169 Shares 5279 views

Olga Filippova: biografia, filmografia i życie osobiste aktorki (Zdjęcia)

Jeszcze kilka lat temu, Olga Filippova była nieznana aktorka teatralna. Ale dzięki naturalnym wdziękiem, wytrwałości i ciężkiej pracy, udało jej się zbudować błyskotliwą karierę filmową. W tym artykule zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje na temat aktorka Olga Filippova. Dowiesz się, w jaki obraz został zastrzelony. Pamiętaj, aby być ujawnione i szczegóły jej życia osobistego.


Olga Filippova: biografia

Przyszła gwiazda scen teatralnych, programów telewizyjnych i filmów urodził się 23 stycznia 1977 roku w Moskwie. Rodzice Olga – zwykli ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z aktorstwem. Jego ojciec pracował jako kurier i jego matki – księgowego. Olga wzrosła posłuszny i bardzo piękne dziecko. Dlatego rodzice wysłali ją do agencji modelek. Nasza bohaterka miała wiele Hobby: śpiew, rzemiosła i tańca.

twórczy sposób

Pod koniec szkoły Olga Filippova sobie sprawę, że chce zostać aktorką. Więc dostać się w ręce zaświadczenia, poszła do wprowadzenia Szkołę Gnessin. Nasza dzisiejsza bohaterka była w stanie przejść przez konkurencyjnego wyboru. Zapisała się na kurs muzycznej komedii w reżyserii Grzegorza Gurwicz. Na drugim roku, Olga rozpoczął pracę w teatrze „Księżyc Mouse”. Dużo to sukces osiągnął w tej dziedzinie. Od kilku lat, miała tylko do udziału w tłumie. Filippova ale nie tak martwi się o niego. Po praktyce w takich sprawach nigdy nie boli.

W 2001 roku Olga Filippova zaproponował, by stać się twarzą firmy „Suchoj”, która produkuje samoloty Su. Aktorka powiedziała, że tak. Wkrótce jej twarz zdobił dziesiątki billboardów zainstalowanych w dużych miastach rosyjskich.

popularna aktorka

Olga Filippova jego kariera filmowa rozpoczęła się z małych, ale pamiętnych ról w takich serialach jak „Black Crow” i „DMB-002.” W 2003 roku otrzymał poważną ofertę od reżysera Aleksandra Hvana. Znalazł Olga obraz w studio i od razu zrozumiał, że widzi tylko w wiodącej roli w swoim nowym filmie „Carmen”. I nie mylił. Aktorka znakomicie poradził sobie z zadaniami przypisanymi do niego. Po wydaniu premierą filmu, obudziła się sławny. Zaczęła uczyć się na ulicy, w metrze i sklepów. Jednak przechodniów nie nazywają jej Olgę i Carmen (nazwany na cześć bohaterki). Fabuła filmu o historii dziewczynki spełnia swoje zdanie w jednej z fabryk tytoniowych. Osoba ta dzikie i niesforne różni się od więźniarek. Dzięki dobrej dane zewnętrzne i śmiały charakter, była w stanie zdobyć serce strażnika.

Olga Filippova praca w filmie „Carmen” jest wysoko ceniona nie tylko publiczność, ale także ekspertów w dziedzinie kina. Za główną rolę w tym filmie aktorka otrzymała nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu „Stozhary”.

Po przeżywa ogromny sukces, nasza bohaterka nadzieję, że jej kariera wzrosną skokowo. Ale tak się nie stało. Po „Carmen” była oferowana niewielką rolę w niskobudżetowym serialu telewizyjnego. Niektóre propozycje wzięła, ale większość nadal przesiać. Olga chciała zagrać w filmie główną, która miałaby lubiany i zapamiętanym przez publiczność. I wkrótce, ona została przyznana możliwość.

W 2005 roku Olga Filippova skontaktował reżyser Gregory Zhikharevich. Podał jej tytułową rolę w mini-serialu pod tytułem „Big Spacer”. Obraz okazał się prawdziwie dynamiczne i ekscytujące. Publiczność bardzo cenione i serię jako całość, aw szczególności gra Olga. Po tym, byliśmy obsypany ofert od producentów, pisarzy i reżyserów.

W 2007 roku Olga Filippova zagrał główną rolę kobiecą w filmie „Lawless serca”. Jej bohaterka – cute girl i celowy Margot. Jej mężem jest biznesmenem. Ale to nie znaczy, że wszystkie jej dni mijają w piecu lub przed telewizorem. Ma aktywną pozycję w życiu. A ona jest bardzo mądry i rozważny.

