315 Shares 9560 views

Jeśli serce mówi „tak”, a horoskop mówi „nie”

Przewidzieć losy różnych sposobów. Na przykład, wśród ludów Indii jest bardzo popularny janmakshar, co w ich języku znaczy „spersonalizowany horoskop”. W tej praktyki, prawo predykcyjna astrologia. Na podstawie dokładnej godzinie danych urodzenia danej osoby, można stworzyć całą mapę życia.

Oczywiście, istnieją naprawdę utalentowanych astrologów, ale są szarlatani „aby dowiedzieć się o losie” swoich klientów za pomocą programu komputerowego. Ale, mimo wszystko, Indie była i jest idealną przystań dla miłośników horoskopów, bo w tym kraju zawsze można znaleźć kogoś, kto widzi przyszłą gwiazdę.

Ta historia jest o dziewczynie wściekłych przewidywaniami przeciwnika. Ale jeden z nich zmienił jej życie …

Wiara rodzina

Kiedy moi rodzice przyjechali do Ameryki, przynosili ich przekonań astrologicznych z nim. Roczna podróż tylko wzmocnić swoje poglądy w Indiach. Po kolejną podróż do ojczyzny rodziców zawsze wrócić z nową porcją wiedzy, a to jest, oczywiście, poprawiła ich nastroju. Podczas gdy byłem z moimi braćmi i siostrami wyglądała do worka z prezentami, moja matka nosiła okulary i zaczął się „czytać” nasze losy.

Czasami ona wstrzymana i pomijane całe akapity, a nie złych wiadomości głosowych. Więc moja matka starała się nas chronić od wszelkiego zła. „Nie chciałbym moje przewidywania negatywnie wpłynąć na decyzję” – powiedziała.

Z biegiem lat, wydawało mi się przyglądał, jak a matka nadal przewidywania się spełniły. Mój brat do 25 lat potrzebował nerki. A moja siostra wyszła za mąż za 30 lat, jak to było przeznaczone do gwiazd.

Walka przewidzieć losy

I chociaż był boleśnie nieśmiały jako nastolatek, ostry język ze mnie dobrego prawnika, szanowany i czczony. Nie mogę powiedzieć, że był to wynik wszystkich prognoz. Nie starał się o nich myśleć i żyć swoje życie.

Ponadto społeczeństwo często obserwował moje występy aktywny wobec tego determinizmu. Próbowałem wskazywać ludziom, że istnieją różnice między przewidywaniami. To była moja próba przekonać społeczeństwo o fałszywości prognoz, nawet jeśli niektóre ziściły.

Jako prawnik, ja wychowany nawyk racjonalnego myślenia i rozwijania logiki. Te cechy pomogły mi w mojej pracy, wzrost ambicji. Ale w tym samym czasie, są one całkowicie sprzeczne z wiarą moich rodziców. I nadal postrzegają swój świat jako coś denerwujące i bezcelowe.

Smutna historia miłosna

Mój ojciec mawiał: „Twój los nie może być zmieniona po przeczytaniu nowego horoskop. Mocuje się i płynie w określonym kierunku. Po prostu nie wszystkie astrologowie są w stanie zidentyfikować losy linii rację. "

Jednym z wielu historii, które moi rodzice i, w końcu, ja też chcieliby zmienić – to historia mojego małżeństwa.

Kiedy miałem 27 lat, zerwałam z narzeczonym. Mój chłopak postanowił zerwać zaręczyny po stosunku 2 lat. I to nie tyle ze względu na problemy w związku, ale z powodu swoich podejrzeniach moją rodziną. Słyszałem zarzuty za pomocą „czarnej magii” i podobne oświadczenia. W rezultacie, nasze plany i marzenia prostu rozpadnie.

Czy los winny?

