873 Shares 8390 views

Miasto dla dzieci „Kidzania”: opinie, adres, godziny otwarcia

Wszelkie świadomy rodzic stara się codziennie, aby rozwijać i bawić ich własne dziecko. Jedynym problemem jest to, że ze względu na obfitość nowoczesnych zabawek, centra rozrywki zaskoczyć naprawdę mały człowiek tym bardziej trudno przez cały dzień. Jednym z najbardziej interesujących i niezwykłych miejsc dla dzieci w Moskwie – „Kidzania”. Recenzje Ten park rozrywki ma pozytywny, więc dlaczego nie go odwiedzić?

Historia projektu Kidzania

„Kidzania” – to niezależny dzieci wiejskie. Każdy obywatel ma sześć prawa: być, poznać, aby tworzyć, udostępniać, do opieki i zabawy. W parku wszystko jest ustalane przez dzieci i rodziców może być tylko biernymi obserwatorami. Przybywając na „Kidzania” każde dziecko osobiście decyduje, co chce zrobić. Młodzi obywatele są oferowane kilka opcji działania, podczas których można zarobić lub spędzić lokalnych jednostek konwencjonalnych. Na terytorium tego państwa, wszystko jest prawdziwe. Zatrudnia szereg firm i usługi miejskie mogą być zachęcani do podjęcia prawo jazdy na wynajem samochodu. Dostępne i bardzo nietypowe działania „Kidzania” zawsze potrzebne są nowe pnącza, tajnych agentów i powietrze pilotów.

Jego historia świata Kidzania projekt rozpoczyna się w 1999 roku, wtedy to pierwsze centrum rozrywki w Meksyku został otwarty. Ta gra parku-państwo stało się tak popularne, że wkrótce takie ośrodki zaczęły pojawiać się na całym świecie. Nie tak dawno temu została otwarta i „Kidzania” w Moskwie – pierwszy park na terytorium Rosji. Do tej pory państwo moskiewskie dla dzieci jest największy w całej Europie.

Rozrywki lub edukacji?

Zgodnie z planem przez autorów projektu „Kidzania” – to przede wszystkim park edukacyjny. Docelowych odbiorców – dzieci w wieku 5-14 lat. Realistą w przestrzeni gry, uczestnicy będą mogli nie tylko grać w różnych zawodach. Dzieci muszą uczyć się przez działanie w społeczeństwie. Znajdź właściwą lokalizację na mapie lub zapytać przechodnia na własną rękę, aby skręcić, uważaj na swoje rzeczy i dokumentów, zarządzanie waluty gry – to wszystko powinno być w stanie wszystkich obywateli „Kidzania”. dzieci w wieku szkolnym to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o różnych zawodach. Po wypróbowaniu szeregu działań, dziecko będzie w stanie zrozumieć, co on naprawdę lubi najbardziej. „Kidzania” pozytywne sprzężenie zwrotne i jak zabawny centrum. Tutaj dzieci naprawdę interesujące, a wielu turystów do parku są rozpoznawane, my chętnie pozostałby żyć w kraju dzieci.

Latanie w bajkowy

Na pewno zastanawiali się, gdzie w Moskwie „Kidzania” jak dostać się do parku rozrywki. To nie jest takie proste. Aby dostać się do dzieci w kraju, konieczne jest, aby „lot”. Przy zakupie biletu do parku rozrywki, każde dziecko otrzyma bransoletkę z chipem (w celu uproszczenia wyszukiwania dla dziecka na terytorium ich rodziców), mapa „Kidzania” karty bankowe z tworzywa sztucznego, kapitału początkowego (50 kidzov, ten lokalnej walucie) oraz bon na żywność. Po otrzymaniu kompletu dokumentów, można bezpiecznie przejść do lądowania. W „Kidzania” podjęcia wszystkich chętnych „samolot”. I tu, przy wejściu do parku rozrywki, wszystko jest prawdziwe. Chekin, stewardes, kabiny samolotu w klasie biznes. Po przyjeździe, podróżujący wjazd do kraju, w którym głównym – dzieci.

