453 Shares 7345 views

Jak rozweselić i zregenerować siły?

Szybki wyścig współczesnego życia zadaje człowiekowi tempo nie każdy może sobie z tym poradzić. Stałe napięcie, duże ilości informacji, hałasu, monotonne lub zbyt aktywna praca prowadzić do zmęczenia, osłabienie, apatia i senność. Aby temu zapobiec, możemy sobie różne wiwatowali i pochłaniają energię filiżanki kawy, bez wahania, że jest krótkoterminowa i stan nienaturalny dalej pozbawia organizm jest zmęczony. Jednak istnieją sposoby, które w naturalny sposób wpływają na układ nerwowy, tonację i stymulujące jej pracę. W tym artykule będziemy mówić o tym, jak osiągnąć tę redukcję sił i jak myśli.


Zacznij stojąc ze zrównoważoną dietą, ponieważ jedzenie bogate w witaminy i minerały produktów, zgadzasz się, aby wypełnić swoje ciało „eliksir życia”. Po tym wszystkim, gdy wszystkie komórki są konieczne do ich materiału „budynek”, efektywnie pracować, produkować odpowiednią ilość energii, silny system odpornościowy i spowalniają tempo aktywności mózgu. Ale głowa do góry z siłą i trzeba zrobić?

Tak więc, jeśli czujesz się słaby, jeść pokarmy, które zawierają składniki odżywcze. Na przykład, tiamina (B1), która w dużych ilościach, posiada wieprzowiny i wątroby wieprzowej, orzechów, warzyw, dzikiej róży, mleko, ziemniaki, jaja, kapusta etc. Jest on odpowiedzialny za układ nerwowy i umysłu, więc jest to szczególnie konieczne dla tych, którzy są zaangażowani w pracę intelektualną. Jego niedobór jest wyrażona w zmęczenia i senności.

Poniższe witaminy dla witalności – jest B8, które są obecne w wątrobie wołowej, owoce, drożdże piwne, grzyby, ryż i tak dalej. Są one zaangażowane w normalizacji i stymulację glukozą. A także nie należy wymienić kwas askorbinowy (owoce cytrusowe, owoce dzikiej róży, kapustę, pietruszkę, pomidory, zielone cebule itp), który jest odpowiedzialny za nastrój i czujności. Ważne jest, aby wiedzieć, że te witaminy nie kumulują się w organizmie, więc trzeba codziennie, aby uzupełnić swoją obecność przy pomocy prawidłowego odżywiania.

Jeśli wciąż atakowane bluesa, można skonsultować kilka szybkich sposobów jak rozweselić. Pierwszą opcją jest wziąć prysznic kontrastu. Chłodna woda natychmiast zabierze cię do tonu. Inna metoda: słuchać muzyki pozytywny energetyczny lub tańczyć do niego. Szarża dobry nastrój się upić szkła świeżo wyciśniętego soku z cytryny (jak wspomniano powyżej, „askorbinka” dotyczy nastroju). Pomoże również chodzić na świeżym powietrzu, albo kilka godzin snu dźwięku.

Kolejna wskazówka, w jaki sposób rozweselić, zaleca filiżankę herbaty ziołowej. Istnieje wiele pachnące opłaty, które zwiększają wydajność, poprawić zdrowie i poprawiają nastrój mieszkańców dużych miast, w których występuje depresja i stres nerwowy. Ale na własną rękę, Ty też możesz zrobić herbatę. Wigor otrzyma zaparzonego napoju, zarówno poszczególnych elementów oraz ich mieszaniny. Można użyć dzikiej róży, mięty pieprzowej, ziele dziurawca, pokrzywy, głóg, chiński winorośli magnolia, malin i innych ziół.