraw. Wszystkie pomieszczenia kliniki regularnie czyszczone. Wszędzie lekkie i wygodne. Nowe meble i sprzęt – to jest to, co tkwi w badanej instytucji. Wracając do „LMed”, można mieć pewność, że pacjent zapewnia zwiększoną wygodę podczas obsługi.

O lekarzy

Istotna rola odgrywana przez lekarzy pracujących w niej za każdym ośrodku medycznym. Co można powiedzieć o „LMede” w Nowomoskowsk? Jak dobrze ludzie pracują w tej klinice?

Wszyscy eksperci instytucje – wykształconych ludzi, którzy są zawsze działa, aby poprawić swoje umiejętności. Są one odpowiedzialne podejście do leczenia i diagnozowania chorób. Zaufaj ekspertów „LMed” klinika może bez obaw – nie będą one traktowane na fikcyjnych chorób i zastraszyć straszną diagnozę.

Niemniej jednak, niektóre osoby skarżą się na lekarzy z centrum medycznego. O nich mówić jako niegrzeczne i nietaktowne ludzi. Na przykład, jedna kobieta powiedziała, że jej dziecko odmówiono wstępu. Drugi – że sensowne porady na temat różnych chorób nie może być uzyskane od okulisty lub neurologa z. Dowody z tych zjawisk nie wyklucza jednak możliwości ich wygląd nie jest konieczne.

Relacje z pacjentami

Teraz jest jasne, jakie opinie o LMed „Nowomoskowsk lekarzy otrzymał do tej pory. Ogólnie rzecz biorąc, eksperci są dość dobre, ale nieprzyjazny ludzie nadal.

W związku powiedział również wiele słów do klientów. Większość ludzi jest szczęśliwa – wszyscy pracownicy (w tym pracowników niemedycznych) są przyjazne i otwarte. Nie są niegrzeczni, nie niegrzeczny i wczuć się w ich klientów.

Czasami widać, że klinika „LMed” Novomoskovsk wcześniej pracował prawidłowo, a pacjenci byli zadowoleni z wszystkiego, ale teraz praca z rejestru jest słaba. Według niektórych opinii, a teraz w szpitalu miejskim – wszystko szorstkich i rude. Oczywiście, taka postawa dla zwiedzających nie jest najlepszy sposób wpływa organizacja ocenił. Dlatego nie można powiedzieć, że „LMed” – jest idealnym prywatna klinika Tula region. Ma swoje wady.

Na analizie i szacunku dla pacjentów

Jak już wspomniano, w badaniu ustanowienie cena nie jest zbyt wysoka. Niemniej jednak obywatele czasami skarżą. Na przykład fakt, że leczenie „LMede” Novomoskovsk jest drogie. W szczególności, ze względu na dużą liczbę prób podejmowanych. Często lekarze przepisują dużo więcej badań w diagnostyce chorób. Niektórzy nie lubią zjawisko – pacjentów podejrzanych lekarzy w wyciągając swoje pieniądze. Brak bardziej szczególne roszczenia do analizy nie – wszystkie badania indywidualnie niewielkim kosztem, biegną dość szybko. Wyniki nie są substytutem.

Stosunek do pacjentów „LMede” zbyt różne. Niektórzy sugerują, że wszyscy pracownicy agencji uprzejmy, przyjazny i gościnny. Odnoszą się do nich ładnie. Nikt nie był niegrzeczny i nie rude. Lekarze starają się spojrzeć na indywidualne podejście do każdego gościa personelu udzielanie porad niemedycznych oraz o wszelkich sprawach dotyczących służby publicznej.

Jednocześnie widać komentarze, wskazując, że klinika „LMed” Novomoskovsk – nie jest najlepszym miejscem do leczenia. Tutaj niektórzy pracownicy są nieuprzejmi i niegrzeczni. Wcześniej tego nie było. Poszczególne lekarze różnią affability. Na przykład, ortodonta w „LMede” – ekspert, który nie mówi o zbliżającej się leczeniu i jest ogólnie opisać jako niekompetentnego lekarza.

Jest to niemożliwe, aby powiedzieć na pewno, w co wierzyć. Po tym wszystkim, nie przegląd „LMede” ma pokwitowań. Dlatego można stwierdzić, że w ogóle, ustanowienie dobra odnoszą się do pacjentów, ale są wyjątki. Niektórzy pracownicy mogą naprawdę niegrzeczne. Administracja „LMeda” aktywne zwalczanie tego zjawiska.

Jako pracodawca

Jak dobry jest pracodawca „LMed” w Nowomoskowsk? Pracownicy mówią inaczej o tej firmie. Ale wszystkie bez wyjątku mówią, że praca tutaj nie jest podana dla każdego. Szpital Administracja rekrutować tylko wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Dostać miejsce w tym obiekcie jest możliwe jedynie po przejściu rygorystycznego wybór. Nieco łatwiej dostać się do „LMed” personel niemedycznych – wystarczy być dobrym i sumiennym pracownikiem.

Co do reszty, do „LMedu” żadnych skarg. Miejsca pracy są wyposażone w najnowszy, ma wszystko, czego potrzeba do wykonywania obowiązków służbowych. Grafik stabilny, ale lekarze skarżą się, że przez większość czasu musiał stanąć na nogach. Płace w „LMede” godny i aktualne. Więc centrum można uznać jako dobry pracodawca.

wyniki

Teraz jest jasne, że laser jest przychodnia lekarska „LMed”. Instytucja ta jest dobrym prywatna klinika dla nadzoru medycznego. Przechodząc tutaj, możemy liczyć na przystępne cenowo i wysokiej jakości leczenia.

Jako pracodawca, „LMed” to także dobra firma. Z jego drobnych wad, ale są one w każdej firmie. W ogóle „LMed” – jest to dobry ośrodek medyczny w Nowomoskowsk.