430 Shares 9168 views

Który mikser jest dobry do gotowania dla dzieci

Wiele młodych matek, zwłaszcza obecnie, chce karmić swoje dziecko pureami lub sokiem przygotowanym przez siebie. Po pierwsze – jest znacznie tańsze niż zakup gotowych produktów w sklepie, a po drugie można mieć pewność, że jakość używanych produktów. Do przygotowania puree najlepiej użyć blendera jakości, który łączy wiele użytecznych funkcji. Ale aby to wybrać, musisz zdecydować się na kilka punktów, aby dowiedzieć się, który mikser jest dobry, a co jest najlepsze. Pomóż w tym małym wskazówkom podanym w tym artykule.

Który mieszalnik najlepiej wybrać: zanurzeniowy, połączony lub nieruchomy?

Plusy i minusy różnych modeli popularnych marek, takich jak Bosch, PHILIPS czy Braun

Przede wszystkim, począwszy od wyboru tego wygodnego urządzenia gospodarstwa domowego, jesteśmy uzależnieni od liczby wykonanych funkcji. Jeśli chcesz rozdrabniać lód, orzechy lub inne stałe produkty, najlepszą opcją jest stacjonarny model. Taki blender jest zainstalowany na stole i ma kilka uchwytów, ale jedyną wadą jest to, że nie szlifuje warzyw dobrze. Kawałki są bardzo duże. Mówiąc prosto, łączy on funkcje procesora żywnościowego, ale koszt takiego przejęcia będzie znacznie tańszy.

Łączony mieszacz łączy wszystkie pozytywne cechy poprzednich modeli. Liczba dysz i duża objętość miski znacząco zwiększa jego możliwości.

Który mikser jest lepszy do mielenia mieszanek, puree i warzyw? Oczywiście, zatapialne. Jego głównymi wadami są: utrzymanie urządzenia w ręku podczas pracy. Ale nie zajmuje dużo miejsca w kuchni i jest idealny do przygotowywania żywności dla niemowląt w domu.

Określ moc, która jest najlepsza.

Nie zapominaj o mocy silnika, co to jest wyższa, tym bardziej solidne produkty będą w stanie mielić taką mieszarkę. Najlepsza opcja to od 750 do 1000 watów. Dzięki temu można zmielać owoce, a nawet mięso mielone. I pytanie brzmi, co dobry blender zniknie.

  • Prędkość.

Możesz wybrać nie tylko wymaganą moc, ale również liczbę szybkości. I jak zrozumieć, który mikser jest dobry, z pięcioma lub dziesięcioma prędkościami. Jeśli konieczne jest ugniatanie ciasta, lepiej jest wybrać urządzenie z dużą liczbą prędkości, dzięki czemu można je przełączać podczas pracy. Optymalnym rozwiązaniem będzie gładkie przełączanie, co zmniejszy obciążenie silnika i zwiększy jego trwałość.

Wybierz miskę.

Co jeszcze ważne przy podejmowaniu decyzji o tym, który mikser jest dobry. Należy zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonano miseczkę. Najlepszą opcją będzie plastyczna, która nie tylko doskonale oczyszcza, ale również jego powierzchnia jest antyseptyczna i nie narażona na wpływy z rozdrobnionych produktów. Oczywiście, szklana miska do blendera może być uważana za najlepszą, ale zawsze istnieje szansa ją rozbić. Plastikowa miska jest delikatna i może pęknąć w każdej chwili. Ale jeśli zdecydujesz, jakiego rodzaju blender z plastikową lub plastikową miseczką najlepiej, aby dać pierwszeństwo pierwsze. Ponieważ wytrzyma długotrwałą pracę i jest łatwa do czyszczenia.

Każdy dobry mikser ma kilka przynęt, ciało i miskę gęstego higienicznego tworzywa sztucznego. Dysze zapewniają mielenie nawet najtrudniejszych produktów, takich jak orzechy czy twarde warzywa. Jakość materiału, z którego wykonuje się blender, wpływa również na jego trwałość. Im gęsty materiał, tym dłużej żywotność produktu. I problem polega na tym, który mikser jest lepszy do samodzielnego wyboru, ponieważ będzie można kupić model z wieloma funkcjami i za mało pieniędzy. Udany zakup!