Przewodnik dla rodziców

„Kidzania” w Moskwie jest przeznaczony do działalności hazardowej dzieci w wieku od lat 5 do 14 lat. Dzieci młodsze niż siedem lat bez konserwacji w parku rozrywki jest niedozwolone. Nie można dostać się do „Kidzania” dla dorosłych bez dzieci. W tym stanie, wszystkie warunki do wypoczynku rodzinnego. Jeśli rodzina kilkorga dzieci, najmłodszy niekoniecznie zostawić z babcią, bo ich praca jest prawdziwym przedszkole w parku rozrywki. Dla rodziców niezabudowanej salonem, w którym znajduje się kawiarnia, biblioteka, pokój relaksacyjny. Jeśli wierzyć opinii, dzieci starsze niż siedem lat, można bezpiecznie puścić w samej tej ekscytującej podróży. Ale co zrobić rodzicom małych dzieci? Oczywiście, przestrzegać zasad i zachować swoje dziecko. Ale nie zapominajcie, że miasto „Kidzania” – dzieci. Oznacza to, że dorośli mogą tu jedynie jako obserwatorzy. Pozwól dziecku do niezależności i decydowania o sobie, co zrobi.

Kalejdoskop zawodów

Konstrukcja i układ Moskwa „Kidzania” spędził około trzydziestu milionów dolarów. Partnerami projektu są wiodące rosyjskie i światowe marki. Te firmy zaangażowane w stref aktywności urządzenia. Parku dla dzieci „Kidzania” – pełnoprawnym miastem, w którym znajduje się bank (z przechowywaniem pieniędzy i usługi zbiórki), stomatologii, fabryce czekolady, pizza, kawa, teatru, radia, telewizji, straży pożarnej, policji, pogotowia i wielu innych organizacji. Co najważniejsze, jest to prawdziwe, to nie jest gra, ale prawdziwy produkcji. Fabryka czekolady ustawić przedstawić Kinder-czekoladę, podczas kręcenia w studiu telewizyjnym na kanale STS tematy zmontowane i przygotowane, aby przejść na powietrzu, do wyboru kilka gatunków biegu. Gotowane pizzy w pizzerii, można spróbować, ale w szpitalu Młodzi lekarze spełniają jakościową chorych układów. W czasie pożaru dym, strażacy gasić hydranty i gaśnice obecny. I tak w każdym razie! Pamiętaj, aby odwiedzić sklep LG Electronics urządzeń domowych tutaj, otwierając drzwi od lodówki, możliwe jest, aby dostać się do tajnych agentów szkoły.

dla początkujących „Kidzania” Tips

Podczas pierwszej wizyty „Kidzania” wszyscy goście czują się dokładnie te same emocje: mnóstwo ludzi, wszyscy gdzieś w pośpiechu i biegu. W takich okolicznościach trudno jest się nie zgubić, ale nie panikuj. Start z podróży do „Alfa-Bank”, tutaj będą mieli lokalną walutę – kidzy. Po otrzymaniu kapitału startowego, można bezpiecznie wybrać na ich upodobań. Przy wejściu do każdej organizacji lokalnej, widać tabliczkę informacyjną na temat to podano krótki opis obszaru i aktywności. W „Kidzania” można zarobić i wydać kidzy. Większość zawodów są dostępne dla każdego, ale niektóre wymagają uprzedniego szkolenia (który jest wymagany do zapłaty w walucie lokalnej). Uważnie przeczytać wszystkie etykiety i znaki, a potem się nie zgubisz.

Opinie zadowolonych użytkowników

Nie można znaleźć dziecko, które nie lubią „Kidzania”. Liczba dzieci o tym parku rozrywki jest zawsze entuzjastycznie. kraj dzieci jest znacznie bardziej interesująca konwencjonalny park rozrywki. Ponadto, jest to naprawdę możliwe, aby nauczyć się czegoś nowego i użytecznego. Dorośli lubią wnętrza jakości wykonania dzieci z miasta. Przemyślany każdy szczegół. Wszystkie meble i urządzenia nieznacznie zmniejszona, dziecko wielkości. Ale podczas jazdy samochodów i wymagają wypełnienia, pielęgniarki i lekarze są konwencjonalne urządzenia. „Kidzania” – to projekt edukacyjny, natomiast interesująca gra, dziecko wie dużo o popularnych zawodów. Być może twoje dziecko jest tu decyduje, kim chce być.

