347 Shares 2649 views

Symulatory do utraty wagi w domu. Różnorodność bieżnie domu

Pragnienie schudnąć nawiedza co druga osoba, czy to mężczyzna czy kobieta. Poprawić swoją figurę i często próbują za pomocą symulatorów. Szkolenie z ich stosowania mogą być przeprowadzane w specjalnych pomieszczeniach lub domu. Dla wielu powodów, dlaczego pewien bardzo popularny wybór na korzyść ćwiczeń domowych. Więc przede wszystkim nasuwa się pytanie, co wykonywania sprzętu do utraty wagi w domu powinny być wykorzystywane do bardziej efektywnych rezultatów. Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.


Różnorodność wyposażenia domu ćwiczeń dla utraty wagi

Wszystkie symulatory można podzielić na dwie kategorie. Do pierwszej grupy należą ci, którzy dają ładunek energii w mięśniach. Drugi – symulatory, które zapewniają cardio ciała. Drugi typ jest po prostu w stanie zapewnić skuteczne odchudzanie. Zastosowanie treningu siłowego sam może pomóc wyciągnąć wszystkie grupy mięśni, ale nie drastycznie schudnąć. może zapewnić opiekę 1-2 cm od pośladków, ud, brzucha. Zaleca się korzystanie z urządzeń cardio lub połączyć cardio i siłę, aby osiągnąć wyższą wydajność w usuwaniu wagi i objętości.

Oto przegląd bieżnie domu dla utraty wagi. Jaki jest najlepszy z nich? Odpowiedzi na to pytanie pomogą informacje, że dla każdej grupy mięśni, co jest trenerem czas klasa minimalne. Trzeba zwrócić uwagę na rower treningowy, bieżnia, orbitrek, stepper, Rider, fitball, hula-hoop i zwykłej liny.

Kurs jogging – ścieżkę do utraty wagi

Bieżnia nazywa sercowo i skutecznie sprzyja utracie masy ciała i dokręcając jako całości. Mięśnie bioder, miednicy i jaj najbardziej efektywnie przeszkoleni podczas biegu. Aby uzyskać wynik treningu na tym szkoleniu symulator udelat potrzeba co najmniej 30 minut dziennie lub co drugi dzień. Stopniowo zawód trzeba zwiększyć do 50-60 minut dziennie.

Bieżnie są podzielone na elektryczne i mechaniczne. Wyniki mechanicznych w ruchu osoby, zaczynając przez to przejść. Ten typ utworu jest przechylony. Ćwiczenia przypominają bieganie lub chodzenie z górki. Prowadzi to do wysokich kosztów energii i, w rezultacie, bardziej efektywnego spalania tłuszczu. Ścieżka elektryczna jest prostsza w obsłudze i wymaga mniej energii, ale jest o wiele droższe niż jego odpowiednik mechanicznej. Wybór skutecznego ćwiczenia do utraty wagi, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę ich własny współczynnik treningowy do jednego lub innego rodzaju utworów.

rower treningowy pomoże schudnąć

Rower treningowy jest często stosowane w celu osiągnięcia idealnego postać w domu. Jego charakterystyczny jakość – trening mięśni nóg, naciśnij i miednicy, brak stresu na stawy. Szybkie wyniki nie można oczekiwać od tego symulatora. Systematyczne codzienne ćwiczenia na rowerze stacjonarnym na pewien czas, może dać pożądany efekt. Doskonałe takie zajęcia dla osób cierpiących na bóle stawów. Symulator jest dobre dla początkujących.

Według specyfikacji rowery podzielone są na taśmie, tarcia, magnetycznego i elektrycznego. Modele jakości rozważyć elektryczne i magnetyczne. Takie symulatory do utraty wagi w domu, aby pomóc schudnąć, dokręcić ciało, poprawiają stan układu oddechowego i sercowo-naczyniowego funkcji przedmiotu ciała systematycznych badań.

Stepper pomoże schudnąć i zawieść nogi

Pragnienie, aby schudnąć tylko w dolnej części ciała – nie jest rzadkością. Stepper stworzony jako symulator, który symuluje wchodzenie po schodach. To ćwiczenie jest bardzo skuteczny do utraty wagi. Aby uzyskać wynik, konieczne jest wykonanie co najmniej 15-20 minut dziennie. Dla początkujących trudno jest utrzymać się przez jakiś czas na stepper w pierwszej klasie. Ale to jest atrakcyjne, dobrze trenował mięśni miednicy, pleców i przednie mięśnie ud, pośladków i łydek, zapewnia efektywne zasilanie ładowanie nogę i cardio w całym organizmie.

Wśród duża różnorodność bieżnie domu dla utraty wagi stepper stoi przystępnej cenie, lekki, mały obszar zajmuje.

Elipsoidy lub orbitrek

Symulowanie chodzenie na nartach, elipsoida stanowi doskonałą cardio ludzi. Jest również nazywany orbitrek. Trenuje prawie wszystkie grupy mięśniowe. Ramiona, plecy, nogi są zaangażowane w całej lekcji. Nadaje się zarówno dla nowicjuszy, jak i człowieka, który miał doświadczenie w szkoleniu na symulatorach. Posiadanie wielu warunków obciążenia pomaga ludziom z różnych środowisk skutecznie trenować na nim.

