387 Shares 5641 views

Pokazuje lub filmy online?

Kiedy bracia Lumière pokazał pierwszy materiał publiczną swoich filmach, nie mogli sobie wyobrazić, że ich dziecko będzie wkrótce zamieni się w najbardziej ulubionych rozrywek ludzkości. Nieme filmy, kreskówki, filmy dźwiękowe, reklamy, dokumentalne, seriale telewizyjne – kino przez lata urosła i ewoluowały. Nie było efektów specjalnych, grafiki komputerowe, urządzenia do przechowywania cyfrowych coraz zastąpić folię.


Postęp nie stoi w miejscu, a wszystkie transformacje są tylko z korzyścią dla współczesnego przemysłu filmowego.
Fani kina gorliwie omawiać trendy i światowe arcydzieła filmowe na stronach internetowych forach i blogach. Każdy uważa się ekspertem i wielki krytyk filmowy. Fani ekran prace podzielone na dwa obozy. Niektórzy są przekonani, że filmy pełnometrażowe są genialne kreacje sztuki i jej wielokrotne części nieprawidłowości braci. Inne są gotowi twierdzić, że popularną serię tutaj czasami lepszy od swoich osławionych rywalami. Aby przekonać fanów panoramicznych prace w odwrotnej kolejności, to wystarczy podać kilka istotnych argumentów przeciwko seriali opus.

Na początek, chcę zwrócić uwagę na terminy. „Film powinien trwać tak długo, jak długo można wytrzymać pęcherz” – ta fraza słynny Alfred Hitchcock określono ramy czasowe współczesnego kina. Ale niestety, niewiele pożegnalne słowa kierując danych w chwili obecnej, tylko może, filmy seryjne Master. Rzeczywiście, jeden epizod w większości przypadków trwa od dwunastu do sześćdziesięciu minut. Tym razem jest dosyć nie znudzi, co dzieje się na ekranie, a nie na pierwszy rzut oka na zegar. Nawet krótka przerwa obiadowa, można odpocząć oglądając swój ulubiony serial. Pierwszą zaletą na korzyść seriali produktów – jest to długość odcinków. Przewidywane programy telewizyjne w 2017 nie będzie wyjątkiem, będą one zaoszczędzić czas jakiegokolwiek widza.
Następny pozytywną rzeczą – skrypt. Trudno jest sobie wyobrazić, że seria „Pieśń lodu i ognia” w filmie. Widz będzie widzieliśmy dzieje efekt ciągłego naboru, krótko mówiąc historię Westeros, Winterfell i innych fanteziynyh ziemi stworzony przez George'a Martina. Ale Format thanks multiserial, pisarzy udało się zmieścić niesamowitą historię książki w całym sezonie.

Jeśli dotkniesz kwestię komiksu, można napisać rozprawę w pięciuset stron. Oczywiście, „The Avengers”, „Spider-Man”, „Batman” i „Superman” w filmie – to dobre dla szerokiej publiczności, ale dla fanów komiksów – kropla w oceanie. studia filmowe nie mają środków do corocznego przedstawiania film o superbohaterach, biorąc za podstawę nową historię, nie oklepane działka, zmodyfikowane w celu ponownego uruchomienia. A studio TV można zapoznać widza z całego wszechświata Marvela i de. Zanim pojawią się w telewizji, kilka zwykłych ludzi był zaznajomiony z Green Arrow i super, super dziewczyna, Daredevil, Dzhessikoy Dzhons. Pisarze i reżyserzy mógł każdy problem z komiksu na ekran, aby przejść gładko. Druga pozytywna zmiana w skarbcu serialu – czasu pozwala na pełne wdrożenie historię oryginalnej pracy, bez utraty szczegółów.

Trzeci punkt – atmosfera. Dobrze, że istnieją takie kina online, jak „Sezonvar” we współczesnym świecie.

Chciałem poczuć się jak kosmicznego wędrowca, otworzyć sekcję fiction i drugi korzystających czwarty sezon „Battlestar Galactica” lub korzystać z „Star Trek” załogi. Nie było przytłaczające pragnienie, aby być w roli detektywa – proste! Wybór: uroczy i Benedict Cumberbatch jako Sherlock, a zespół agentów FBI w „Criminal Minds”. Ale również dla fanów łaskotać nerwów szeroki wybór „The Walking Dead” do „Egzorcysta”.
Nastrój dla każdego. Zwłaszcza, jeśli widz ma na celu siedzieć na ekranie, na przykład, w sobotnią noc. Seria sezon w pełni zaspokoić ich potrzeby, zamiast kilku różnych filmach jednym zastrzeżeniem, że nie jest konieczne, aby dostosować się do nowych bohaterów, a fabuła. Kolejną pozytywną rzeczą – kilka godzin ze swoimi ulubionymi postaciami i przyjemna atmosfera.
Czwarty ważny fakt na korzyść serii – czas oczekiwania. Tak, czasami czekać do nowego sezonu lub odcinka raczej denerwujące. Ale bądź cierpliwy w tygodniu lub sześć miesięcy, to nie opiera się na dostępie do wynajmu sequel czy prequel od trzech do dziesięciu lat. Wszyscy rozumieją, że tworzenie arcydzieło, oprócz budżetu, trzeba dobrą historię, przepisany tysiąc razy pod kierunkiem producenta. Nawet aktorzy czasami poprosić opłat niewyobrażalne.
W serialu rzeczy są łatwiejsze. Doskonały pokaz „Lucifer”, wyprzedza słynny producent Dzherri Brukhaymerom, który znalazł się pod auspicjami takich filmach, jak „Piraci z Karaibów”. Tak, tutaj nie będzie widać gwiazdy Hollywood, ale każda seria może konkurować z wieloma partnerami pełnometrażowych. I nie ma nic, że trzeba czekać siedem dni, a czasem dłużej uwalnianie następnym odcinku, ale warto. Kolejną pozytywną cechą – oczekiwanie nie trwa wiecznie.

Wreszcie, jakość i gwiazdy wielkiego ekranu. Nowoczesny przemysł media mogą zachwycić publiczność i oszałamiające efekty specjalne i znanych artystów. Że w „piłkarzy” jest Sir Anthony Hopkins w „Świat Dzikiego Zachodu” i Dwayne „The Rock” Johnson. Zarówno rosyjski aktor Jewgienij Mironow Konstantin Habensky nie boi się pojawiać na małych ekranach.
Tak samo jak przeciwnicy formacie szeregowym może próbować przekonać swoich przeciwników, jest mało prawdopodobne, że się uda. Dzięki nowoczesnej technologii, prawdziwi koneserzy można zawsze otworzyć stronę witryny i znaleźć przyjaciela adorowany serii tutaj. Oglądaj online i cieszyć się prawdziwe arcydzieła mistrzów nich ma zakazu telewizyjnych. Wierzą, że jeden dzień nawet najbardziej wściekłe zwolennicy filmie również trafi do ich stronie. Oni po prostu jeszcze nie znalazłem swój show.