405 Shares 3368 views

Katastralny zaświadczenie o wartości ewidencyjnej gruntów. Stan katastru nieruchomości

W momencie rejestracji praw własności istnieje potrzeba uzyskania paszportów katastralnych na ziemi. Ale wielu potencjalni właściciele nawet nie wiedzą o położeniu. W projekcie dokumentu, takiego jak ewidencyjnej świadectwa wartości katastralnej gruntów, nie ma nic trudnego.


Jeśli nie pokazują ciał wszystkich niezbędnych dokumentów, w którym jest napisane, że ziemia należy do ciebie, aby udowodnić swoje prawa będzie bardzo trudne. Musi niezwłocznie po nabyciu działki zrobić rejestrację wszystkich niezbędnych informacji i dokumentów, aw szczególności katastralnej.

Jak uzyskać certyfikat katastralny i paszport? Otrzymanie dokumentu jest niemożliwe bez procesu geodezyjnej. Po tej procedurze, władze ustalone granice działki. Wszystko to dokonuje się w katastralnego paszportu. Dostać to nie jest tak trudne, ale wciąż muszą być poważnie o tej procedury, tak aby nie przegapić niczego poza zasięgiem wzroku. W przeciwnym razie, to musi działać na różnych instancji i dokonać zmian w dokumencie. Ale to nie zawsze ma na to czasu. Wszystkie niezbędne informacje będzie łatwiej zebrać etapami. Właścicielem trzeba napisać wniosek do właściwych organów.

Jakie dane wskazane jest

Jeśli właściciel chce otrzymać dokument, musi on mieć wiele dokumentów w jego ramionach.

Tak więc, w celu uzyskania odpowiedniego papieru, należy wykonać następujące kroki.

etap 1

 • numer katastralny, który jest wydawana do każdego klienta indywidualnie.
 • Numeracja arkuszy. Jest to ważne, jeśli wszystkie niezbędne dane nie mieszczą się na pierwszej stronie.
 • Trzeba liczyć wszystkie arkusze dokumentu i wskazać ich wysokość.
 • Jeśli właściciel ma więcej ziemi, który został uprzednio wydany nowy dokument należy zauważyć poprzednio wydane katastralny paszport.

krok 2

 • Należy zwrócić uwagę na informację o dacie dokonywania numer katastralny do rejestru.
 • Musisz określić lokalizację witryny i e-katastru.
 • Powinien zawierać informacje o tym, co ziemia będzie używany zgodnie z jego przeznaczeniem. W przeciwnym razie może ponieść wiele problemów, które prowadzą do zapłaty grzywny.
 • Oznaczyć rzeczywiste wykorzystanie.
 • Koniecznie określane obszar przydziału gruntów.
 • Należy pamiętać, że konieczne jest, aby określić informacje, takie jak ceny gruntów. W zależności od wartości gruntu będzie stanowić wartość podatku.

etap 3,

 • Wskazuje cenę gruntu za 1 m 2.
 • Dla inżyniera ewidencyjnej będą wymagane dokumenty wskazujące na układ współrzędnych.
 • Określić, jakie prawa ma właściciel na ziemi.
 • Kilka specjalne znaki. wskazują one datę badania i ciało, w którym nastąpiła rejestracja działka.
 • Jeśli nie ma geodezyjnych, serwisy mogą być rozłożone do innych dzielnic, a można oczekiwać nieporozumień.
 • Dokumenty wymagają obecności niebieskim nadrukiem organizacji. Jest podpis jednego z urzędników.

Mogę dostać awarię w aplikacji

Co się dzieje, że certyfikat katastralny od wartości katastralnej gruntu nie może być wydane. Istnieje wiele powodów, które uniemożliwiają jej coraz dostatniej. Wśród nich wyróżnić dwa główne:

 • GKN prostu nie może zawierać informacje o współrzędnych określonym obszarze.
 • Granice dwóch działek, które są własnością przez różne podmioty przecinają. W związku z tym, katastralny inżynier musi być wykonana mierniczych. Użyj go przyspieszą proces ustalania granic każdej z działek. Potem drugi powód jest wyczerpany. Uzyskaj katastralny paszport po tej procedurze nie będzie trudne.

Jeśli masz te problemy, muszą natychmiast podjąć odmienną decyzję o ewidencyjnej paszportu, a także o tym dokumencie jako odniesienie do wartości katastralnej, pozostanie tylko marzeniem. Ale w wielu agencji rządowych wymagają jego obecności. Dlatego sen jest niezbędny zarówno do podjęcia działań jak najszybciej.

ważność

Każdy wie, że każdy dokument publiczny ma datę ważności, po którym staje się nieważny. Katastralny paszport i zaświadczenie katastralny katastralnej wartości gruntu – nie wyjątkiem. Pozostają ważne, jeżeli nie przeprowadzono żadnej manipulacji w stosunku do granic i obszaru przydziału gruntów.

