798 Shares 9620 views

uniwersytety Petersburgu. uniwersytety wojskowy Petersburgu. Ekonomiczny Petersburg uniwersytety

Petersburg jest czasami nazywany stolicą Północnej. Kulturalne i naukowe życie miasta naprawdę nie jest gorsza od Moskwy. Dlatego wielu wnioskodawców wybrany jako miejsce edukacji mianowicie SPb. Jakie są uniwersytety tego wspaniałego miasta są godne uwagi w pierwszej kolejności?

Petersburg Instytut Ekonomii i Finansów

specjalności ekonomicznych nigdy nie tracą swoje znaczenie. Dlatego wymieniając Petersburg uniwersytety, powinno się wspomnieć IEF. Tutaj można zdobyć wykształcenie w pięciu obszarach: rachunkowości, marketingu, finansów i kredytu, organizacji zarządzania i gospodarki światowej. Każdy z nich jest podzielony na kilka specjalności. Ponadto, w oparciu o kursy przygotowawcze dla uczniów i studentów IEF tam. za opłatą kursy są prowadzone dla przychodzących w stanie podciągnąć swoją wiedzę do wymaganego poziomu. Ich treść jest określona przez wymagania egzaminów wstępnych. Poprzez szkolenia w kursach przygotowawczych IEF, uczestnicy mogą organizować wiedzę i zdać egzamin państwowy zunifikowany z najbardziej udanych wyników. Nawiasem mówiąc, po ich zakończeniu możemy zrobić nie tylko w instytucji finansowej, ale także w innych uczelniach.

Petersburski Uniwersytet Państwowy Inżynierii i Ekonomii

Tzw EngEcon zawarte we wszelkich rankingach uczelni petersburskich i pewnie zajmuje to jeden z pierwszych miejsc. W tej szkole można zdobyć wykształcenie na Wydziale Ekonomicznym w inżynierii mechanicznej i transportu, systemów informatycznych, zarządzania, prawa, nauk humanistycznych, turystyki i hotelarstwa, gospodarki regionalnej. Po pięciu latach treningu na dzień lub zaocznym student otrzymuje dyplom z ekonomii i zarządzania w różnych gałęziach przemysłu, matematyki, logistyk, adwokata lub specjalista w dziedzinie public relations. Nie wszystkie uniwersytety Petersburga zapewnia możliwość uczenia się od budżetu, ale tutaj jest to całkiem możliwe. Na podstawie uczestnika konkursu wstęp może dobrze zrobić za darmo i otrzymać stypendium. Ponadto, dla tych, którzy chcą połączyć naukę z pracą, możliwość kursów wieczorowych.

Saint-Petersburg State University elektrotechniczny

Wyliczanie uniwersytetach w Petersburgu, nie wspominając o Leti. Przyszli studenci z mentalności technicznej należy zwrócić uwagę na to. Ta instytucja oferuje szkolenia w departamentach radiotechniki, elektroniki, technologii komputerowej, elektrotechniki i automatyki, aparatury i inżynierii biomedycznej, ekonomii i zarządzania, a także humanitarne. LETI może odbierać edukację w pełnym wymiarze czasu i korespondencji. Ponadto istnieje możliwość kursach wieczorowych przy tzw otwartego wydziału. W sprawie dopuszczenia do udziału w konkursie technika zawodu odbywa się nie tylko na podstawie ujednoliconego egzaminu państwowego, ale również na ustnej kompleksowego wywiadu. Dla niektórych specjalności otwarty trening wydział jest tylko bezpłatnie, z zawarciem umowy.

