381 Shares 7939 views

Drewniane Designer – Najlepsze zabawki dla dzieci!

Eksperci jednogłośnie twierdzą, że zabawki dla dzieci, takich jak projektanci dla dzieci, powinny być wykonane z drewna jako naturalny materiał najlepiej nadaje się do tego celu.


Dlaczego drewno?

1. Każde dziecko poznaje świat poprzez dotyk. Dzieci dotykają przedmiotów badano ich strukturze powierzchniowej, temperaturę próbki i wag. Ważne jest, że zabawki zostały wykonane z naturalnych materiałów: w tym przypadku, dziecko będzie prawidłowo uformowane postrzeganie świata.

Hollow plastikowe zabawki są zbyt jasne, że trójwymiarowy obiekt w przyrodzie nie jest specyficzna. Waga drewnianych zabawek zawsze odpowiada jego wielkości, więc produkty te umożliwiają dziecku nauczyć się prawidłowo ocenić stosunek wielkości i wagi.

2. niekwestionowanych korzyści zabawek wooden dzieci, jest przyjazny dla środowiska. Naturalne drewno nie zawiera w swoich składników kompozycji, które mogą być szkodliwe dla zdrowia dziecka. Ponadto dla najmłodszych, którzy kochają wszystko, co do smaku, można kupić projektant dzieci, wykonane bez użycia jakichkolwiek barwników.

3. Drewniany zestaw posiada wysoką wytrzymałość. Jej szczegóły są bardzo trudne do rozbicia lub awarii, a jeśli dziecko jest sukces, gruz nie będzie niebezpieczne. plastikowe zabawki często tworzą małe kawałki lub kawałki z ostrymi krawędziami.

Zabawki drewniane 4. Dzieci mają minimalną funkcjonalność i wolne od złożonych mechanizmów, które eliminuje możliwość szybkiego rozpadu. Takie produkty mogą być słusznie nazywany wiecznym.

Co dobry projektant zabawek dla dziecka?

W przeciwieństwie do innych rodzajów zabawek, projektanci zapewnić dziecku dużo więcej miejsca dla wyobraźni. A to, według ekspertów, jest to bardzo ważne dla rozwoju.

Projektanci dziecięca z drewna – doskonała zabawka dla każdego dziecka w wieku sześciu lat. Dla starszych dzieci, można zakupić projektantów innych materiałów z drobnymi szczegółami.

Drewniany zestaw zwykle jest to zestaw zawierający rysunek prosty geometryczny kształt: kostka, walec, stożek, prostopadłościan, itp sesja z taką zabawką – pierwszy krok do zapoznania się z form … Szczegóły drewnianych projektantów mają żadnych specjalnych elementów łączących, aby budować żadnych elementów konstrukcje po prostu umieścić na szczycie siebie. Zasada ta jest łatwa do nauczenia się nawet najmniejsze malucha.

Projektanci dzieci doskonale rozwijają logiczne i przestrzenne myślenie, wyobraźnię i umiejętności motorycznych. Dobrze, jeśli części są liczne, a dziecko może połączyć je w różny sposób. Ta gra nie znudzi, ponieważ za każdym razem łatwo tworzyć nowe projekty.

Producenci drewnianych projektantów

Jednym z najbardziej popularnych współczesnych producentów zabawek drewnianych jest słusznie uważany za firma „Tomic”, „Wald” i „Świat zabawek drewnianych”. Ta rosyjska firma specjalizująca się w produkcji bardzo wysokiej jakości i bezpiecznych zabawek wykonanych z drewna. Popyt na te produkty ze względu na szeroki zakres marek i przyjazności dla środowiska stosowanych materiałów.

Drewniany zestaw „Tomic” zatytułowany „Kolorowe miasto” – to doskonały prezent dla młodych urbanistów. Asortyment części obejmuje bloki do budowy domów, ładne mężczyzn, a nawet drewniane samochody. Pozwala to nie tylko zbudować miasto, ale również zorganizować pełnoprawnym cRPG.

Drewniane elementy zestawu sorter od „świata zabawek drewnianych” – zestaw prostych geometrycznych kształtów w różnych kolorach, które są przechowywane w specjalnym wiadro sorter. Pokrywa wiadra posiada specjalne otwory o różnych kształtach o każdy szczegół.

Które projektant drewniany kupić starsze dzieci? Dobrym wyborem będzie „Farm” od „świata zabawek drewnianych” producenta. Ten produkt nie jest już tylko szczegóły są ustawione względem siebie w zupełnie przypadkowej kolejności i mają specjalne złącza.

Przydatne zabawka dla każdego dziecka

Drewno jako materiał do produkcji zabawek nigdy nie wychodzi z mody. Jeśli chcesz dać dziecku najbardziej użyteczne zabawkę, która będzie naprawdę interesująca dla niego, nie krępuj się zatrzymać swój wybór na drewnianej konstruktora.