278 Shares 6243 views

Jak narysować postać z filmu? proste zalecenia

Aby zrozumieć, jak narysować postać z filmu, kilka ważnych zasad, które trzeba znać. Najpierw trzeba zdecydować, w jaki sposób zostanie utworzony obraz – z pamięci lub rubbings z obrazu. Charakter jest zawsze konieczne, aby zacząć przedstawiać głowę, co jest pożądane, aby być podzielony na cztery części, aby łatwiej narysować oczy, nos i usta. Następnie można zakończyć szyję i ciało bohatera, dodać ramiona i nogi. Następnie należy wyświetlić twarzy funkcji, fryzurę lub fryzura, dodać strój, buty i inne drobne części. Po tym wszystkim, przejdź do upiększanie bohatera.


Jak narysować postać z filmu „Smeshariki”

Na przykład zostanie opisana Krosha królik prosty sposób rysowania ulubioną postać „Smeshariki”. Jego pojawienie się ta postać przypomina piłkę z uszami, która upraszcza proces rysowania. Tylko na tyle, aby prawidłowo przedstawiać okrągły kształt i stopniowo dodawać do drobnych szczegółów obrazu.

Rysunek począwszy od obrazu okręgu. Powinna to być koło, ale nie owalny. Na dole kręgach postać Draw – to będzie królicze nogi i boki, po obu stronach, przedstawiają te same elementy – w ręce bohatera. Po prawej stronie strony można wyciągnąć trochę wyższa. W górnej części okręgu, aby dodać dwa zakrzywione linie od góry do dołu – przyszłość uszy. Wewnątrz kręgu wyciągnąć kleszcza – to pomoże, aby dokładniej przedstawić oblicze Smeshariki. Dalsze nakreślić kontury uśmiechów bohatera przedstawiają oczy, nos i usta. Następnie, na palcu lewej rysować podniesiony. Dodanie drugiego ramienia, nogi i uszy. Brwi Smeshariki zobrazowania u nasady uszu. Następnie dorisovyvat całkowicie kształt oka i źrenicę. Usuń obwód – i dostajemy usta. Dla niego dorisovyvat dwa duże zęby i wszystko – postać jest gotowa. Można zacząć upiększanie.

Jak narysować znaki „Disney”

Wielu z nas z kreskówek z dzieciństwa lubiłem tę firmę. Istnieje kilka opcji, w jaki sposób wyciągnąć znaków, „Disney”. Etapy jeden z najprostszych sposobów, które należy uwzględnić.

Na przykład, aby narysować Kopciuszek potrzebny prosty i kolorowe ołówki, gumki, papier, markery lub farby.

Kopciuszek to najlepiej zacząć od środka do reprezentowania arkusz mieć wystarczająco dużo miejsca dla przyszłych szczegóły. Po pierwsze, trzeba myśleć jak to będzie wyglądać jak bohaterki naszego wizerunku: Szczegóły strój, wygląd, położenie dłoni. Następnie, kawałek papieru przedstawiono podstawowe kontury: głowy, szyi, górnej i dolnej części tułowia, ramionach i nogach. Wysokość Kopciuszek Bude jest o wysokości sześciu bramek.

Dotarcie do drobnych szczegółów, rysować włosy, oczy, usta, nos, uszy. Strój rysuje małe elementy ubioru: łuki, ozdoby, plisy, falbany. Schematyczne linie nakreślone na początku prac, muszą być usunięte.

Gdy wszystkie części są śledzone, można rozpocząć zabarwienie. Spróbuj ozdobić Kopciuszka, jak ona wygląda w filmie. Lub można stworzyć swój własny niepowtarzalny wizerunek.

Tak, rozważaliśmy prosty sposób jak narysować postać z filmu. Dzięki tej technologii możemy każdego dnia przedstawiać Kopciuszek w różnych strojów, w towarzystwie innych postaci z kreskówek Disneya. Na przykład, można malować jej Śnieżka, Roszpunka, Księżniczka Jasmine i inni.

Jak rysować Anime

Jednym ze znanych bohaterami są postacie z anime. Jak narysować bajki bohater anime, to zostanie omówione poniżej.

Obraz zacznie przedstawiać krąg. Następnie narysuj pionową linię w niej przejście do centrum. Następnie dzieli kręgu dwie proste linie poziome. Następnie narysować linię pionową w dół kontynuacji okręgu. Linia dokończyć małą kreskę – będzie to znak podbródek. Po dobraniu na krawędziach powierzchni dwa zaokrąglone trójkąta. Oczy powinny być ustawione tak, że odległość jest równa szerokości między oczami. Nosa wyciągnąć pod koła zasadniczego. Zgodnie z nim, nieco poniżej, przedstawia usta. Następnie usuwamy wszystkie niepotrzebne linie w twarz i zaakceptować szyję. Dorisovyvat oczy potrzebują do wyrównania lekko obrócił się na bok, gdzie światła – mianowicie górne oko.

Odblaski nie powinna być większa niż źrenicy. Następnie narysuj brwi w łuk. Uszy zaczynają przedstawiać wysokości oczu i kończy się nieco poniżej nosa. Można przystąpić do strzyżenia. Zaleca się, aby korzystać z własnego uznania. Najważniejsze jest to, że nie zachodzą oczy, brwi i uszu. Wypełniając nasz obraz, narysować ukośną linię, wyciągnąć kontury.

Rysunek z kalki

Najprostszym sposobem, jak rysować bohatera bajki – działa za pomocą kalki. Aby rozpocząć rysowanie, a następnie umieścić je na kartce papieru i narysować śledzenia na nim już. Dzięki tej technice można zmienić bohaterowie twarz, zmiany postawy, zwiększyć nos lub dodać różne przedmioty.

Używanie takiego papieru może być przerysowana ulubione postacie z bajek z różnych źródeł: książek, czasopism, wydruków. Aby to zrobić, wystarczy umieścić na szczycie półprzezroczysty papier (kalce) do żądanego obrazu. Następnie wystarczy narysować wokół konturów obrazu.

farby do rysowania

Jednym z najtrudniejszych sposobów jak narysować postać z filmu – to maluje obraz bez początkowych szkiców ołówkiem. Metoda ta wymaga pewnych umiejętności.

Bear przykład sposobu sporządzania farb bez pomocą ołówka.

Obraz zaczyna się od głowy. Remis w tym brązowy okręgu. Do tego dodano kolejny krąg więcej kształt – przyszłość ciele niedźwiedzia. Pririsovyvat uderzeniem owalne ucha, ciało – nogi wydłużony kształt. Po osuszeniu zdjęcia czarny atrament przedstawiają oczy, usta i nos. Można dodać do kaganiec mały rumieniec. Jeśli chcesz, rysować ubrania dla niedźwiedzi.