Jednym z filmów, Olga przyniósł narodową uznanie, stał się serial „Raj jabłka”. Tam gra młodą dziewczynę, która po śmierci rodziców wysłany żyć z ciotką w mieście Abinsk. Przypadkowo, jej nazwa postaci jest Carmen. Przypominamy, że Filippova zagrała w filmie o tym samym tytule. Więc Abinsk razem Moskvich Pavel przybył z rodzicami. Między nim a Carmen rozgorzeć głębokie uczucia. Wkrótce zdają sobie sprawę, że chcą być razem. Ale los przygotował wiele głównych bohaterów poważnych wyzwań.

Filmy z Olgoy Filippovoy

Do tej pory w banku aktorki – kilka ról filmowych tuzin. To ważne i drobne role w serialach telewizyjnych i filmach. Ich lista jest bardzo długa. Dlatego wymienić tylko najbardziej żywy i niezapomniany, jak Olga Filippova.

Olga Filippova Filmografia:

  • 2004 – "karnego batalionu" (Raika rola);
  • 2005 – „Long Walk (Jana rola);
  • 2007 – „Romantyczne wakacje” (rola Nataszy);
  • 2010 – "Kapitan Gordeev" (rola Larisy Kislitskoy);
  • 2010 – „Najlepszym przyjacielem mojego męża” (rola Anna, kochanka Borysa);
  • 2011 – "W twoich oczach" (rola Nasti Berezinoy);
  • 2011 – „Lektor” (rola Joanny pielęgniarek);
  • 2013 – "The Simple Life" (rola Natalii);
  • 2013 – „Naszyjnik” (rola twarze).

Olga Filippova: miłość życia

Nasz bohater posiada doskonałe danych zewnętrznych i naturalny urok. Dlatego zawsze wśród fanów płci przeciwnej. Spotkała się z chłopakami w szkole i na studiach. Ale związek rozpoczął się Olga 10 lat temu, kiedy los sprowadził ją z Władimirem Vdovichenkova. Poznali się na planie filmu „Carmen”. Jeśli uważasz, że to była miłość od pierwszego wejrzenia, jesteś wielce błędne. Vladimir doszedł do strzelania, Olga witany z kimś, i nie zwracał uwagi na sobie. Ale przyjdzie dzień, kiedy spojrzał na młodą aktorkę z innymi oczami. Ich sprawa miała miejsce dość szybko. Wkrótce Vdovichenkov oferowane Filippi żyć razem. W 2005 roku mieli uroczą córkę o nazwie Veronica.

Pogłoski o rozwodzie

W ciągu ostatnich kilku miesięcy z wydrukowanym raporcie, że Vladimir i Olga Filippova Vdovichenkov nie są już parą. Żyli w małżeństwie cywilnym przez prawie 10 lat. Przyjaciele i krewni nie mogli się nacieszyć ich związku, w którym miłość i szacunek zawsze były na pierwszym miejscu. A teraz zgrany rodzina nie ma. Przyczyny różnic nie mówi Vdovichenkov ani Olga Filippova. Fot Vladimir z nową pasją Elenoy Lyadovoy (również aktorka) ciągle pojawiały się w czasopismach.

Aktorka jest obecnie zaangażowany w Filippova

Olga jest nadal zapotrzebowanie w kinie i na scenie. To sprawia, że wszelkie niezbędne wysiłki na rzecz rozwoju twórczego. Po rozwodzie z mężem na ramionach poszedł wszystkie obowiązki wychowywania 9-letnią córkę. Aktorka stara się dać swoje krovinochku jak najwięcej. Vladimir jest często postrzegane z Veronica, daje jej prezenty i jej uwagę.

Posłowie

Biografia i filmografia Olgi Filippovoy wskazują, że to jest – utalentowani i oddani ludzie. Ma ona kilka ważnych ról nie tylko w filmach, ale w prawdziwym życiu. Olga – dobra aktorka, opiekuńczy matka i życzliwy człowiek. W tej chwili wszystkie wolnym czasie zajmuje się pracą i rodziną. Życie osobiste zostanie automatycznie zdegradowany do drugiego lub nawet trzeciego planu. Vladimir one oddzielone kilka miesięcy temu. Dlatego Olga nadal trudno jest otworzyć swoje serce dla nowej miłości. Chociaż nie wyklucza, że wkrótce pojawią się na horyzoncie godnego dżentelmena. Życzymy Olga ogromny sukces w swojej karierze i życiu osobistym!