Oni nie lubią gości „Kidzania”?

A jednak, jak parku żadnych innych dzieci „Kidzania” ma negatywne opinie. Co odwiedzający nie podoba? Wiele osób było niezadowolonych z kolejek i konieczności oczekiwania. Rzeczywiście, pomimo wielkości „Kidzania” jedne z najbardziej popularnych zawodów jest prawie niemożliwe, aby spróbować bez wykonywania wcześniej kolejki. Kompleks administracja stara się rozwiązać ten problem wkrótce otworzy kilka bardziej spodziewane są lokalizacje być interesujące dla wielu użytkowników.

Bilety na „Kidzania” muszą być zakupione dla wszystkich dzieci w wieku powyżej 2 lat i dorosłych. Zatem koszt wizyty w parku dla rodziny z kilkorgiem dzieci jest dość wysoki. Jednocześnie rodzice są biernymi obserwatorami, a dla dzieci poniżej pięciu lat oferowany jest bardzo ograniczony zakres rodzajów działalności.

Wśród skarg użytkowników może również zwrócić uwagę na wysokie ceny w menu lokalnych restauracji. Wskazówka: Jeśli chcesz coś przekąsić, byłoby taniej zamówić jedzenie w centrum handlowym food court, który sąsiaduje z „Kidzania”.

godziny i ceny biletów otwarciem

„Kidzania” czynna jest od wtorku do niedzieli włącznie (dzień wolny – poniedziałek). Bilety dostępne są w ciągu 4 godzin pobytu w kraju dzieci. W dni powszednie można odwiedzić park rozrywki w godzinach od 10.00 do 20.00, w weekendy – od 10.00 do 21.00. Zaplanuj swoją podróż tak, aby mieć czas, aby spędzić na terytorium 4:00, określoną w godzinach otwarcia. „Kidzania” oferuje taryf tygodnia i weekend. Od wtorku do soboty można odwiedzić park rozrywki w korzystniejszych cenach. Bilet dla dzieci 2-3 lat kosztuje 350 rubli (450 – na wyjściu), dla dzieci 4-14 lat – 1200 (1500 rubli – weekend), dorosły (powyżej 15 lat), – 600 rubli (na weekend – 700). trzeba mieć paszport, zniżki dla rodzin wielodzietnych, po przedstawieniu odpowiednich dokumentów.

Gdzie jest „Kidzania”? Adresy i kontakty

„Kidzania” w Moskwie znajduje się na 4 piętrze w centrum handlowym „floty” na Khodynka Boulevard. Transportem publicznym najprostszym sposobem, aby dostać się z „Dinamo” Metro „Poleżajewskaja” i „Savelovskaya”. Z tych stacji jest bezpłatny autobus, który firma zajmuje wszystkich chętnych bezpośrednio do centrum handlowego. Aby dostać się do centrum handlowego przez prywatnego samochodu. adres „Kidzania” jest następujący :. Moskwa, khodinskiy Boulevard, 4, „flota” do centrum handlowego, 4 piętro. Bilety na terenie parku rozrywki można kupić w Internecie. Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń „Kidzania” przez liczbę 8 (495) 232-54-39.

Aktualne informacje dla zwiedzających

Najciekawsze jest to, u dzieci „Kidzania”, którzy są również w stanie czytać i liczyć. Warto i umiejętność powiedzieć czasu przez zegar. Dla pełnego życia w mieście dla dzieci, zawsze z wami, aby mieć pewien zbiór dokumentów (wydane przy wejściu). Aby to wszystko przeprowadzić, warto wziąć mały plecak lub torebkę. Na terenie „Kidzania” Jest kawiarnia, ale ukąszenie może być wniesiona z domu. Dziecko lepiej umieścić wygodne ubranie, jak wiele rodzajów aktywności obejmować noszenie mundurów. Ubrania specjalne noszone na sukni. Jakie inne przedmioty i rzeczy są konieczne, jeśli położenie wakacje – „Kidzania”? Telefon lub zegarek będzie również przydatna. Przed udaniem się do parku rozrywki, przypominać dziecku o konieczności śledzić czas na własną rękę.