303 Shares 5881 views

Wyglądać gnid: wyznanie starszy

Musiałem jakoś odinnadtsatiklassnik iść z przyjaciółmi do kraju. Do czasu wieczorem przeszedł bez echa, nikt nawet nie myślał wtedy, że w ciągu tygodnia główne pytanie nie o to, czy nie powtórzyć wycieczkę, i wyglądają jak gnid? Fakt, że około 18-00 w sąsiednim domu przyszedł trzy piękne dziewczyny, a po spotkaniu obie firmy postanowiły połączyć siły.


Noc była burzliwa, więc slithered domu w świetnym humorze, że zgodził się na spotkanie po 15 dniach w tym samym miejscu. Gdybym wiedział, co go czeka bohatera w przyszłości, czy nie tak dużo zabawy. Kolejny tydzień dobiegła końca, gdy rozpoczynające strasznie swędzi głowa i ramiona i szyja były czerwone plamy, które chcą zarysowania i zadrapania. Znajomi roześmiał, ale następnego dnia zaczęli te same problemy.

Wyglądać nitów, z firma nie znam nikogo, więc bardzo zaskoczony, kiedy, po podniósł włosy z tyłu głowy (wszyscy mieli długie zamki) ¸obnaruzhili dziwne „kryształy” o srebrzystym kolorze, podobne do ciemnych kropelek wody. Oto stało się nie żarty. Szczególnie bohater znalazł się za uchem dziwne owady przezroczystym brązowym.

Zaczęliśmy dyskutować, gdzie mogli złapać wszy? Wniosek był jednoznaczny: jeden z przyjaciół dniach ostatnich regularnie napotkasz paznokcie i włosy, drapiąc się po głowie, skarżył się, że łupież jest ją torturował. Nie wahał się ani chwili, przyjaciele rzucili na rzecz aptek, że przemysł anty-wszy nowoczesny farmaceutyczny produkuje mnóstwo.

Kupiliśmy specjalną maść oraz szampon i rozpoczęła leczenie. Wtedy nikt nie wiedział, że cykl życiowy pasożyta wynosi 30 dni, więc po 3 zabiegi zatrzymał się, myśląc, że będzie pozbyć się plagi. Ale po 5 dni w jedenastym coś się stało, owady stały się bardziej. Już nie zapytał, jak wyglądać nitów, ponieważ w procesie leczenia ingerują mama często grzebień i zaczęła czesać że przyklejone do włosów.

Ale to nie pomogło. Zmieniono szampon do włosów, a nawet pozbawiony malowane środki zawierające amoniak. Jednakże, dermatolog sąsiad zapewnił obyasniv¸ że w ciągu 10 dni, to jest prawie niemożliwe, aby pozbyć się z głowy nitów. Musiałem pożegnać z pięknych loków i nie staniecie jak wzięto ci żołnierze. Mama zapewniła: „włosy – to nie zęby, dzięki czemu odrastają w ciągu kilku lat, ale teraz wiesz jak wygląda gnid i wszy.”

Hero wiwatowali, ale przyjaciele nie komunikować niczego, poza tym, jeden z nich przyszedł i łonowe wesz został znaleziony. Ok, będę siedzieć w pachwinie, tak jest nadal na rzęsach i jaj przełożony.

Inni nawet musiał opuścić szkołę, aby uniknąć zakażenia dzieci w grupie. Wysoka absolwent szkoły, trzysta razy powiedział „dziękuję” do dziewczyny, że miał cielesnych przyjemności nie są wystarczające, w przeciwnym razie nie byłby odszedł od tych, którzy chwalił exploitów pościel, a teraz dręczy pytanie, jak wydedukować gnid.

Sąsiad dermatolog po chłopców zostały odzyskane, miałem rozmowę: znaleziono gnid do włosów – leczenie natychmiast rozpocząć. Środki ludowe nie pozbyć się pasożytów, więc konieczne jest, aby lek miłosnych.

Co stało się z dziewczynami? Nikt nie wie, że oni natychmiast odparować, blokowanie numerów telefonów komórkowych.