218 Shares 1319 views

Prawdziwa opowieść o najbardziej brutalnych więzień na świecie

Więzienie – nie jest to miejsce, gdzie większość z nas zgodzi się poświęcić co najmniej godzinę, nie wspominając o równowagę życia. Ale niektóre zakładów karnych wykracza poza zwykłą karę i przekształcony w piekło na ziemi. Ich statuty są tak okrutne, a warunki w nich są tak straszne, że prosty laik to nie jest logiczne pytanie: „Czy dzisiaj jest jeszcze możliwe?”. Oto najgorsze więzienie planeta.


Quezon City, Filipiny więzienie

Prison Caisson Miasto zostało zbudowane w 1953 roku z oczekiwaniem 800 więźniów. Jednak przedstawiciele Organizacji Narodów Zjednoczonych w celu oceny warunków życia, powiedział, że nie ma więcej niż 237 osób może być zakwaterowane w tym samym czasie. Ale w rzeczywistości, na początku 2016 roku w murach więzienia, było około 3600 więźniów. Filipiny ma smutną sławę karnej, gdzie wielu mieszkańców zarobić na narkotyki rybołówstwa i przyjść zbrojnych potyczek.

Co ciekawe, nowo wybrany prezydent podczas swojej kampanii wyborczej wzywał do zwykłych obywateli popełnić Lynch dilerów i gwałcicieli. Według prezesa, środek ten przyczyni się do odpływu więźniów z więzień. Paradoksalnie, dany środek doprowadził do jeszcze większego zamieszania na ulicy. A teraz najbardziej zaludnione więźniowie ponad 4000 ludzi na całym świecie. Zmuszeni są spać na siebie, wdychając smród i trupem podczas gorących dni.

Więzienie ADX Florence

Zdaniem ekspertów, zakładu karnego, w stanie Kolorado jest najgorsze w Stanach Zjednoczonych. Robert Hood, który pełnił funkcję naczelnika tu od 2002 do 2005 roku, powiedział: „To miejsce jest gorsze niż śmierć.” Ustanowienie wszedł do eksploatacji w 1994 roku. Został on pomyślany jako miejsce odosobnienia dla najbardziej notorycznych przestępców w celu uniknięcia ucieczek i zabójstwa strażników. Slayer zawarte są małe (2 x 3,5 m) pojedynczych komórek i nie zobaczyć jeden przez 23 godzin dziennie. konstrukcja budynku sprawia, że więźniowie przez maleńkie okno zobaczyć tylko mury więzienia. Drzwi są dźwiękoszczelnych komorach, i zasilanie jest dostarczane przez wąską szczelinę.

Wołogdy grosz, szkielet ogień

Jest to jeden z najbardziej odizolowanych więzienia na planecie, a stąd ucieczka jest niemożliwa ze względów geograficznych. Wyspa z więzienia dla więźniów skazanych na śmierć, odcięty od jeziora kontynentalnej. Istnieje około 200 więźniom komór o grubych ścianach 22,5 godziny. Wielu więźniów stracił kontakt ze światem zewnętrznym, po spotkaniu z krewnych powikłanej surowych przepisów więziennych. Odwiedziny są możliwe tylko cztery dla całego zdania. W ten sposób notoryczny zabójca spokojnie szalony. To straszne sobie wyobrazić, co by się stało, gdyby niektóre z nich wychodzić wolne za dobre zachowanie.

Muhanga Prison, Rwanda

Wcześniej w tym miejscu był znany jako więzienie Gitarama, który został otwarty w 1973 roku w tym samym mieście w Rwandzie. Początkowo planowano umieścić 400 do 725 więźniów. Jednak po doświadczeniu ludobójstwa w dusznych lochach obu sosen do 6800 osób, 1994 r. Prawie nie ma miejsca do siedzenia i kłamać, nie toalety. Ze względu na stały kontakt z kałem wielu więźniów gnić palce i opracowany zgorzel. Jednak utrata palców lub z powodu amputacji nogi – to nic w porównaniu do śmierci dusznej ciepło, a są szerzący czerwonka i zapalenie płuc. Ale wolne „miejsce” natychmiast przejmuje nowy więzień.

Obiekt 1391, Izrael

Ta instytucja poprawczych jest tajny obiekt wojskowy. Nie znajdziesz go na mapie, nawet jeśli starają. W 2003 roku świat dowiedział się o obiekcie 1391 historyka dochodzenia policji. Specjalista szukał budynku, zbudowany przez Brytyjczyków w latach 30., 40. 20. wieku. A potem zauważono różnicę: jeden obiekt nie został zaznaczony na mapie. Chociaż więzienia istnieją co najmniej 20 lat, wiemy o nim tylko kilka urzędnicy.

Dawni mieszkańcy tego tajnego projektu twierdzą, że żołnierze i oficerowie brutalnie torturowana i gwałcona więźniów. Ludzie przechodzą przez moralnego poniżenia i braku snu. Same komórki są tak głębokie, że więźniowie nie widzi własną rękę przed twarzą. Jest on transportowany w ciemnym worku na głowie, a rodziny twierdzą, że ich krewny poszedł do innego kraju.

Carandiru więzienia, Brazylia

Instrument ten areszt został zamknięty w 2002 roku dzięki zaangażowaniu komunikatów okrucieństwa. 17 procent więźniów zarażonych wirusem HIV w związku z przypadkami gwałtu i wprowadzenia środków odurzających dożylnie. 02 października 1992 jako rezultat walki, która wybuchła między rywalizującymi frakcjami, uzbrojonych policjantów zostało zastrzelonych przez pół godziny w miejscu 111 osób. W sumie, w okresie istnienia strażników zginęło około 1300 osób. I to nie licząc ofiar AIDS, które nie zawierają żadnej opieki medycznej.