Northwest Otwarty Uniwersytet Techniczny

Ocena petersburskich uczelni byłaby niepełna bez SZTU. W tej chwili jest to jedyny uniwersytet techniczny, który wykonuje korespondencji naukę korespondencyjnie lub w formie połączonej. Została założona w 1930 roku i już w trakcie jego istnienia udało się ulokować. Celem SZTU – zapewniając możliwość otrzymania wysokiej jakości kształcenia w pracy. Wydziały Uniwersytetu skupić się na studentów szkoleniowych w dziedzinie energii, inteligentne systemy, analizy systemowej i kontroli pojazdów samochodowych, sprzętu komputerowego, oprzyrządowanie, programy przemysłowych. Liczba specjalności w tej instytucji jest bardzo duża, podobna oferta, nie wszystkie uczelnie Petersburgu. Lista obejmuje automatyzację i kontrolę, samochody, inżynierii biomedycznej, ochrony środowiska, systemów informacyjnych, inżynierii i projektowania wsparcia, logistyka, zarządzanie, metalurgia, systemu transportu naziemnego, transport, spawanie, i wiele innych.

Petersburg State University Politechnicznego

Nie wszystkie z petersburskich uczelni, publicznych i prywatnych, tak popularne jak Polytech. Ta szkoła jest już od dłuższego czasu i stał się sławny jako źródło wysokiej jakości wiedzy. Politechniczne wydziały są zróżnicowane i pozwalają wnioskodawcy marzy wykształcenia technicznego, aby wybrać pomiędzy dużą liczbą specjalności. Ten and Engineering & Construction i elektromechaniczne i Powermachine i technologii i cybernetyka, i wiele innych. zawód techniczny bardzo popytu w dzisiejszym świecie, więc wybrać Polytech bardzo, bardzo rozsądna. Uczelnia posiada zarówno zajęcia dzienne i wieczorne. O dopuszczenie trzeba zdać pisemny test. Studenci do formularza zamówienia edukacji należy uiścić za każdy semestr. Ponadto, badania studentów studiów stacjonarnych usług wojskowych mają nie tylko opóźnienie, ale także możliwość otrzymania dodatkowego szkolenia wojskowego z rezerwą porucznika.

Petersburski Uniwersytet Państwowy chłodnictwa i Technologii Żywności

Uczelnia oferuje kierunek zupełnie inny od tych, które zapewniają resztę petersburskich uczelni. Dni Otwarte pozwoli przyszłych studentów do zapoznania się z SPbGUNiPT, gdzie można nauczyć się pracować z maszyn technologicznych, żywności i energii. wydziały uniwersyteckie oferują obszary związane z chłodniczych i produkcji żywności, klimatyzacji i zarządzania. Na tej instytucji ma swoje oddziały w innych regionach kraju, ale inne miasta są zakwaterowani w schronisku, więc studia w Petersburgu nie będzie problemem dla zwiedzających.

Petersburg State University Marine Technical

Wnioskodawcy, którzy uważają wojskowy Petersburg uniwersytety powinny zwracać uwagę na tę instytucję. W SPGMTU mogą otrzymać wykształcenie w wydziały budownictwa okrętowego i technologii morskich, energii morskiej, oprzyrządowanie morskiego, humanistycznych i przyrodniczych, ekonomicznych. Istnieją również wieczór i kursy korespondencyjne, które jest odpowiednie dla tych, którzy planują połączyć jego lat studenckich z pracy. Osoby z wykształceniem średnim specjalnej mogą również zarejestrować się w przyspieszonym programie i zwolniony w ciągu trzech lat.

Petersburski Uniwersytet Państwowy Kultury i Sztuki

Ci, którzy szukają uczelni humanitarnych Petersburgu, warto wziąć pod uwagę SPBGUKiI. W tym uniwersytecie, można dowiedzieć się z takich działów jak bibliotecznych i informacyjnych, kultury, organizacji zarządzania, sztuki, muzealnictwa i Excursion, historii rosyjskiej kultury, rodziny i dzieciństwa, zarządzania i ekonomii, technologii, społecznych i kulturalnych z oddzielnym szybkość odpowiedników tłumaczy, świat kultury sztuka muzyczna i komunikacji artystycznej ze specjalizacją w zarządzaniu show-biznesu, psychologii i pedagogiki, i kilka innych. Zgodnie z tym, absolwent twórczy magazyn będzie w stanie znaleźć możliwości samorealizacji bez większych trudności. Gałęzie tamtejszym uniwersytecie, ale odwiedzający warunkiem pokoju w hostelu.