540 Shares 6550 views

Relacje między kobietami i mężczyznami: błędy kobiet. Główne błędy kobiet w związkach z mężczyznami

Może się to wydawać dziwne, ale cała teoria relacji rozpada tak szybko, jak tam są prawdziwe relacje. W praktyce okazuje się, że pozornie odpowiednie zachowanie powoduje niespodziewaną agresję. Aby poradzić sobie z relacji burzowych nie jest łatwe, każdy, nawet najmniejszy, na kobiecy wygląd, błąd może doprowadzić do poważnej kłótni, a nawet rozstania. Co zrobić, aby uniknąć poważnych sporów, które prowadzą do fatalnych następstw?

Istnieją przypadki, kiedy krewni ludzi nagle zamieniają się nienawidzą istot łuku, każde działanie, które powoduje podrażnienie tylko u partnera. Dziewięć na dziesięć kobiet wierzy, że prawie cała odpowiedzialność za to spoczywa całkowicie na mężczyzn – nie książęta poszedł dzisiaj, nie pamiętam swoich obowiązków.

Nie kłóć się z tym, ale wszystkie takie same, a kobieta nie bez skazy, ale też nie jest mała część odpowiedzialności za zniszczenie relacji między mężczyzną i kobietą. Błędy są kobiety, w tym fakt, że gdyby zaczął się problemy w związku, nie można po prostu wyrzucić całą winę na swojego partnera, trzeba najpierw spojrzeć na własne zachowanie.

Ponieważ znaczna część winy jest na ramionach części żeńskiej, trzeba coś z tym zrobić, aby twój partner nie zdecydowali co szukać innego, który będzie znacznie bardziej cierpliwy i wyrozumiały.

To jest w porządku, aby nie popełniać błędy typowe dla kobiet w związkach z mężczyznami, konieczne jest zbadanie górnej części błędów, które mają najbardziej istotny wpływ na przebieg relacji i budowania wspólnej przyszłości.

Szlafrok i lokówki

Żarty i dowcipy nie pojawiają się znikąd i stereotypy na temat jego żony, który chodzi po domu w wyblakłym szlafroku z lokówek na jej włosy i maskę – typowy obraz w dużej części par w całym kraju. I nie zapominaj, że większość z tych żartów i opowieści w „szafie” istnieje inna kobieta – piękna, delikatna i sexy – właśnie taki i zawsze należy mieć na swoich ludzi.

Nie jest tajemnicą, że zaledwie kilka lat małżeństwa, w większości dziewczęta zaczynają myśleć, że człowiek musi kochać ich „naturalnym” – w rozciągniętej koszulce, z dziwną fryzurą na głowie. Oczywiście, nie mówimy o wysokich obcasach w domu, ale ponieważ nawet w domu można ubierać wyglądać zadbane i seksowne – spodnie lub legginsy, tuniki lub w temacie, ładną sukienkę, figlarny szatę przed snem. Przyciemniane rzęsy rano – jest to jedna minuta, a wynik jest widoczny natychmiast. Z włosami tak samo – po prostu usunąć włosy w koński ogon znacznie lepsze niż chodzenie do włosów „Upadłem od stodoły”.

zagadka

Brak tajemnice tajemnice – przynajmniej rzadkim problemem, wprowadzając nierównowagi w stosunkach między mężczyzną a kobietą. Błędy kobieta – brak chęci lub zdolności do utrzymania pewnej skórkę, która przyciąga przede wszystkim ludzi. Piękne pół na zewnątrz i piękne, że ona powinna zawsze znaleźć coś zaskoczyć swojego mężczyznę. Ta kobieta jest gotowy do odczytu ulubioną książkę więcej niż raz, człowiek rzadko powraca przed zakończeniem badania dzieła. Więc zawsze trzeba zachować w stanie się „kilka nieprzeczytanych stron”.

czas, aby porozmawiać

Częste błędy kobiety w związkach z mężczyznami – że zatrzymują się na czacie. Wystarczy porozmawiać po pracy ze swoim człowiekiem, aby omówić sytuację w swojej pracy, aby dowiedzieć się o swoich doświadczeniach, żeby zobaczyć film o wiele lepsze i bardziej użyteczne dla relacji niż dwie godziny rozmowy z dziewczyną lub oglądać w telewizji monotonnej show. Weekendy i czas wolny najlepiej jest wykonywać razem – to przynosi bardzo.

nie konkurować

Oczywiście, każdy człowiek wie, że jego połowa przygotowuje najlepsze, ona jest najlepsza gospodyni, bardzo seksowny i wszystko, jazz. Ale on jest gotowy, aby porównać ją nie z nimi, ale tylko z innymi kobietami. Konkurencja z ulubionych nie będzie tolerować żadnego człowieka, bez względu na związek między mężczyzną a kobietą.

Błędy kobiet – podkreśla ich duże pensje, jego kariera nabrała rozpędu, szybki umysł, jego wygraną na jego konsoli kilka miesięcy temu … I to w żadnym wypadku nie może to zrobić przed obcymi! Prawie każdy człowiek decyduje, że przed wami – tak sprytny, zręczny, sukces – on nie wygląda zbyt korzystne, dlatego, aby z wami był właśnie los.

prace domowe

Błąd kobiet w związku z mężczyzną, i mogą być wyrażone w przekonaniu, że musi on zawsze jej pomóc w sprawach domowych. Zapewnił też, że skoro on męczy w pracy, przynosi pieniądze rodziny, ma prawo do co najmniej w domu, aby odpocząć, pooglądać telewizję lub zagrać w swoją ulubioną konsolę.

