672 Shares 9838 views

Riazań szkoła wojskowa po klasie 9: co robić?

Riazań szkoła wojskowa rozpoczął jako pierwszy Ryazan kursy dowódców Armii Czerwonej, który został otwarty w sierpniu 1918 roku. Piechoty kadeci dowódcami nie muszą nauczyć się teorii, zawarli walce z kontrrewolucją w listopadzie tego roku. Do listopada 1920 roku, to nie powstrzymało walkę, najpierw w Dagestanie – kaukaskiej przód, następnie uczniowie przeniesiona do południa – pokonując Wrangla.

Długa droga – krótko

Riazań łatwo istnieć szkoła wojskowa nie powiodło się. Do końca roku dwudziestego goni pasma Ataman Antonov Ryazanschine w Tambov. To miejsce, gdzie nie było popularne wyrażenie o wilku Tambov. Ataman od ruchu i tzw: wilki Tambov.

Od 1920 do 1937 roku szkoła została przemianowana piechoty wielokrotnie, aż w końcu szkoła zamieniła się w szkole, dumnie nosząca nazwę Kliment Woroszyłow. Ale wyższe wykształcenie to nie została jeszcze podana. W 1940 roku, wszystkie badania określone w okresie sześciu miesięcy, prawdopodobnie przed wojną nie mieli wystarczająco dużo funkcjonariuszy. Na początku wojny Riazań szkoła wojskowa została krótko przeniósł się do miasta Iwanowo. Cztery miesiące później – na początku lutego 1942 roku – uczniowie wrócili do domu.

Polacy, Czesi i Rumuni

W sierpniu 1943 r Riazań szkoła wojskowa zaczyna przygotowywać dowódca plutonu spośród Polaków – polskiej armii. Pod koniec września, że powstała cała gałąź polskich oficerów tysięcy studentów. Czas trwania szkolenia trwał trzy miesiące. absolwenci uczelni – nie Polacy – jak również manifestować w II wojnie światowej, że 12 listopada 1943 Riazań szkoła wojskowa otrzymała Order „Czerwony sztandar” i tytuł Czerwonego Sztandaru.

W grudniu tego samego roku szkoła przyjęła rumuński batalion pięciuset ludzi do szkolenia. Do kwietnia 1944 roku polski oddział oddelegowany do sąsiadów: w Riazaniu był karabin maszynowy szkoła wojskowa. Jednocześnie na stronie polskiego oddziału Czechosłowackiej pojawia oficerów naukę przez trzy miesiące. Aw lipcu 1944 roku Riazań szkoły wojskowej z powrotem na program szkolenia dwuletnim.

spadochroniarze wojskowi

Od 1946 roku, szkolenia studentów, aby stać się trzy lata, jeśli nie mają wykształcenie średnie. I co roku rośnie liczba absolwentów wysyłane do Airborne. I wreszcie przyszedł dyspozycji rządu Federacji Rosyjskiej, według którego wojsko Riazań Airborne Szkoła poleceń nazwany General Margiełow stał się niezależną instytucją bezpośrednio podporządkowany Airborne poleceń. Dużo czasu minęło, było już w czerwcu 2013 roku.

RVVDKU

Szukaj Riazań Wojskowe Airborne Szkoła potrzebne w Riazaniu na placu Margiełow, na numer jeden. Kod komunikacji przedsiębiorstwa – 390031. kwalifikowana o dopuszczenie do egzaminu wnioskodawców wejście otrzymują bezpłatny transport, zakwaterowanie i wyżywienie. Rodzice uczniów w centrum nauki nie jest dozwolona podczas egzaminów. Przybyć na potrzeby szkoły koleją, wysiąść na „Fish”, a następnie iść do szkoły autobusem do Kuz'minskii, wtedy prom.

RVVDKU się w trzech obszarach. struktura szkoła składa się z działów edukacyjnych i naukowych, zarządzania, dwóch batalionów kadetów. Jednostki takiego planu – bataliony szkoleniowe VDV bataliony sił specjalnych batalionów wykształceniem średnim zawodowym, specjalny dział na szkolenie zagranicznych wydziałów wojskowych SPO i inspektor wydziału. Dydaktyczne i badawcze podziały są osiemnaście wydziałów i cztery laboratoria badawcze.

Riazań wojskowy Szkoła przygotowuje uczniów do lądowania z programem dodatkowym, średnim i wyższym wykształceniem zawodowym dla Airborne i Wojsk Lądowych, wszystkich rodzajów i gatunków wojska rosyjskie Ministerstwo Obrony w sprawie akredytacji państwowej i licencji.

specjalności

Według pracowników państwowych zamówić szkolenia dyplomów specjaliści VPO, szeregu następujących specjalnościach wojskowych: „Zastosowanie podziału Airborne”, „Zastosowanie wojskowej jednostki wywiadu”, „Zastosowanie góry Airborne Division”, „Zastosowanie jednostek wspierających lądowanie”, „Zastosowanie Marines” „Zastosowanie specjalnej jednostki”. W pierwszym roku, plus fakt przeszkolony plutonem dziewcząt.

