255 Shares 1069 views

Miusskaya cmentarz – jeden z najstarszych cmentarzy w stolicy

Jakie są najbardziej znane i starożytnej nekropolii w Moskwie? Każdy pamięta takie wielkie nazwiska jak Vagankovsky, Vvedenskoe, Kalitnikovskaya lub Danilovskoe. Często niezasłużenie zapomniane pozostaje Miusskaya cmentarz położony w centralnej dzielnicy Administracyjnego Moskwie. Ale to starożytny cmentarz przynajmniej. Jak dostać się do tej nekropolii i pochówku czy wykonane tu dzisiaj?


Historia Miussky cmentarz

Ten cmentarz został założony podczas epidemii dżumy w stolicy w 1771 roku. Jego nazwa Miusskaya cmentarza pochodzi od miejsca Miusov, znajdującej się w pobliżu. Na nekropolii pochowani korzystnie mieszkańcom pobliskich obszarów. W 1823 roku cmentarz został zbudowany na cześć Cerkwi prawosławnej wiary, nadziei, miłości i ich matki Zofii. Jednakże, drewniany budynek spłonął podczas wielkiego pożaru w Moskwie. Następnie, w 1838 roku kamień kościół został zbudowany na tej samej stronie. Konsekrowany w Pani Wszystkich strapionych. Obecnie cmentarz zajmuje około 6 hektarów w historycznym centrum Moskwy. Ciekawostka – Miusskaya cmentarz wielokrotnie chciał zburzyć lub przenieść. Ale nie zawsze są okoliczności są takie, że od tej decyzji musiały zostać porzucone.

Starożytna nekropolia dzisiaj

Dziś Miusskaya cmentarz zamknięty do masowych grobów i dobrze zagospodarowany. Sytuacja jest typowy dla starych cmentarzy – tereny dla nowych grobów nie wystarczy, aby rozwinąć i całkowity obszar nie jest możliwe, ponieważ znajduje się w centrum miasta i jest otoczony przez budynki mieszkalne. Cmentarz Administracji utrzymuje porządek – utwory są brukowane, czyścić je, o każdej porze roku. Przy wejściu na cmentarz wisi jego szczegółowy plan z ponumerowanych części. Również w pracy biurowej rytuał cmentarz, można zamówić zabytków, ogrodzeń i innych elementów do dekoracji grobów aktualizacji. Powered wypożyczalni, gdzie można podjąć wszelkie niezbędne opieki nad grobami narzędzi i akcesoriów.

Nie pochowano tu dzisiaj?

Obecnie istnieją tylko dwie możliwości pochówku: Rodzina i pokrewieństwo. W drugim przypadku, nowy grób jest tworzona na miejscu poprzedniej (po jakimś czasie). Dla każdej z dostępnych opcji pogrzebowej trumny z ciałem lub urny z prochami w ziemię. Zorganizować pogrzeb, należy zwrócić się do administracji cmentarza i dostarczyć dowód pokrewieństwa z osób zmarłych pochowanych na nekropolii przed, i zgonu. Oferuje on cmentarz administracji oraz pełny zakres usług pogrzebowych. Tutaj można zamówić usługi w zakresie przewozu zwłok, pogrzebu i pomoc w zbieraniu dokumentów. Dowiedz się więcej i skorzystać z tej oferty, dzwoniąc na telefon przez całą dobę usługi wysyłki.

Miusskaya cmentarz jest administrowany przez państwa unitarnego Enterprise „rytuał”, organizacja ta może być dostępna na wszystkie pytania. Kościół, położony na terenie przykościelnym i działa w tych dniach, odbywają się tu usługi na głównych świąt, można zamówić w pogrzebie zmarłego.

Miusskaya cmentarne: jak się tam dostać, godziny otwarcia

Dokładny adres nekropolii: Suschevsky Val Street, 19. Najbliższa stacja metra – „Savelovskaya”, z nim można wsiąść do autobusu numer 669. Jeśli zdecydujesz się na podróż samochodem, należy użyć nawigatora lub szczegółowy plan miasta.

Pochówku odbywa się codziennie od 9.00 do 17.00. Miusskaya cmentarz w Moskwie jest otwarty dla zwiedzających w okresie letnim do 19.00, aw zimie zamyka 2 godziny wcześniej. Na terenie nekropolii pochowano wielu znanych ludzi, jeśli nie może znaleźć swój własny grób jesteś zainteresowany – poprosić o pomoc ze strony pracowników cmentarza. Zazwyczaj pracownicy chętnie organizuje wycieczki i silnie wspierać zainteresowanie zwiedzających.