437 Shares 3756 views

Niezidentyfikowana sieć: rozwiązać problem

Praktycznie każdy system operacyjny okresowo pojawiają się błędy, ustalić , że programiści mogą nie od razu, ale dopiero kiedy nowy dodatek Service Pack. Jednym z tych problemów jest niezidentyfikowany sieć. Występuje w domowych użytkowników Internetu na komputerach, na których systemy takie jak Windows 7, Vista zainstalowanych i uniemożliwia zapewnienie dostępu do udostępnionych plików, a także instalację urządzeń firm trzecich, gdy wykryje Internetu.

diagnostyka

W przypadku, gdy istnieje niezidentyfikowany sieci bez dostępu do sieci, najpierw należy ustalić, czy dana osoba może sam rozwiązać problem.

Początkowo warto sprawdzić połączenia i funkcjonowanie routera. Należy sprawdzić podłączenie kabla ze wszystkich stron. Należy upewnić się, że złącze kabla jest włożona do urządzenia, aż do zatrzaśnięcia. Ponadto, jeśli to możliwe, aby sprawdzić integralność wszystkich kabli.

Następnie analizuje pracę zasilacza sieciowego. Czasami sytuacja powstaje, gdy unikalny statyczny adres IP całkowicie na manowce. Jeśli dostawca ma obowiązek wprowadzić adres, prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej, jak w tym przypadku, niezidentyfikowany sieci pochodzi od dostawcy. Tutaj bez pomocy technicznej jest niezbędna.

Niezbędne kroki w celu radzenia sobie z tym problemem, jak niezidentyfikowany Windows 7 Network

Aby usunąć niezidentyfikowany sieci, konieczne jest, aby skorzystać z restartu, a następnie dokonać ponownego łączenia. W niektórych sytuacjach, metoda ta jest jedyną, która pozwala na dostęp do Internetu. Pojawienie połączeń sieciowych w folderze uniemożliwia nawiązania połączenia.

Czasami trzeba przejść do Menedżera urządzeń. W tym celu właściwości menu o nazwie „Mój komputer”, aby znaleźć zakładkę „Sprzęt”. Następnie musimy znaleźć kartę sieciową i wyłączyć go. Procedura ta jest powtarzana konsekwentnie po każdym restarcie urządzenia.

Niezidentyfikowana sieć może być ustalona w koncie administratora za pomocą oprogramowania Adobe. W tym celu możemy dowiedzieć się, czy istnieje na komputerze element tego programu. Można to zrobić poprzez pozycję „Dodaj lub usuń programy”, który znajduje się w panelu sterowania. Następnie otwórz folder powinien Bonjour i sprawdzić, czy pliki mDNSResponder.ehe nadal istnieją, oczywiście, mdnsnsp.dll. zainstalowane oprogramowanie Adobe one również za szpiegostwo na kliencie i ich usunięcie może spowodować negatywne problemy. Jeśli tak jest, że powinny one podświetlić i nacisnąć kombinację klawiszy Shift + Delete. Następnie otwórz wiersz polecenia i wpisać mDNSResponder – usunąć. Po tym konieczne jest, aby otworzyć Bonjour i nazwy tych dwóch plików.

Ostatnim krokiem jest ponowne uruchomienie komputera i usunąć powyższe katalogi. Następnie należy uruchomić z wiersza poleceń resetu netsh winsock i ponownie realizację restartu komputera. I, najprawdopodobniej, niezidentyfikowany sieć nie będzie przeszkadzać w pracy.

W ostateczności może być twardy reset routera, które są przeprowadzane przy użyciu wyprostowanego spinacza lub cienki drut. Po pierwsze, znajduje się otwór z napisem «Reset». koniec drutu jest następnie wprowadzany i przycisk reset jest wciśnięty. Należy przytrzymać przez 5 sekund, a następnie zwolnić. W przypadku sieci został przywrócony, problem był związany z nieprawidłowym działaniem routera.

W takim przypadku, jeśli powyższe kroki nie pomogą zidentyfikować sieć, możesz pomóc instalację sterownika karty sieciowej, która jest używana do łączenia się z Internetem. W celu przeprowadzenia coraz nową wersję sterownika, trzeba dostęp do komputera, który posiada stałe połączenie z Internetem. Najnowsza wersja sterownika znajduje się na oficjalnej stronie producenta. Jeśli masz problemy ze znalezieniem odpowiedniego sterownika, możliwe jest korzystanie z wbudowanego w system odzyskiwania.