Dla wszystkich tych dyscyplin jest wymagane aby przejść szkolenie pięcioletni. Tych specjalistów może wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności w podstawowych pozycjach oficerem marynarki, Airborne, i dołączyć do brygady Air Assault dzielnicy podporządkowania, mogą być wymagane w służbie GRU, FSO, FSB oraz w wielu innych miejscach, podległych federalnych organów wykonawczych.

Cudzoziemcy i vnebyudzhetniki

Riazań Wyższa Szkoła Wojskowa przygotowuje studentów nie tylko dla sił zbrojnych, ale także obcych wojsk. W tym celu istnieje specjalny dział, gdzie przeszkolony oficerów i kadetów z osiemnastu krajów świata. Istnieją tylko trzy obszary:

  • zarządzanie personelem w specjalności wojskowej „Airborne Division”;
  • Samochody i gospodarka samochód z specjalności wojskowej „podazdelenie samochodów i eksploatacji technologii”;
  • Specjalna komenda i kursy taktyczne Airborne.

Szkoła posiada rezerwę na przygotowanie ekspertów zagranicznych w pokrewnych specjalności. absolwenci zagranicznych jest tak dobrze rozwinięta w ich armii narodowych, które zwiększyło liczbę krajów, z którymi współpracuje Riazań szkoły wojskowej.

Również w strukturze instytucji istnieje dział pozabudżetowych, które są przeszkoleni w programach szkolnictwa wyższego zawodowego:

  • „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi”;
  • "Telewizja, radio, telewizja,";
  • „Translation Studies”, który służy lingwistów i tłumaczy dla inteligencji;
  • „Samochody i samochód flota”.

Tu dla tych specjalności mają w pełnym wymiarze czasu i formy korespondencji szkolenia. Ponadto szkoła motoryzacyjny gdy szkoła przygotowuje sterowniki dla kategorii „B”.

Sierżanci i podoficerów

W szkole wojskowej Riazań po 9 klasy nie może zrobić, pomimo faktu, że istnieje wydział wtórnych sierżantów Centrum Edukacji i szkolenia zawodowego. Wszelkie uczestnik musi posiadać wykształcenie średnie lub specjalnego i wynosić co najmniej szesnaście lat. Rywalizacja o dopuszczenie do tej uczelni stale wysoki, przez ostatnie pięć lat, był co najmniej siedem osób w miejscu.

Na Wydziale sierżantów / podoficerów czterech kierunków i specjalności siedemnaście lat. Dowiedz się dwa lata i dziesięć miesięcy. Oprócz wieku i wykształcenia absolwenta dziewiątej klasie ze względu na wiek nie jest wystarczająco jasno szkolenie czysto fizyczne, które jest tak niezbędne kadet. Zdrowie, też muszą być doskonałe. Idź do szkoły wojskowej Riazań po 9 klasy jest niemożliwe. Jest to konieczne do ukończenia 11 klas lub zapisać w szkole niż formacie wojskowej.

nauczycielstwo

Doskonała wyszkolony personel, który wytwarza Riazań szkoły wojskowej, zapewnienie wysoko wykwalifikowanych nauczycieli i profesorów. Zatrudnia sześć szkół akademickich i dwudziestu ośmiu lekarzy. Oprócz bogatej kariery nauczyciele i szkoły mają doświadczenie bojowe: 159 oficerów zaangażowanych w walkach w Afganistanie, na Kaukazie, na Północnym Kaukazie, w Gruzji. Naukowcy wśród nauczycieli – 60 procent, 10 procent – lekarzy.

Kadra naukowo-pedagogiczny przygotowany soiskatelstvo stopień doktora lub kandydat Nauk, istnieje również adjuncture cel dwie specjalizacje. Szkoła Nadzorcza działa, gdzie obronił pracę doktorską i prac magisterskich. W ciągu ostatnich dziesięciu lat bronił 55 tez.

Reguły dla studentów

Najczęstszym problemem studentów, którzy są zainteresowani w tej instytucji jako Riazań szkoły wojskowej: „co mam zrobić” Kandydaci na dopuszczenie do RVVDKU mogą być obywatelami rosyjskiego mężczyzny, który otrzymał pełne średnie ogólnokształcące lub wtórne / Professional zawodowe wykształcenie. Kategoria obywateli, którzy mogą liczyć na dopuszczenie do egzaminu wstępnego:

  • Obywatele, którzy nie pełnią służby wojskowej w wieku przy przyjęciu między 16 a 22 lat;
  • Obywatele, którzy przeszli służbę wojskową, a wojskowi przechodzące służbę wojskową na odwołaniu – do 24 lat;
  • Wojskowi przechodzące służby wojskowej, oprócz funkcjonariuszy pod koniec kontraktu co najmniej pół życia – 24 lat.

