728 Shares 3019 views

Drukarki "Epson" (Epson): porady dotyczące wyboru, omówienia, specyfikacji i opisu

Firma "Epson" jest znana przede wszystkim z drukarek. Do tej pory dostępne są zarówno modyfikacje laserowe, jak i strumieniowe. Jeśli rozważymy pierwszą opcję, różnią się one od modeli innych producentów przez ich zwartość. Należy również pamiętać, że są w stanie pracować z papierem o wysokiej gęstości.


Jeśli weźmiemy pod uwagę modyfikacje lasera, zużycie proszku jest nieistotne. Ponadto ważne jest, aby wspomnieć o wysokiej jakości fotografii drukarskiej. Wymiary modelu firmy "Epson" są bardzo różne. Aby dowiedzieć się więcej o produktach tej marki, musisz wziąć pod uwagę najciekawsze urządzenia.

Jak wybrać dobry model?

Wielu specjalistów w domu zaleca zakup modeli do drukarek Epson. Rozdzielczość tych minimalnych wartości musi wynosić 1230 x 780 pikseli. Zwróć też uwagę na zużycie farby. Kasety do drukarki "Epson" powinny być odpowiednie do serii PP. W biurze najbardziej odpowiednie są urządzenia laserowe. Zezwolenie na nich jest mile widziane ze znakiem 1250 na 860 pikseli.

Do tej pory jest wiele modeli z wyświetlaczami i są one dość interesujące. Zwróć też uwagę na wymiary urządzenia. Z formatem A4 powinny działać. Dodatkowo, eksperci doradzają przyglądając się ostatecznej gęstości przewoźnika. Co najmniej powyższy parametr powinien wynosić 60 g na metr kwadratowy. Miernik. Jest to średni model jakości drukarki w rejonie 12 tysięcy rubli.

Przegląd drukarki Epson L 355

Te drukarki "Epson" (drukarek atramentowych) są dziś bardzo popularne. Bęben jest stosowany dość szeroko w tym przypadku. Ponadto powinniśmy zauważyć dużą rozdzielczość 1300 x 7600 pikseli. Z tego powodu jakość obrazu Epson L 355 nie jest zła. Wady drukarki są dostępne, dlatego należy je wziąć pod uwagę przed zakupem urządzenia.

Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że w przypadku papierów fotograficznych kopia zgłoszona nie może działać. Inny wymieniony model cierpi na słaby środek utrwalający. Jest wykonana z tworzywa sztucznego i często łamie się. Instrukcja "Epson" drukarki znajduje się w standardowym zestawie modeli. Warto do tej pory przedstawić modyfikację około 11 tysięcy rubli.

Opis modelu firmy Epson L350

Drukarka "Epson Stylus L350" rozdzielczość wynosi dokładnie 1200 na 700 pikseli. Minimalna gęstość nośna, zgodnie z dokumentacją urządzenia, wynosi 65 g na metr kwadratowy. Miernik. Szczególna uwaga w drukarce Epson L350 zasługuje na jakość bębna. Urządzenie jest mocno zamontowane w urządzeniu i bardzo rzadko spada. Należy również zauważyć, że posiadacze tego plastiku używają, ale rzadko wypadają. Poziom hałasu tej drukarki wynosi 22 dB. W związku z tym nie powoduje on żadnych niedogodności. Warto wspomnieć o modelu w okolicach 9800 rubli.

Recenzje Epson H50 Printer

Te drukarki "Epson" opinie są dobre. Wielu kupujących preferuje ten model ze względu na duże oszczędności. Również w tym przypadku producenci stosują unikatowy bęben. W rezultacie jakość druku jest doskonała.

Papier fotograficzny Epson H50 jest idealny. Szczególna uwaga w tej drukarce zasługuje na jakość tacy. Bardzo rzadko spada, ale jest bardzo prosta. Kompatybilny ze wszystkimi znanymi systemami operacyjnymi, które obsługuje ta drukarka. Parametr gęstości granicznej jest na poziomie 5 g na metr kwadratowy. Miernik. Na rynku drukarki Epson H50 do tej pory zapytaj co najmniej 11 tysięcy rubli.

Urządzenie Epson P60

Bęben wykonany jest z poliwęglanu. W tym przypadku ustawienie rozdzielczości urządzenia wynosi 1300 na 500 pikseli. Maksymalna gęstość nośna wynosi 77 gramów na metr kwadratowy. Posiadacze Epson P60 są typu plastycznego. Systemy operacyjne "Winds" prezentowane modele wspierają. Jeśli weźmiemy pod uwagę parametr zużycia energii elektrycznej, to na poziomie 3 W na godzinę. Jednocześnie wskaźnik dźwięku wynosi 34 dB.

Określona drukarka może drukować na papierze fotograficznym. Ponadto należy zauważyć, że często jest używany do pracy z ulotkami. Prędkość drukowania Epson P60 jest dosyć duża. W tym przypadku sterownik jest używany jako standard. Na rynku tej drukarki obecnie pytamy około 9500 rbl.

