735 Shares 4110 views

„Lexus IS 250”: opinie właścicieli, cechy techniczne

Jednym z najbardziej ponadczasowa japońskich samochodów można nazwać „Lexus IS 250”. Recenzje właścicieli maszynie, a wielu ekspertów wskazują, że pomimo swojego modelu wiekowej, jej elegancki i dyskretny projekt jest aktualna w naszych czasach. Tylko spostrzegawczy kierowcy mogą szybko zauważyć zmiany od czasu do czasu w konstrukcji samochodu. Kardynał modernizacja maszynie jest tylko w jego trzeciej generacji, który zadebiutował w styczniu 2013 roku. O nim i zostaną omówione w dalszej części bardziej szczegółowo.


Przegląd

Pierwsza generacja modelu została wprowadzona do publicznej wiadomości w 1998 roku i był produkowany przez siedem lat. Model ten oparty jest na sedan Toyota ALTEZZA. Jednocześnie Japończycy wprowadzili nowy produkt jako tytuł pojęcia rozsądnych sportu, dzięki czemu samochód stopniowo osiągnąć poziom swoich głównych konkurentów, które kierują i programistów w jej tworzeniu. W tym przypadku mówimy o trzeciej serii BMW i Mercedes C-klasy. Druga generacja „Lexus IS 250” były produkowane aż do końca 2012 roku, a najnowsza wersja samochodu został wprowadzony do produkcji na początku 2013 roku.

projekt zewnętrzny

W przeciwieństwie do poprzedniej generacji, japońscy projektanci postanowili zrezygnować z montażu samochodów w wersji kombi. Zamiast tego pojawiła się linia stylowe coupe, wyposażony w metalowy dach składany. Cokolwiek to było, najczęstszym rozwiązaniem jest organem sedan czterodrzwiowy. Dla modelu charakteryzuje się dynamicznym wyraziste sylwetki. Kratki chłodnicy jest wykonany w postaci trzpienia i znajduje się stosunkowo nisko. To tak, jakby rozcięta kątowe wydłużone reflektory głowy. Przednia szyba „Lexus IS 250” posiada duży kąt, a lusterka boczne są aerodynamicznie ukształtowane, co wskazuje na ostrość samochodów sportowych. Mała tylna szyba jest w kształcie strzałki. Wszystkie elementy zewnętrzne doskonale mieszają się ze sobą, tworząc przyjemne harmonię. Cokolwiek to było, pomimo wielu usprawnień, projektanci udało się pozostać wierny filozofii firmy, ponieważ na zewnątrz model jest wciąż na tych samych sportowych czasowych i przedstawiciela.

wnętrze

również zaprojektowane i wnętrze „Lexus IS 250” W podobny wyglądem samochód stylu. Recenzje właścicieli maszyny charakteryzuje się głównie jego wnętrza jako prosty i zwięzły zarazem intrygującym elegancji. Dodatkowe pozytywne okrzyki zasługują doskonale zaprojektowane krzesło z imponującym poziomie trzymaniem bocznym i lędźwiowym. Wnętrze jest stosowana głównie skórę i drewno. W celu podkreślenia orientację sportowego modelu projektanci zainstalowany manetki wiosła do przesunięcia. Konsola środkowa przykuwa oko zegar analogowy i wszechstronny system multimedialny z nawigacją. W porównaniu z poprzednią wersją samochodu wzrosła liczba miejsc dla pasażerów z tyłu.

Kluczowe cechy

Zamontowane pod maską 208 koni mechanicznych silników benzynowych „Lexus 250” o objętości 2,5 litra. Składa się z sześciu cylindrów ułożonych w kształcie litery «V». Elektrownia wyposażona jest w bezpośredni wtrysk paliwa i zmienia fazę systemów dystrybucji gazu. Średnia wielkość zużycia paliwa silnika w cyklu mieszanym wynosi 8,6 litra na setki kilometrów. Co do zespołu napędowego, gdy pojazd jest łączone tylko automatycznych sześć stopni, w którym tryb sekwencyjny przesunięcie ręczne. Napęd jest przez tylne koła.

Należy zauważyć, a zawieszenie „Lexus IS 250”. Charakterystyka techniczna samochodów poprawiła się znacząco od twórcy całkowicie przeprojektowany układ kierowniczy i podwozie. W wyniku tego, urządzenie może oferują doskonałą trwałość i doskonałą przyczepność kół z nawierzchnią drogi, nawet w ostrych zagięć.

bezpieczeństwo

Japońscy inżynierowie są właściwie załatwione modelu zabezpieczeń, który znajduje się na najwyższym poziomie. Nowością jest wyposażony w dziesięć poduszek powietrznych, z których dwa są odpowiedzialne za ochronę kolana. Dynamiczny system kontroli prędkości radar umożliwia maszynę do samodzielnego kontrolowania ruchu znajdujący się na przedniej części pojazdu. Tak więc, w zależności od warunków drogowych „Lexus IS 250” może automatycznie zwolnić lub przyspieszyć. Ponadto, pojazd jest wyposażony w jakiś inny ciekawy inteligentny napęd bezpieczeństwa oprogramowania. W tym przypadku mówimy o monitorowanie sposób nazywane są strefami ślepe, ABS, EBD i innych pomocników. Wszystko to pozwoliło model w swojej klasie, aby uzyskać najwyższą ocenę na podstawie wyników testów Euro NCAP.

wynik

Tylko w modelu trzeciej generacji „Lexus IS 250” był w stanie dokonać właściwej konkurencji z jego głównych rywali, które zostały wymienione powyżej. Koszt podstawowej konfiguracji wszystkich tych pojazdów jest na tym samym poziomie, a zaczyna się od znaku pół miliona rubli. Cokolwiek to było, nie można nie zauważyć faktu, że dla ludzi, którzy kupują takie drogie samochody, cena emisyjna jest daleko od pierwszego miejsca.