Nie przechodzą testy wyboru dla obywateli przyjmowania którzy byli lub są obecnie w sądzie i konsekwencji; Osoby z niewypłacone lub wybitne niekaralności, jak również odbywa karę.

dokumenty

Wykonywania służby wojskowej i życzymy, aby zapisać się RVVDKU trzeba pierwszego kwietnia do przedstawienia sprawozdania do dowódcy jednostki wojskowej, w której wskazać nazwę, drugie imię, nazwisko, stopień wojskowy, stanowisko, datę urodzenia, wykształcenie, pełna nazwa szkoły wojskowej i wybrane specjalnie dla szkolenia.

Do tego raportu należy dołączyć kopie dokumentów – akty urodzenia, świadectw, dyplomów, świadectw wykształcenia, paszportów. potrzebne są także trzy uwierzytelnione zdjęcia 4,5 x 6 cm, charakterystycznych dla autobiografii, użyteczności i kart medycznych profkarta psychologicznych badań przesiewowych. Jeśli istnieją dokumenty, które mogą okazać się niekonkurencyjne lub prawa poboru, aby zapisać się RVVDKU, muszą one być również stosowane do raportu. wojskowych kontrakt, ponadto jest zobowiązany do złożenia osobistą sprawę.

Przygotowanie do egzaminu

Wtedy wszystko pójdzie jak zwykle bez udziału uczestnika. Dokumenty zatwierdzone przez komendę i wysłany do szkoły do 15 maja. Następnie przechodzą selekcję o dopuszczenie do wojsk powietrznodesantowych w dniu 10 maja i od innych żołnierzy – 1 czerwca, są wysyłane do szkoły w profesjonalnej selekcji, który rozpoczyna przygotowania do sesji treningowych egzaminy.

Kandydaci, którzy zdali konkurencję i nie służąc w wojsku, ubiegasz się o rezydencji w dzielnicy komisariatu wojskowego do dnia 20 kwietnia. I w tym oświadczeniu należy również wskazać imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, nazwę szkoły i wybranej specjalności.

Dołączone do kopii aplikacji paszportów i akty urodzenia, życiorys, opis miejsca pracy / studiów, kopie dokumentów dotyczących edukacji – Studenci szukają pomocy w sprawie informacji bieżących postępów i studentów – zaświadczenia akademickiego (lub kopia) 3 zdjęcia 4,5 x 6 cm oraz, jeżeli istnieją dokumenty dotyczące preferencyjnego lub niekonkurencyjne prawo zarejestrować się w szkole. Dalsze, dzielnica komisarze wojskowi, dokumenty te są wysyłane do szkoły, wraz z mapami i medosvidetelstvovaniya profesjonalnej selekcji psychologicznej.

Absolwenci, kadeci potrzebują rok przed końcem Suworowa Szkoły Wojskowej do 15 maja złożyć jako szef oświadczeniem wskazującym imię i nazwisko, datę urodzenia, nazwę instytucji i wybranej specjalności.

Rosyjski paszport, ID wojskowych i oryginalne dokumenty dotyczące edukacji wnieść w komisji kwalifikacyjnej osobiście. Uczestniczących w wojskowej szkole kadetów VDV na resztę życia jest jednym z wielu lądowania braterstwa. Nic dziwnego, że VDV powiedzieć byłych spadochroniarzy nie stało.

rozwiązana szkoła

Wnioskodawcy są często mylone o informacji jako szkoła wojskowa w Riazaniu nie był jeden. Riazań Wyższa Szkoła Wojskowa Komenda Komunikacji (RVVKUS) utworzona podczas Wielkiej Wojny Ojczyźnianej – w lipcu 1941 roku, a nie w Riazaniu i Gorkiego (Gorky Wojskowej Szkoły radia). Dalsze Szkoła przeszła sympatyczny, Valiant i sprawiedliwy sposób, w 1944 roku został nagrodzony z czerwonym sztandarem. W 1960 roku, jeszcze Gorky, nie Riazań Wojskowa Szkoła przeniosła się do Riazaniu, gdzie została ona zmieniona. Zmiana nazwy była jedna z dodatkiem definicji „zespół” i „wyższa”, w związku z przypisaniem uczelni imienia Marszałek Związku Radzieckiego M. V. Zaharova. Od 1994 roku program szkolenia wynosi pięć lat. W 1998 roku szkoła stała się filią Wojskowej Akademii Komunikacji. Następnie, na podstawie niezależnej gałęzi otwiera Riazań Wyższa Szkoła Komunikacji Wojskowe – Military Institute – nazwany na cześć Marszałka Związku Radzieckiego Zacharow. Pod tą nazwą istniała przez około dziesięć lat. I przyjść bardzo rozczarowujące roku dla miasta: w 2009 jest to świetna instytucja została rozwiązana. Przestała istnieć z Riazań Wyższej Szkoły Dowodzenia Wojskowego Komunikacji.

Riazań Airborne Szkoła była jedna. Naturalnie, w rozwiązanym instytucji nie przeprowadzono zestaw do zrobienia jest niemożliwe. To wielka strata dla tych, którzy chcieli poświęcić się do zawodu wojskowego sygnalistą. Jednakże związek jest badany w najdrobniejszych szczegółach iw ataku szkolnego, można spróbować zrobić tam.