400 Shares 9218 views

Jak narysować kurczaka? warsztaty

Wiedząc, jak narysować kurczaka, można mieć do dekoracji przedszkola funkowe naklejki na ściany i meble, weselić humorystyczną gazetę ściany, wydania autorowi pocztówkę z zabawnymi napisami. Pięknie będzie wyglądać ubrania dla dzieci, ozdobione haftami i aplikacjami w postaci chłodnych kurcząt. Można również użyć tej umiejętności w projektowaniu kuchni.


Przygotowanie narysować kurczaka

Przed narysować kurczaka, trzeba starannie rozważyć drobiu i podkreślić jego główne cechy charakterystyczne. Po pierwsze, ma dość duży korpus i małą głowę na krótkiej szyi. Po drugie, kolor ma mięsiste grzebień i dziób – ten sam mięsiste jasnoczerwony brodę.

Kurczak nie latać, więc ona silnie rozwinięte nogi. Oczy są okrągłe. A szef tego drobiu, słuchania lub patrząc na nic, skłania do boku.

Będąc doskonałym mama, kurczak starannie strzeże swe pisklęta. W związku z tym, nie ma nic lepszego niż narysować kurę z kurcząt – w celu podkreślenia tej funkcji z nim.

Master Class rysunek kurczaka

 1. Tak jak wyciągnąć z kurczaka z humorem kurczaka może być symboliczny, to najlepiej używać owale: duża – na ciele kurczaka i mały – dla kurczaka. Ponadto w ciele kurczaka może być tak blisko koła.
 2. Na szczycie dużego owalu jest okręgiem – głowa. W górnej części ciała kurczaka farby dziobem.
 3. Kurczaka na głowie ostry trójkątny dziób, podczas gdy kurczak nad dziobem czerpie duże owalne oczy.
 4. Teraz kurczaka na głowie pomalowane oczy, owalne, z tym, że one dotknąć, to dodaje do humoru rysunku.
 5. Dodawanie kolorów muszelki kurczaka, który jest reprezentowany przez kilka łuków, i uśmiech troskliwą matkę, trzeba narysować dwie linie na dole – up.
 6. Małe kreski na dolnej części kurczaka łydki będą naśladować nogi. A także nie zapomnieć o skrzydłach jak większość macierzystego kury, a na jego rebonochka-tsyplonochka.
 7. W dolnej części segmentu przedstawiający nogi ptaków, trzeba schematycznie narysować palce. Na piersi kurczaka w małych łuków artysty przedstawia pióra kurczaka pokryte małych kropek i kresek pokazujących jego puszystość. I, co najważniejsze: jest to niezbędne w owali na oczach uczniów make-punkt, i że nasz kurczaka z kurczaka i nie będzie w stanie zobaczyć siebie!
 8. Można malować obraz, używając najbardziej niesamowity kolor – uczyni to obraz nawet zabawniejsze.

Druga klasa mistrz

Warsztaty uczą jak rysować ołówkiem kurczaka bez kurczaka.

 1. Ciało kurczak, schematycznie przedstawiony jako koła.
 2. Do górnej części pririsovyvat obwód szyi i boki skrzydła są napisane.
 3. Do górnej części szyjki dodaje się do mniejszego koła – główka kurczaka.
 4. Na głowie jest grzebień, a dno coś koło pririsovyvat jak ulał – są następnie will goleniach ptaki.
 5. Dziób i oczy yavyatsya końcowym etapie rysunek z kurczaka „osoba” i prześledzić nogi kurczaka zakończone całą jej portret. Chociaż można dodać wiele łuków na skrzydłach drobiu.
 6. W razie potrzeby, mogą być barwione czerwony grzebień kurczak i dziób i nogi – na żółto-pomarańczowy.

rysunek zabaw dla projektu „Chicken” kuchni

Zdjęcia rysowane przez dzieci, dorośli dotyka. Mogą być również wykorzystywane do dekoracji pokoi lub nawet zaprojektować drewniane naczynia lub talerze fototapetę.

Obraz symboliczny drobiu, malowane dziecka mogą być przenoszone za pomocą papieru transferowego na płytce skrawającej lub płytą ścienną. Następnie kontur wzór można wydzielić drewna Vyzhigatel lub czarną farbą.

Zaleca się rysunek farby z farbami akrylowymi lub akwarele, gwasz, a następnie przykryć artykuł z przezroczystym lakierem. Jeśli używasz farby na bazie oleju, farba nie może być używany.