Kiedy leżałem na kanapie, pijąc załamana matka przyszła do mnie pocieszyć. Ona prawie nic nie powiedział. Głaszcze moje włosy, moja mama po prostu przyznać, że był to etap przewidywania życia. Ona od dawna wiadomo, że w tym wieku Czekałem na głębokie rozczarowanie w miłości, ale nie chce rozmawiać. Być może w swoim sercu czai tylko nadzieję, że los kiedyś zdecyduje się zmienić swój bieg. Ale, jak widać, to nie stało.

I nie dają resztę do idei, że separacja była jakoś nienaturalnie. Dostaliśmy wzdłuż dobrze kochany i rozumieć siebie nawzajem, ale z jakiegoś powodu nie idą w parze. Mama próbowała mnie przekonać, że nikt nie jest winien tej sytuacji, oprócz losu. Ale to nie pomogło.

W końcu zdecydowałem się napisać własne życie ostateczne książki. Ta myśl sprawiła, że cudownie wstać z kanapy. Kolejne kilka tygodni byłem aktywnie studiowania i zdawania egzaminów w nowej specjalności.

rodzice prezent

Przez czas wrócić do rodziców New Jersey przygotowaliśmy niezwykły kopertę. To był mały woreczek foliowy zawierający półprzezroczysty wisiorek z odcieniem niebieskim, w postaci kropli.

„To jest kamień księżycowy” – powiedział ojciec. Matka, przerywając mu, dodał, że wystrój jest bardzo drogie i rzadkie.

Spojrzałem na kopercie. W lewym górnym rogu słowa zostały napisane: „Matri Vision, poprzez poradnictwo i cywilnego rytualnego specjalisty”. Poniżej jest włączony stwierdził moje imię.

Czułem się bardzo głupio, czytając te słowa. Zawsze myślałem, że tylko głupcy są prowadzone na takich propozycji. Cóż, teraz jestem sam?

Tajemnica dwóch planet

Rodzice wyjaśnił, że astrolog przepowiedział mi świetlanej przyszłości rodziny po usunięciu przeszkody. Kiedy się urodziłem, zdominowany Unia dwóch planet, Rahu i Ketu, co było raczej niekorzystne. W związku z tym rodzice musieli przeprowadzić rytuał uwolnić mnie od konsekwencji. Ale mimo to, te planety nie zniknął. Byli moi towarzysze na całe życie.

Śmiałem się z powodu absurdalności wszystko powyższe, ale zapoznać się z instrukcją. Musiałem umyć Moonstone w mleku i wodzie Gangesu, a następnie powtarzać mantrę 108 razy Chandry. Musiałem nosić wisiorek w ciągu 90 dni, starając się być
„Aktywny i dbających o zdrowie.” W tym czasie w Indiach bramini Matri Vision były zamiar zrobić oddzielną księżycowy modlitewny rytuał dla mnie.

Jako Moonstone zapisany mój związek

Uznając, że nie mają nic do stracenia, zacząłem sobie wisiorek. Jedyne co pozostało zaufanie rodziców i mamy nadzieję, że będzie działać.

Po 90 dniach, moje życie znacznie się poprawiła. I nie obudzić większą frustrację i gniew uczucie. Nie mogę powiedzieć, że moja opinia o astrologii zmieniło. Ale wiedziałem: to jest jedyna rzecz, że jestem w stanie zrobić, aby uratować ich związek.

Pozostał tylko do zakończenia rytuału. Kiedy wróciłem do New Jersey na weekend, rodzice podała mi kosz, otulony czarną tkaniną. Było to konieczne, aby umieścić go w gałęziach drzewa i odejść bez patrząc wstecz. Gdy szedłem do miejsca przeznaczenia, a potem nie mógł pomóc, ale zajrzeć do wnętrza kosza. Nie było to tanie imitacje biżuterii: kolczyki, bransoletki i naszyjniki. Umieszczenie kosz między dwoma oddziałami, odszedłem.

Wkrótce miałem szczęście spotkać nową miłość. Rozpoczął współpracę z tym człowiekiem, czułem, że nie jest już ograniczony żadnymi granicami, to – przeznaczenie. Mimo to, wisiorek jest zawsze ze mną.