523 Shares 4117 views

Hamuje internet. Co zrobić, aby odzyskać swoją wysoką prędkość

Wszyscy często używają netto: huśtawka, wygląd, komunikować, pobieranie, i tak dalej. Kiedy nie działa w internecie, że nie wiem o wiele więcej. Interesujące jest to, aby dowiedzieć się najczęstsze przyczyny z powodu których prędkość komunikacji nie tylko cierpienie, ale może być również utracone w ogóle.

stałe łącze internetowe – to taka radość, że stał się niedawno dostępne „zwykłych śmiertelników”. Do dobrych ludzi zawsze przyzwyczajeni dość szybko, ponieważ najmniejsza usterka w komfortowych warunkach jest niezwykle negatywne emocje. Prędzej czy później przychodzi czas, kiedy wbrew naszej woli hamuje Internetu. Co zrobić z tego „szczęścia” i jak odzyskać radość z szybkiego połączenia? I to jest rzeczywiście bardzo prosty.

Problemy można podzielić na dwie główne kategorie w zależności od was i tych, do których nie mają bezpośredni związek. Często bez skrupułów dostawcy zasadniczo nie przyznaje się do winy w szybkości spadku i obwinia klienta. W rezultacie, należy wysłać debugowania kreatora, a przez pewien okres przywracania przywilej szybkiego transferu danych. Czy to sprawiedliwe? Spróbuj zrozumieć.

Ty niby nic nie zmieniło, a nie robić, ale z jakiegoś powodu to nadal spowalnia internet. Co zrobić, jeśli nie są bardzo dobrze zorientowani w komputerze? Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić pod kątem wirusów. Może twoja baza antywirusowa jest nieaktualne – zaktualizuj go i uruchomić pełne skanowanie systemu. Drugim powodem, dla którego spadek prędkości może stać się sama antywirusowy lub firewall. uruchamia wiele firewall domyślnym antywirusowego. On jest przetwarzanie wszystkie informacje przychodzące w czasie rzeczywistym. Wyłączyć ekran w czasie i spróbować zmierzyć prędkość. Jeśli zauważysz zmiany na lepsze, to przed tobą staje przed trudnym wyborem: prędkość internetu przeciwko obronie. Co jest ważniejsze, to zależy od ciebie. Stopa jest również silnym wpływem programów sieciowych. Jeden trzęsie, z drugiej „mówią”, a trzeci wnioski co minutę, na przykład, prędkość wiatru. Go wyłączyć. Teraz sprawdzić. Sprawdziliśmy. Nadal buggy Internetu. Co zrobić w tym przypadku? Często nielicencjonowanego montaż – Lohner, zwierząt i inne usterki. Takie systemy są na wielu komputerach, i często są tworzone niestabilnych warunków, dzięki którym internet nie działa. Co robić? Tylko ponowna instalacja systemu operacyjnego. To pomaga. Sprawdzone!

Szczególną uwagę należy zwrócić dobrze dostrojony wyposażenie, takie jak bezprzewodowy. wielu nie przeszkadza złamać Wi-Fi sąsiada. Wszelkie entuzjasta uczeń bez unikalnymi zdolnościami „będzie usiąść” od punktu dostępowego. Szyfrowanie kłopotów nie będzie zaoszczędzić dużo, ale filtrowanie według adresów MAC – Prosta droga do pokoju.

Wszystko po sprawdzeniu wszystkich skonfigurowaniu, ale problem jest ten sam – hamuje Internetu. Co wtedy zrobić? Najgorsze jest to, kiedy „usterka” winę części komputerowych. Jest to prosta droga do specjalistycznych sklepach. Dlatego sprawdź serwisowania swojej karty sieciowej.

Często przyczyną zniknięcia Internecie jest problem z siecią lub kabla telefonicznego. Niestety, zasady jej stylizacji rzadko jest traktowana z należytą starannością. W rezultacie, on lub wystrzępienia lub wyżymania. Nie przeszkadzają, i sprawdź złącza na linii. Często wychodzą z otworów w rozdzielacza ADSL (podczas połączenia).

Oto jak są możliwe przyczyny, że zwalnia się wszelkiej odpowiedzialności do dostawcy jakości komunikacji. Jeśli sprawdziłeś wszystkie powyższe, a problem nie ustępuje i nadal utrudnia dostęp do Internetu, co robić dalej? czuć się swobodnie skontaktować się z dostawcą usług internetowych. Teraz on musi zrozumieć, dlaczego płacisz za taryfy, a coś zupełnie niezrozumiałe. Powodzenia i szybki!