305 Shares 5350 views

Naiwny – że obraza czy emocje?

Tak szybko, jak to pytanie, to trzeba przyjąć jest „podejrzany”, czy ktoś został wklejony etykietę „naiwny”. Dzieje się tak ze prawie wszystko w pewnym momencie w życiu. Więc nie jesteś sam. Kolejne pytanie: co takiego oświadczenia? Może powinien się obrazić? Lub być szczęśliwy, że ktoś, kogo podziwiasz?


Oczywiście, wiele zależy od kontekstu i intonację mówiącego. Jeśli słowo „naiwny” towarzyszy ofensywnych rzeczowników i wyzywająco, że pytanie nie powstać: chcesz obrazić. W tym przypadku zrobić? W żadnym wypadku nie należy się obrażać! Po pierwsze, okazuje się, że celem wroga osiągnięty. Po drugie, musimy zrozumieć, co to znaczy „naiwny”.

Inna sytuacja występuje, gdy żaden sygnał ani dźwięk głośnika nie można zdefiniować, co jest punktem we wprowadzaniu przymiotnika „naiwny”. Był to żal nieodwracalną utratą własnego pozytywnego spojrzenia na życie lub jego bezpośredniości, trudno powiedzieć. Być może dla niego „naiwny” – to głupie. Wtedy jako człowiek on nie ma żadnego interesu.

I niech wszystkie te sytuacje są różne, łączy je to, że „narekateli” zainwestowane niektórych, nawet przeciwnie, znaczenie terminu „naiwny”. Okazuje się, że nie mają żadnych wątpliwości co do tego słowa znaczeniu. Dlatego nie powinniśmy dążyć do zmiany swojego punktu widzenia, jeśli nie podoba. Więc można zaoszczędzić czas i nerwy. Ale jego własny pogląd określić potrzebę, i pilnie. To pomoże Ci zachować się właściwie w każdej podobnej sytuacji.

Jeśli nazywasz siebie naiwnych, liście, życie przedstawiła nie są bardzo ładne (i szczerze mówiąc, nawet bardzo złe) zdziwienie, że otworzył oczy na prawdę. I tu jesteś w błąd: jak traktować własną łatwowierność – jako idiotyzm lub świętości?

Przede wszystkim uspokoić. Kiedy myślisz o sens tego, co się dzieje, to – nie jest głupi, i całkiem rozsądny. Jaki jest haczyk? Naiwny – to co to znaczy: dobre czy złe? Ani jedno, ani drugie. Oznacza to normalne, naturalne.

Naiwność – jak blotches mozaiki dzieciństwa w złożonej strukturze dorosłego życia. Biedny, jeśli nie w ogóle. Okazuje się, że człowiek jest stary soul i ma niewiele powodów do optymizmu. Tak , że taka osoba patrzy na wszystko przez pryzmat zaufania i dobrych ludzi na drodze do spełnienia jej trochę. Sprawca może tylko żałować.

Jeśli wyobrazić sobie naiwność werdykt odbywa się dobrze, są szanse, że te grabie jeszcze nie przybył. Nie będzie w stanie w ten sposób , aby oszukać, a do ludzi będziesz traktowany z większą ostrożnością. Zdecydowanie jest to pozytywny punkt. Po prostu nie stać się zgorzkniały i wrogi świat uznane. Zostaw miejsce zaufania, ale szczerych ludzi.

Jeśli jesteś blisko osoby, która oszukuje, ale myślisz, że to naiwne, ale otworzyć oczy nie można mieć cierpliwość. Rzeczywiście, nie jest bolesne patrzeć na miłości z dziewczyną, która nie chce zauważyć zmianę. Jednak ogólnie rzecz biorąc – w przypadku tych dwóch. Nie twoje. Rada będzie miała prawo do orzekania, gdy prosi o to. Wtedy wszystko, co myślisz – szczerze. Wybór: zaakceptować sytuację lub zakopać głowę w piasek – Zostawiłem ją.