121 Shares 4079 views

Rozrywka w Kaliningradzie: centrum rozrywki „Epicentrum”, park „Młodzież”, kluby nocne

Kaliningrad ma rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, bo tu nikt nie nudzi. Co rozrywki w Kaliningradzie, najbardziej popularne i co należy zwrócić uwagę? Kto zbadamy tę kwestię bardziej szczegółowo.


„Las Dancing”

„Taniec lasu” powinny być rozdzielane między aktywnym różnorodności turystycznej. Dla aktywnego wypoczynku latem najlepiej nadaje Mierzei Kurońskiej, która biegnie wzdłuż wybrzeża przez ponad sto kilometrów. Tutaj nie można pływać tylko na morzu, ale również do odwiedzenia unikalny „Taniec las”. Według starożytnej tradycji, zanim tych miejscach były zamieszkane przez plemiona Cours, a po – Wikingowie. Drzewa w lesie zawile zakrzywionym, co czyni to miejsce wspaniałe i niepowtarzalne piękno.

Kompleks „Epicentre” (Kaliningrad)

To będzie ważne, aby nie ignorować centrum rozrywki „Epicenter” – wspaniałe miejsce dla dzieci i dorosłych. „Epicentrum” w Kaliningradzie działa bez przerw i weekendy. Prawdziwa uczta dla dzieci i dużo zabawy dla dorosłych.

„Epicentrum” posiada pięć kin, które mają sprzęt high-tech dla wygodnego oglądania filmów. Również tutaj znajdziesz kręgielnię – naprawdę zabawa dla całej rodziny. Różnorodność buty nie będą się martwić o to, co będzie Tobie i Twojemu dziecku trudno wybrać rozmiar.

Im bardziej interesująca „Epicentrum” (Kaliningrad)? Kompleks posiada basen. Każdy doświadczony gracz będzie w stanie znaleźć dla siebie wszystko, czego potrzebują. tkanina jakości stoły do bilarda to wspaniałe doświadczenie z komfortu gry. Gdy kompleks rozrywkowy znajduje się także restauracja. On jest nie tylko wyjątkowy design, ale również bardzo różnorodna kuchnia. W uzupełnieniu do istniejących terenów rekreacyjnych, w „Ground Zero” i można odwiedzić bar sportowy. Tu przyjemna atmosfera. Ponadto instytucja ma kilka monitorów LCD dla łatwiejszego przekazywania audycji. Format panoramiczny ekran dadzą niezapomniane wrażenia wizualne. I wreszcie, warto zauważyć, że w kompleksie trzykondygnacyjny posiada plac zabaw dla dzieci – to kraj z miękkich zabawek i unikalnych przyjemności.

Park rekreacyjny „Młodzież”

Gdzie są ciekawe zajęcia w Kaliningradzie? Oczywiście, w „Młodzież” parku.

To miejsce daje zwiedzającym wiele nowych wrażeń. Tu można odpocząć nie tylko rodziny z dziećmi, ale także z przyjaciółmi. Różnorodność ekscytujące na korzyść zostaną docenione przez programy wczasowicze. W parku znajduje się kawiarnia, wystarczająco atrakcyjny nie tylko wnętrze, ale również politykę prywatności. Doskonałe menu nadaje się nie tylko do obchodów uroczystości rodzinnych, ale także na lunche biznesowe. Istnieje również lodowiska w parku z wszystkimi niezbędnymi atrybutami i diabelski młyn. Jest też ciekawy motyl pawilon. Przedstawia szereg unikalnych gatunków.

Zabawa i rozrywka Park Kultury i Wypoczynku „Młodzież”

Jakie są zabawy w Kaliningradzie? Karting. Znajduje się on w tym samym parku. Byli tu czeka na zmianę ozdobny.

Wizyta karting może nawet ktoś, kto nie wie, jak prowadzić samochód. Najblizsze dozwolony dorosłych i dzieci w wieku powyżej sześciu lat.