Przegląd modyfikacji drukarki Epson L800

Drukarka "Epson L800" jest dziś uważana za zupełnie nową. W konfiguracji jest bardzo prosty, a nawet początkujący mogą zrozumieć urządzenie. Ten model jest przede wszystkim niezwykły ze względu na jego zwartość. Wielu ekspertów doradza firmie Epson L800 w biurze. Pierwsza strona zgłoszonej kopii ma możliwość drukowania w ciągu 6 sekund. Wszystkie główne systemy operacyjne, które urządzenie rozpozna. Poziom hałasu tej drukarki wynosi 43 dB.

Szczególną uwagę w urządzeniu zasługuje na jakość bębna. Do pracy z papierem fotograficznym, to pasuje. Również na drukarce Epson L800 można drukować koperty. Z minuses, wiele pamiętać tylko duże zużycie farby. W tym przypadku naboje do urządzenia są odpowiednie do serii KK202. Warto tej drukarki w sklepie około 12 tysięcy rubli.

Co ciekawe na temat drukarki Epson F3?

Te drukarki Bęben "Epson" są dość szerokie. Tak więc, do drukowania bez granic, pasują idealnie. Szczególna uwaga w urządzeniu Epson F3 zasługuje na jakość przenośnego mechanizmu. W związku z tym poziom hałasu na określonej drukarce jest na poziomie 45 dB. Płyta jest używana w tym przypadku do nowego pokolenia. Ogólnie rzecz biorąc, drukarka Epson F3 może być nazwana wielofunkcyjną, a jej ustawienia są dość obszerne. Dzięki temu bardzo łatwo można wyregulować jakość wydruku. Taca w tym przypadku, producent dostarcza objętości. Ten model ma około 9100 rubli.

Co mówią o Epsonie A5?

Te drukarki biurowe "Epson" są bardzo popularne. Bęben jest zainstalowany w tym przypadku o średnicy 4,5 cm. Urządzenie podgrzewania Epson A5 znajduje się w pobliżu tacy. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość wzmacniacza. Prędkość drukowania Epson A5 jest dosyć duża. Jeśli rozważymy papier fotograficzny, wówczas pierwsza arkusz przebiega średnio przez 10 sekund.

W przypadku kopert, ten model jest również odpowiedni. Jeśli weźmiemy pod uwagę menu, w tym przypadku producent dostarcza standardowy. Dostosowanie jakości zdjęć może być dość szybko. Zużycie farby w tej sytuacji będzie nieistotne. Taca drukarki jest łatwa do wyciągnięcia. Wkłady tego urządzenia są odpowiednie dla serii PP. W obsłudze, Epson A5 jest prosty, a zatrzaski są dobre. Jednak poziom hałasu tej drukarki czasami osiąga 45 dB. Warto około 10 200 rubli.

Funkcje Epson L110

Te drukarki "Epson" odnoszą się do modyfikacji pasów. W takim przypadku producent bębna używa małej średnicy. W ten sposób szybkość druku nadesłanego egzemplarza jest niewielka. Należy również zauważyć, że sterownik jest zainstalowany dość wysoką jakością. W rezultacie jest to wygodne w obsłudze urządzenie Epson L110. Z minuses, można przede wszystkim rozróżnić duży poziom hałasu. Jest to szczególnie ważne, jeśli wykonujesz dużą pracę.

W tym względzie ta modyfikacja jest najbardziej potrzebna do użytku domowego. Z kolei w biurze model Epson L110 ma raczej niską wydajność. Pierwszy arkusz urządzenia może drukować tylko po 8 sekundach. Jednocześnie działa znacznie wolniej dzięki papierowi fotograficznemu. Ten model jest wart około 9800 rubli.

Specyfikacje drukarki Epson L550

Te drukarki "Epson" specjalnie przeznaczone do pracy z papierem fotograficznym. Jakość tego modelu można regulować na panelu przednim. Kabel zasilający w tym przypadku ma długość dokładnie 3 metrów. Więc to całkiem proste, aby go zainstalować. Należy również zauważyć, że model Epson L550 ma dobrą tacę, w której znajduje się dużo papieru.

Sterownik wykorzystuje standardowe urządzenie i nie wyróżnia się. Zamki są jednak mocne, a bęben jest dobrze zamocowany. Prędkość drukowania drukarki Epson L550 jest dobra, a to jest dobre dla biura. Przed zakupem należy jednak rozważyć, że naboje są odpowiednie tylko dla serii CP. Dziś stoją dość często. W końcu należy wspomnieć, że poziom dźwięku wynosi 34 dB, a ten model obecnie wynosi około 8700 rubli.

Funkcje Epson M200

Drukarka wielu osób zachwyca swoją prostotą. W konfiguracji jest całkiem prosta, a parametr rozdzielczości urządzenia wynosi 1200 na 750 pikseli. Ponadto należy zauważyć, że maksymalna gęstość nośna jest na poziomie 76 g na metr kwadratowy. Miernik. W końcu można powiedzieć, że model ten jest okazją do skutecznego używania w domu. Jednocześnie jest rzadko używany w biurze. W takim przypadku pierwszy arkusz jest drukowany przez około 8 sekund. Drukarka ta jest warta około 10 tysięcy rubli.