228 Shares 8342 views

"Akademik" (LCD), miasto Mytishchi: opis, rozmieszczenie, budowniczy i recenzje

Wszyscy Moskale marzyli o własnym mieszkaniu. Nowe budynki stolicy dla wielu – niedopuszczalny luksus. Dlatego ogromna popularność nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych w pobliżu Moskwy. LCD "Akademik" – rodzaj landmarku Mytischi. Wszyscy mieszkańcy miasta wiedzą o projekcie, gdzie tworzone są wszystkie niezbędne warunki do komfortowego i bezpiecznego życia. Obecnie pierwsza faza projektu została z powodzeniem wdrożona. Sukces i pozytywna ocena ekspertów stały się motywacją do zaprojektowania domów drugiego i trzeciego etapu. W ramach tego materiału ocenimy kompleks mieszkalny "Akademik" od autora " DOM-Spetsstroy".


O projekcie

Mytischi to miasto w pobliżu Moskwy. Do niedawna nie przyciągał uwagi, ponieważ nie miał wszystkich urządzeń infrastruktury. Ale sytuacja uległa radykalnej zmianie: zaczęto tu aktywnie budować nowoczesne kompleksy mieszkalne. Są parki, place, miejsca spacerów i odpoczynek w mieście.

LCD "Academician" (Mytishchi) – jeden z najlepszych projektów. Na dziś powstał dom pierwszego etapu, reprezentowany przez dwupiętrowy 25-piętrowy budynek. LCD "Academician-3" w Mytishchi jest również oddany do użytku i zaludniony. Najemcy zostawiają swoje uwagi, komentują ich wrażenia na temat projektu i mieszkań. Wszystko to pozwala bardziej trzeźwe podejście do zakupu mieszkania w LCD "Academic-2" (Mytischi). Dom zostanie dostarczony w trzecim kwartale 2017 roku. Pierwsze dwa domy wynajmowano z lekkim opóźnieniem, ale tym razem deweloper wziął pod uwagę wszystko, dokonał dostosowań do budowy, więc nie oczekuje się opóźnień.

Cechy konstrukcji

Do budowy domów wybrano technologię monolityczno-murowaną, która pozwala na budowę silnych i niezawodnych konstrukcji. Pierwsze piętra domów są zarezerwowane dla nieruchomości komercyjnych. Tutaj będą biura, sklepy, kawiarnie, organizacje usługowe. Elewatory w drzwiach europejskiej produkcji zapewniają szybką i cichą pracę. Dodatkowo, wejścia są wyposażone w system nadzoru wideo i alarm pożarowy. Projekt przewiduje zaprojektowanie krajobrazu kompleksu: organizację trawników i kwietników, budowę nowoczesnych placówek dla dzieci i sportu.

Lokalizacja:

Deweloper wybrał doskonałe miejsce do realizacji swojego projektu. Domy położone są w odległości 5 km od MKAD w kierunku autostrady Yaroslavskoe. Domy są otoczone wszystkimi niezbędnymi infrastrukturą. Deweloper starał się maksymalnie zachować zielone przestrzenie podczas budowy, aby zapewnić wszystkim mieszkańcom doskonałą ekologię.

Ekologia

Nieopodal domów znajduje się tętniący życiem autostrada Jarosławska, niszcząc ekologiczny obraz. W tym przypadku ta wada jest kompensowana przez tereny leśne przylegające do kompleksów. Stało się już ulubionym miejscem chodzenia na świeżym powietrzu mieszkańców zleconych domów.

Dostępność transportowa

Mieszkańcy pierwszych budynków już zamówionych zachwycają lokalizacją swojego domu. Do stolicy można dotrzeć w ciągu zaledwie 15-20 minut, zarówno w transporcie osobistym, jak i publicznym. Kierunek wjazdu na Jarosławię, załamany, zator i zator – jest dość częstym zjawiskiem. Jednak w wyniku przebudowy autostrady w najbliższej przyszłości będzie możliwe dostosowanie sytuacji drogowej. W pobliżu kompleksu znajduje się stacja kolejowa, skąd można dostać się do Jarosławska. Cóż, autobusy i minibusy zabiorą Cię do najbliższej stacji metra w ciągu 15-20 minut.

Infrastruktura

LCD "Academician" – doskonały wybór dla tych, którzy nie są gotowi pożegnać się z rozwiniętą infrastrukturą kapitału. W odległości spaceru od kompleksu znajdują się przedszkola, szkoły, centra handlowe i rozrywkowe, apteki, poliklinika.

W pobliżu każdego domu znajduje się wspaniały plac zabaw: dzieci żartują z niego od rana do nocy. Zapewnia to bezpieczeństwo dzięki całodobowej ochronie terytorium i wyposażeniu go w system nadzoru wideo. Stocznie zamkniętego typu wykluczają się w ruchu.

Dla właścicieli samochodów deweloper przewidział podziemny parking ogrzewany. Stanie się godną alternatywą dla indywidualnych garaży i zapewni transportowi niezbędny poziom bezpieczeństwa.

Apartamenty, rozkładowe

To, co Academician może zaoferować, to różnorodne rozwiązania planistyczne spełniające wszystkie wymagania współczesnych najemców. Przy wyborze nabywców oferowano apartamenty jedno-, dwu- i trzypokojowe. Ze względu na połączenie łazienki i toalety w jednopokojowych apartamentach możliwe było zapewnienie najemcom przestronnej kuchni i sypialni. Dwupokojowe apartamenty o niestandardowej formie – doskonałe rozwiązanie dla młodych rodzin z dziećmi. Te apartamenty są w dużym popycie. Kupujący są przyciągani przez dobry układ: dwie łazienki, szafę, pojedyncze pokoje i dwa balkony. Cóż, trzy-pokojowe apartamenty o powierzchni 85 metrów kwadratowych stały się doskonałym rozwiązaniem dla dużych rodzin.

Apartamenty na LCD "Akademik" są wynajmowane bez wykończenia, ale deweloper oferuje ograniczoną liczbę apartamentów z wstępnym czyszczeniem i wykończeniem. Dziś nadal istnieje możliwość zakupu takiego mieszkania. Szczęśliwi właściciele mieszkania z wykończeniem, że wszystkie prace są wykonywane jakościowo, pozostaje budować meble. Bliskość autostrady Yaroslavl jest kompensowana przez wysokiej jakości oszklenie.

Polityka cenowa

Koszt za metr kwadratowy w LCD Akademik zaczyna się od 60 000 rubli. Jest to korzystna oferta apartamentu położonego w odległości 5 km od MKAD w obszarze o rozbudowanej infrastrukturze. Deweloper oferuje korzystne warunki dla kredytów hipotecznych. Deweloper oferuje rabat w wysokości do 8% przy zakupie apartamentów w domu.

Podsumowując

ЖК "Академик". Jeśli szukasz apartamentu w pobliżu Moskwy, ale ograniczony w fundusze, doskonałą opcją dla Ciebie będzie LCD "Academician". Tutaj powstały wszystkie niezbędne warunki dla najbardziej komfortowego życia: rozwinięta infrastruktura, przestronne mieszkania o lepszym planowaniu, dobra ekologia. Mieszkańcy pierwszych przedmiotów przekazanych pozostają pod przyjemnym wrażeniem. Deweloper oferuje korzystny program kredytów hipotecznych, a także możliwość śledzenia każdego etapu budowy domu. Polecamy przyjrzeć się kompleksowi: na pewno znajdziesz tu wymarzone mieszkanie.