739 Shares 2583 views

Wycieczki w Nowym Jorku: jakie miejsca warte odwiedzenia

Wycieczki w Nowym Jorku jest tradycyjnie bardzo popularne wśród turystów z całego świata. Po tym wszystkim, to miasto jest największym na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ponadto, Nowy Jork jest kulturowe, biznesowe i polityczne centrum całego kraju.


Kupując wycieczkę do Nowego Jorku, nie można się martwić, że nie znajdzie to zabawa do gustu. To miasto o dowolnej porze dnia lub nocy jest gotowy do stawienia się przed tobą jest strona jego wieloaspektowy sposób, że można się spodziewać: czy to wspaniałe muzea i wiele sklepów i butików, stronami w Bronx hip-hop i słynnej Metropolitan głosem -opery, starych budynków, zbudowany w stylu holenderskim, kilka wieków temu, albo lustrzane fasadę ogromnych wieżowców. Teraz, New York jest domem dla ponad 19 milionów mieszkańców, a taka różnorodność i przeplatanie się kultur, rozrywki, biznesu i handlu, można już znaleźć w każdej metropolii naszej planety.

Wybierasz się na wycieczkę w Nowym Jorku, to ważne jest, aby określić położenie danej lokalizacji hotelu. Na przykład, jeśli głównym celem podróży jest poszukiwanie współczesnych galerii sztuki w Chelsea, a hotel jest lepiej, aby podnieść w tym samym obszarze. Jeśli chcesz poświęcić większość czasu na zakupy, przystanek w centrum miasta lub Soho. Jeśli nie myśleć o ich istnieniu, bez nocnych i osobom świeckim, będzie doskonałym rozwiązaniem dla hoteli w Meatpacking District. Jeśli chcesz zobaczyć całe miasto, muzea, parki, i zabrać ze sobą na wycieczkę dla dzieci, idealnym rozwiązaniem byłoby, aby żyć w spokojnej okolicy, niedaleko Central Parku.

Planując wycieczkę do Nowego Jorku, ktoś chce zobaczyć jak najwięcej, bo to miasto łączy w sobie niemal wszystkie próbki świata kultury, sztuki, religii i historii, a także najlepsze i najgorsze cechy współczesnej cywilizacji. Dlatego też, jeśli pokrótce naszkicować listę istotnych miejsc do odwiedzenia, będzie to wyglądać mniej więcej tak.

Przede wszystkim, Nowy Jork jest nie do pomyślenia bez ogromnych wieżowców, z których najbardziej zauważalną Chrysler, Woolworth, Seagram, Empire State Building i innych. Jest to również sposób wyobrazić sobie bez Nowy Jork Statua Wolności, który znajduje się na tej samej wyspie w ujściu Cieśniny Hudson.

Poza tym, jest niemal obowiązkowy punkt na trasie przez miasto stało się Muzeum Mile, w pobliżu Hyde Parku. Na początku jest to Muzeum Metropolitan, zawierający największą kolekcję dzieł sztuki z całej półkuli zachodniej. Dalsze muzea są niemal na każdym kolejnym ulicy: Barrio Museum (104th Street), Muzeum w Nowym Jorku (103. Street), Muzeum Żydowskie (92-ty Ulica), Muzeum Design (91-ty Ulica) i tak dalej.

New York, wycieczki, które są nie do pomyślenia bez wizyty w innym słynnym miejscu o nazwie Broadway, jest otwarta codziennie dla mieszkańców i gości z różnych drzwi teatrów z występów i pokazów.

Również dzieje na trasie do Nowego Jorku, nie zapomnij odwiedzić słynne Brooklyn Bridge, łączący Brooklyn i Manhattan.

Nie pozostawiają nikogo obojętnym i piękne parki z Nowego Jorku: jest prawdopodobnie najbardziej znanym z nich jest Central Park i Pelham Bay i Fort Tryon.