Rozpoczęcie treningu stoi z 20-30 minut przy minimalnym obciążeniu. Stopniowo, czas szkolenia powinny być maksymalnie 45-50 minut do ostatniego trybu symulatora. Jest to program szkoleniowy pomoże zrozumieć, co najlepszy sprzęt do ćwiczeń na odchudzanie brzucha, ud w domu – to orbitrek lub elipsoidy.

dom wioślarstwo

wiosło jest doskonała pociągów górnej części ciała. Główne grupy mięśniowe zaangażowane w szkolenie – to pleców, ramion, barków, klatki piersiowej. Minimalne obciążenie jest na nogach. Dlatego też jest popularny wśród mężczyzn. Kobiety powinny spędzić trochę czasu na tym symulatorze, a nie sprawiają, że ich podstawowym atrybutem sportu. Również trening siłowy górnej maszynę do wiosłowania ciało daje doskonałą kardionagruzki.

Należy do domu trenera, ale to nie jest tak popularny wśród reszty ze względu na fakt, że wymaga dużo miejsca i nie jest uniwersalny dla całej rodziny. wiosło warto dodatkowo do drugiego, jeśli jest miejsce do studiowania.

Ryder – jedno z urządzeń do ćwiczeń w domu

Ryder jest mało znane, pomimo faktu, że jest on w stanie zapewnić doskonałą cardio i pompowanie wszystkich grup mięśniowych. Ten symulator symuluje ruch jeźdźca. wyścigów konnych jest bardzo skuteczny do utraty wagi, jak angażuje wszystkie grupy mięśniowe. Jeżeli istnieje możliwość wyboru – klasa na jeźdźca lub na bieżni, wiesz, że najlepsze rezultaty zapewni pierwszy. Te symulatory do utraty wagi w domu doskonale pompowana z powrotem, ramiona, ręce, prasę, pośladki, uda, mięśnie łydek.

W celu poprawienia całe ciało wystarczająco dużo na 20-30 minut systematycznego treningu. Początkujący mogą zacząć od 10-15 minut ćwiczeń. Niska popularność tego symulatora można wytłumaczyć monotonii i nudy rutyny.

Lub obręcz hula-hoop

Aby zmniejszyć objętość brzucha nie ma nic lepszego niż konwencjonalny lub obręcz hula-hoop. Podczas lekcji świadczonych przez obręcz i mały cardio. W zajęciach z obręczą głównym czynnikiem jest jego waga. Co waży więcej hula-hoop, nastroje trafi do pasa szybciej.

Szkolenie to daje dobre wyniki, jeśli jego czas trwania przekroczy barierę 25 minut, a wzrasta wraz z czasem. Jedną z wyróżniających cech tego symulatora jest uważany za jej koszt i zwartość. W związku z tym pytanie, o jaki rodzaj sprzętu do ćwiczeń, aby schudnąć w domu jest lepiej w jamie brzusznej, a które koszty są niższe, odpowiedź jest jedna – zwykle obręcz, bez wątpienia.

Fitball – uniwersalna trener dla wszystkich grup mięśniowych

Nie mniej popularne jest uważany za piłką. Jest to zwykle nadmuchiwany kula duża ilość. Angażować się w nim, istnieje wiele technik i ćwiczeń kompleksy. On jest dobry przez swoją zwartość, kosztów i wyniku. Pozytywne cechy piłki ręcznej obejmują możliwość doboru ćwiczeń dla wszystkich grup mięśni, zmieniając nudnych skomplikowanych czynności na drugą. Nie zajmuje dużo miejsca. Zalecany do szkolenia w ciąży. Uważa się, że aktywność na fitball pociągiem tylko te grupy mięśni, które wymagają kobiety w czasie porodu.

Ten duży dla praktyki piłki ma wiele plusów. Na minus można przypisać tylko do konieczności poszukiwania zestaw skutecznych szkoleń i ćwiczeń odchudzających. Mężczyźni często wybierają takie symulatory do utraty wagi w domu dla swoich klas. Ale dla kobiet, jest niezbędnym narzędziem.

Wybór skutecznego ćwiczenia do utraty wagi: skakanka

Najtańsze i jednocześnie najbardziej skutecznym środkiem do samodzielnego szkolenia w zakresie zwalczania kilogramów można uznać za sznur. Przy minimalnych nakładach inwestycyjnych pieniężnych można uzyskać świetny wynik. Skoki jako środek do utraty wagi może konkurować nawet z biegu. Lina daje cardio na ciele, rozwija dzieło rąk i stóp. 15-20 minut skakanka codziennie, aby pomóc schudnąć. Skakanka ciągu 5 minut mogą być wykorzystane jako mała rozgrzewka przed ćwiczeniami zasilania. Ten program pozwoli organizmowi uzyskać pełny ładunek odmiany. To jest sekret szybkiego wagi zresetować poprzez sprzęt do ćwiczeń sportowych i.

Dobry każdy z nich indywidualnie i zbiorowo wykonywania sprzętu dla domu diety. I jak je wybrać, jeśli zakres jest tak szeroki? Należy skupić się na wynikach, które zamierzają uzyskać wynik, a także ilość pieniędzy można wydać. Jeśli potrzebujesz wszechstronnego i najtańszy sposób – wybór leży pomiędzy fitball i liny. Chciałabym schudnąć w talii, a nie wydawać dużo pieniędzy – wybierz obręcz. Istnieją narzędzia i muszą schudnąć całym ciele – rower treningowy, bieżnia, stepper czy orbitrek pomaga.