Park rekreacyjny (Kaliningrad) oferuje kolejną ciekawą grę – to "Mirror Maze". Tam na pewno będzie zabawa dla dzieci.

Park „Młodzież” oferuje odwiedzającym i inne rozrywki. Na przykład, można przejść do stacji łodzi i tam wynająć łódź lubił. Będzie to możliwe, aby pływać w miejscowym stawie i uzyskać wiele przyjemności.

Co jeszcze można zobaczyć odwiedzając „Młodzież” Park? Atrakcje dla dzieci i dorosłych. Ten „łańcuch karuzela” i „Battleship” i „Walc”. Dzieci będą zainteresowani w następujących atrakcji: „The Sun”, „Rosyjski Swing”, „Funny warcaby.”

Aby docenić wszystkie huśtawki, należy je wypróbować. Różne działania, uroczystości są cyklicznie odbywają się w parku.

Interesujące miejsce zwane Platinum

Jakie są działania w Kaliningradzie? Dla koneserów nocnego życia w mieście jest przez unikalną strukturę jego ustanowienia. Elegancki i wyjątkowy klub nocny Platinum daje wiele niezapomnianych wrażeń. Nocnych klubów jest skoncentrowana w jednym miejscu, kolorowe. Są występy gwiazd światowego formatu.

Ogromne piętro centralny taniec może być zasłużenie nazywany największym w mieście. I to nie jest głównym „trick”. Zaktualizowany sprzęt oświetleniowy daje pewną satysfakcję, co odpowiada świątecznego nastroju. Ściany są ozdobione LED ekrany że będzie zanurzyć się w magicznej krainy euforii.

Platinum – to zupełnie nowy poziom w mieście przemysłu klub. Centralny hol z łatwością pomieścić 180 gości. Bar jest nie tylko eleganckie wnętrze, ale również dodatkowe siedzenia dla palaczy. Zapewnia czterdzieści miejsc.

W przedpokoju znajduje HO także czterdzieści miejsc do relaksu i komfortu. Ten klub zasłużenie uważany jest za epicentrum ekscytującego życia nocnego. Atrakcyjne ceny i bardzo wyrafinowane otoczenie daje poczucie satysfakcji, ku któremu każdy szanujący się mężczyzna.

„Odwrócony Dom” – zabawa dla tych, którzy lubią oryginalne i niepowtarzalne atrakcje

Między innymi, różnorodność ciekawych miejsc, oczywiście, nie może ignorować dom do góry nogami w Kaliningradzie. To jest prawdziwa magia przyciągania, które dosłownie można umieścić do góry nogami.

Znajduje się w parku „Młodzież”. Osobliwość tego domu jest to, że fundacja jest skierowany w górę, a dach jest na ziemi. Pierwotnie, że wszystko wewnątrz autentyczne meble, łazienka zainstalowany hydraulicznych, a nawet poza nie jest budka dla psów. Jest to interesująca konstrukcja, między innymi, ma zaparkowanego samochodu.

Spacer po takim domu jest nie tylko przyjemne zawroty głowy, ale także daje realizację nierzeczywistości, że jest bardzo oryginalny działa na mózg.

Wreszcie, mała

Teraz, gdy wiesz, jakie są działania w Kaliningradzie. parki miejskie i obszary niesamowite anomalnych zaprezentować prawdziwy kolorowe emocje. Wakacje są jak turyści. Będą chcieli tu wrócić ponownie. Po tym wszystkim, miejsca do ogłuszania emocji więcej niż wystarczająco. Nie tylko dorośli, ale także małe dzieci znajdą tu wszystko, czego potrzeba i więcej dla siebie. Atrakcje i miejsca miasta Kaliningrad, daje nowe spojrzenie na znane rzeczy, a samą uroczystość przeprowadzone w jednym z powyższych miejsc będzie w przyszłości pięknym wspomnieniem.