Pod warunkiem, że rodzina zarówno praca, prace domowe powinny być podzielone, nie ma nic do zrobienia. W tej sytuacji, musimy być w stanie rozmawiać i negocjować. Tak, to może jeszcze „na bank” zgodzić się, że spoczywa w piątek, ale w sobotę ty i wykonać całą niezbędną pracę domową. Ale to powinno być ponownie współdecyzji, a nie ultimatum.

przestrzeń osobista

Konieczne jest dla wszystkich. Jak kobiety trochę czasu, aby spotkać się z przyjaciółmi, dla siebie, dla dobrej książki i mężczyzny ważne, by mieć wolny czas, kiedy będzie mógł zaangażować się w jakąś ich męskich pracach. On też potrzebują czasu, kiedy on będzie na własną rękę, będą mogli spędzić czas tak, jak chcesz go tylko.

Daj mu osobistą przestrzeń, a zobaczysz, jak zmienić swój związek para między mężczyzną i kobietą. Kobiety – błędy stałe, dzień i noc w obecności partnera życiowego.

krytyka

W niektórych sytuacjach nie może obyć się bez krytyki, w rzeczywistości pomaga nauczyć się kilku umiejętności. Ale w każdym razie jest to niemożliwe, aby to zrobić przed obcymi ludźmi. I nepostoronnih – też. Krytyka jest możliwe tylko prywatnie. Nawet jeśli jesteś w firmie, lub spróbować czekać do czasu, kiedy sam, lub po prostu opowiedzieć o swoim niezadowoleniu w uchu.

Krytyka jego intymnych umiejętności – katastrofalne błędom kobiet w związkach z mężczyznami, psychologia jest taka, że potępienie ich męskości, nie będą one tolerowane od nikogo.

zakupy

Kobiety lubią długie spacery do sklepów, dla nich jest to sposób, aby odpocząć i zapomnieć o swoich problemach. Ale ludzie biorą go bardzo różnie – dla nich jest to kara, ciężka praca, do której zgadzają się tylko, aby nie psuć relacji między mężczyzną a kobietą. Jak uniknąć błędów w tej sytuacji? Po prostu nie ma go w sklepie maratonie, to lepiej, aby chcieć tego, co jest interesujące dla niego. Jeśli idziemy do sklepu ze trzeba – niech to będzie szybkie kampania dla konkretnych zamówień, raczej niż trzy godziny obozrevaniya wszystkie dostępne na półkach sklepowych.

rodzice

Błędy w relacji między mężczyzną i kobietą – jest niemałym stopniu znaczenie i negatywnej postawy wobec rodziców. Jego rodzice. Bez względu na to, w jaki sposób nękane teściowa lub nieważne jak irytowała jego dzikie czyny teściowa – nie można go wyrazić. Rodzice są zawsze rodzice. Najlepszy. A jeśli ktoś nie lubi tak aktywny, możliwe jest, że ten ktoś nie jest godny należeć do tej rodziny.

Jeśli będziemy tolerować krewnych nie ma sposobu, znaleźć mniej lub bardziej adekwatne przyczyny w celu zminimalizowania spotkanie z nimi. Niech to być alergia na ich kot imbir, paniki wysokie piętro, horror sąsiada biodrowego psa – to lepsze niż „nie mogę znieść swoją matkę.”

dawny

Nigdy, w żadnych okolicznościach wspomnieć byłych chłopaków! Nigdy! A jeśli porównać je z tymi samymi ex – to tylko stosunki zdanie. Następnie wystarczy postawić się na jego miejscu – ktoś taki jak w porównaniu z jakiejś dziwnej kobiety. Były – zawsze tematem tabu. Podobnie niemożliwe jest mówić o jego dawny, bo obraża i upokarza je, nie można wydawać wzniosłe, mądrzejszy i bardziej skuteczne niż oni. Raczej będzie to wyglądać jak drobne zawiści i zazdrości. A co może być gorszy niż błędy kobiet w związkach z mężczyznami, niż narazić się zazdrosny, drobne i kłótliwego Babenko? To prawda, trochę …

Oczywiście, oddzielna dyskusja są to pierwsze, które mają wspólne dzieci. Milczą o nich w ogóle, oczywiście, nie będzie działać. Ale wtedy, w każdym przypadku konieczne jest, aby powstrzymać się od oceny. Oni po prostu byli. Teraz są tylko rodzice dziecka. Wszystko. Nawet jeśli wydaje się podnosić to dziecko mogło być i lepiej – milczeć. Więc jeśli chcesz, aby udowodnić, że jesteś dużo lepszy opiekun – rodzenia dziecka i jego przykład wszyscy wszystko udowodnić.

Oczywiście, to nie wszystkie błędy kobiety stanowią w związkach, a to jest niezwykle negatywny wpływ na tych samych związkach. Ale nawet unikanie tych, najczęstsze powody kłótni, może znacznie wpłynąć na klimat w rodzinie.