W tym przypadku, katastralny papier może działać bez żadnych ograniczeń czasowych. Jeśli zostały wprowadzone zmiany, nie ma potrzeby ponownego pomiarów gruntu, jak również zmian w danych dokumentu. Następnie należy poczekać, aż nowy paszport katastralny wejdzie w życie.

zamówienie online

Dziś, w dobie technologii komputerowej, wiele z nich zwrócił się do sieci World Wide Web odpowiedzi na wiele swoich pytań. Nawet do stosowania i wykonywania dokumentów wykonanych możliwe. Teraz łatwo dostępne online do wystawiania listę dokumentów publicznych. We właściwych organów mogą być wysyłane wyłącznie w celu uzyskania podpisu.

Internauci mogą radować, bo jak ewidencyjnej paszport oraz dokument jak świadectwa wartości katastralnej obiektu można zamówić online. I za to, że nawet nie jeden, ale jest kilka sposobów.

plan wykonania

Podobnie jak w innych dokumentach rządowych, paszporty i świadectwa ewidencyjnej katastralnej wartości gruntu są do wielu znanych portal „usług publicznych”. Możliwe jest także do wystawiania dokumentu za pośrednictwem strony internetowej Rosreestra. Dokumenty mogą być wysyłane na podany adres z usług pocztowych. Jeśli nie masz czasu, aby skontaktować się z właściwymi organami, aby ubiegać się o rejestrację, lub po prostu nie chcą stać w długich kolejkach, to trzeba się spokojną, wygodną alternatywę – układ dokumentu z wykorzystaniem Internetu. Łatwo, prosto i bez straty czasu.

reguły

Jeśli wybrałeś układ dokumentu za pośrednictwem Portalu państwa, trzeba działać zgodnie z zasadami ustanowionymi w serwisie. Dla powinny gromadzić następującą listę dokumentów. Musisz być oświadczenie, oryginalny paszport, kvitochek wskazując, że uiszczenia opłaty, udokumentowane prawo do gruntu.

Podczas umieszczania dokumentu na oficjalnej stronie rosyjskiej rejestru, trzeba całkiem sporo. To wystarczy, aby uzyskać dostęp do Internetu. A czas trzeba bardzo niewiele. Wystarczy 15 minut, aby zastosować.

Algorytm 1

 • Postępować w zakładce „Usługi” w „Dostarczanie danych dla HCN” sekcji. Aby otworzyć stronę zapytań.
 • Wybierz „katastralny …”.
 • Wskazuje, że obiekt, w Twoim przypadku jest to fabuła.
 • Wprowadź lokalizację geograficzną swojej stronie.
 • Powinna pojawić się okno wyboru, w jaki sposób chcesz papier. Dziś można je dostać w formie dokumentu papierowego w rosyjskim biurze Państwowego Rejestru. Mogą również wysłać swój paszport pocztą. Lub można wybrać link, który przeniesie Cię do elektronicznej wersji dokumentu.

algorytm 2

 • Po wykonaniu tych czynności należy wprowadzić kod weryfikacyjny z obrazka.
 • Potwierdzić rejestrację wniosku.
 • Płacisz opłatę państwa. Jest to ustawione przez państwo i jest to stała kwota. Na nim będzie napisane. Płacisz go do stanu, i nie można się martwić o to, co poświęcili kwota nie może dotrzeć do miejsca przeznaczenia.

uwaga

Jeśli wykonasz paszport lub dokument jak świadectwa katastralnej wartości gruntu, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, należy uiścić opłatę będzie można albo za pomocą karty płatniczej lub za pośrednictwem systemu e-QIWI. Płatność cła i spełnione wszystkie elementy poprawnie, można oczekiwać, że dokument, pozostając w całkowitej ciszy i robi inne ważne rzeczy.

Po 5 dniach, można uzyskać paszport oraz dokument takiego świadectwa wartości katastralnej i westchnienie ulgi. Po tym wszystkim, będzie już więcej problemów z przydziału gruntów.

terminy odbioru

Prawo federalne nie tylko ustanawia procedurę rejestracji katastralnej paszportu, ale również mówi o czasie produkcji. Tak więc, zgodnie z prawem, można uzyskać ewidencyjnej w ciągu 5 dni. To liczy się od momentu wszystkie niezbędne dokumenty zostaną zebrane i dostarczone. Jeśli jakiś właściciel będzie odmówiono rejestracji paszportów, to koniecznie zostanie powiadomiony tak szybko jak to możliwe.

Nie ma różnicy, można wykonać dokumentów w biurze rosyjskiego Rejestru lub w Internecie. We wszystkich przypadkach, otrzymasz dokument po 5 dniach od aplikacji.