734 Shares 3255 views

Sałatka „Malibu”: przepis ze zdjęciami. Trzy rodzaje „Malibu” sałatką

„Malibu” – sałatki, z których receptura może być umieszczony w kategorii „gości na wyciągnięcie ręki”, bo jest tylko kwestią minut. Istnieją różne możliwości przygotowywania posiłków: z paluszków kraba, wędzonego kurczaka, wołowiny, a nawet owoce. Każdy ma swój własny smak, który wyróżnia sałatkę „Malibu” (przepis ze zdjęciem, patrz niżej) od innych podobnych potraw. Dowiedz się, jak go przygotować?


Sałatka „Malibu” z kurczaka

Ta opcja jest uważany za klasyczny. Lepiej wziąć kurczaka wędzonego – to daje potrawie wyjątkowy smak i aromat. Wędzone mięso z kurczaka jest bardzo delikatne i doskonale z różnymi produktami. Więc przygotować sałatkę „Malibu”. 2 porcje należy do 150 g pomidorowej stałych ser wędzony piersi kurczaka i świeżego ogórka. Wszystko to jest o tej samej pokroić w kostkę i dodać w głębokiej miski. Następnie bierzemy jeden ogórek kiszony, melenko posiekać i dodać do pozostałego produktu, wymieszać, sól, pieprz. Półmisek wyłożone sałatę. Leżeli na danie przygotowane slajdów. Na środku umieścić majonez. Wszystko posypać krakersy.

„Malibu” z kapusty pekińskiej

Ta sałatka, mimo tej samej nazwie, nie jest wielkim podobieństwo do poprzedniej. dla niego produkty są wykonane w dowolnej ilości. Wędzone cięcia kurczaka na małe kawałki, posiekane kapusta chińska nie jest bardzo drobno. Durum ser pokroić w kostkę lub wcierać na tarce. Wszystkie przygotowane składniki miesza się w salaterce. Dodaj ulubione przyprawy. W osobnym majonezu wymieszać miska światła i zmiażdżony czosnek. Wylewa się na sałatki mieszaniu. Baton pokroić w drobną kostkę i podsmażyć na oleju roślinnym rafinowanych. Gotowe krakersy rozłożone na ściereczki do oleju szkła. Kiedy ostygną, posypać nimi sałatkę.

Owoc „Malibu”

To danie, podobnie jak inne sałatki taka kategoria jest wielkim koniec wakacji. Delikatna czekolada mleczna, tropikalne owoce, orzechy, a to wszystko podlewane powietrza bitą śmietaną – co może być bardziej smaczne? Spróbuj sałatkę owocową „Malibu”, a zrozumiesz, co należy rozumieć przez „święto smak”. Tak więc, dla przygotowania tego pyszne danie zostanie podjęta w równych ilościach ananas, kiwi, pomarańczy i brzoskwini. Wszystkie owoce oczyścić i pokroić w kostkę. Orzechy (można wziąć każdy, który lubię) jest kruszony i dodawane do owoców, mieszane. Czekolada przetarł na tarce i posypać na wierzchu sałatki. Następnie wlać owocom obficie bujnej bitą śmietaną. Udekorować sałatkę owocową zaleca liści mięty.