502 Shares 4727 views

Jak przyjąć zapłatę na Rostelecom: instrukcje

Teraz postaramy się dowiedzieć, jak wziąć "Promised Payment" na "Rostelecom". Ogólnie rzecz biorąc, zapoznamy się z tą funkcją. To nie na nic, że wielu abonentów uważa to za bardzo przydatne. Każdy klient firmy Rostelecom ma prawo wykorzystać tę okazję. I to nie ma znaczenia jak. Najważniejsze jest to, że "kredyt" będzie służył wspieraniu komunikacji ze światem. Oznacza to, że możesz poprosić o to zarówno dla Internetu, jak i telefonu. Czasem jest to bardzo wygodne.


Opis

Zanim jednak zdecydujesz się na "Promised Payment" w Rostelecom, musisz zrozumieć, co to jest. Jak już wspomniano, jest to rodzaj pożyczki. Pożyczasz od firmy na używanie przez pewien czas niektórych lub innych usług komunikacyjnych. A potem spłatę długu z odsetkami. Jest to bardzo wygodne, jeśli nagle nie masz możliwości płacić za telefon lub Internet, ale nie chcesz tracić połączenia.

Jak wziąć "Promised Payment" na "Rostelecom"? W tym celu, jak już wspomniano, musisz być klientem firmy. Bez tego elementu nie będzie można przetłumaczyć tego pomysłu na rzeczywistość. Teraz dowiedz się więcej o połączeniu tej funkcji. Z pewnością wybierasz dla siebie jakąś opcję. Należy pamiętać, że "Promised Payment" jest ważna przez 5 dni.

Przez telefon

Pierwsza opcja polega na tym, aby skontaktować się bezpośrednio z operatorem. Powinieneś zadzwonić do centrum telefonicznego "Rostelecom" w swoim mieście i poinformować o swoim pragnieniu. Możesz używać pojedynczego numeru dla wszystkich miast: 8-800-100-25-25. To działanie jest całkowicie bezpłatne.

Jak wziąć "Promised Payment" przez telefon lub Internet od firmy "Rostelecom"? Operator odpowie na was. Musisz powiedzieć, że chcesz połączyć tę usługę z samym sobą. Następnie zapisz numer "kredytu" i ilość pieniędzy (ale nie więcej niż 200 rubli dla osób prywatnych). Operator zażąda podania i przesłania go do przetworzenia. Kilka minut czekania – i będziesz musiał otrzymywać odpowiedź w formie wiadomości o pomyślnym połączeniu. To wszystko, możesz korzystać z wszystkich usług komunikacyjnych na kolejne 5 dni. Zaleca się zapłacić za telefon / internet wraz z zadłużeniem z wyprzedzeniem.

Wysyłanie poleceń

Jak wziąć niezależną procedurę "Promised Payment" (Rostelecom, Rosja)? W takim przypadku będziesz zadowolony z opcji używając poleceń USSD. Pomagają rozłączać i łączyć określone funkcje o każdej porze dnia i nocy. Być może, ta metoda podoba większości klientów.

Aby podłączyć się do "kredytu", wybierz numer z telefonu * 100 * 17 * kwota #. Następnie kliknij przycisk "Zadzwoń" i poczekaj na odpowiedź w wyniku przetwarzania operacji. Zazwyczaj proces ten trwa nie dłużej niż 5 minut. W zasadzie to wszystko. Nie jest potrzebna dodatkowa manipulacja. To proste i proste. To prawda, zapomnij o ograniczeniach na kwotę "kredyt" nie warto. W przeciwnym razie żądanie nie zostanie przetworzone.

Menu interaktywne

Innym bardzo interesującym i nie mniej popularnym sposobem na udzielenie odpowiedzi na pytanie, jak wziąć "Promised Payment" na "Rostelecom" jest użycie interaktywnego menu do realizacji zadania.

Co dokładnie powinien zrobić abonent? Wybierz * 111 * 23 #. Po tym będziesz miał małe menu na ekranie telefonu. W tym celu należy zapoznać się z wszystkimi elementami i wybrać funkcję połączenia "Promised payment". Następnie wpisz kwotę kredytu i wyślij żądanie. Możemy czekać na wynik. Niestety, interaktywne menu, mimo swojej popularności, nie jest szczególnie wygodne. Wszakże zajmie to dużo czasu, by to zbadać. I czasami trudno jest znaleźć wśród wszystkich proponowanych opcji "Promised payment". Nie rozpaczaj. Firma Rostelecom oferuje co najmniej dwie inne metody włączania tej opcji. Nawet nowicjuszowy abonent może sobie z nimi poradzić.

Robot

Jak postępować zgodnie z procedurą "Promised Payment" w "Rostelecom" w przeciwnym razie? Powiedz, możesz zadzwonić do działu obsługi klienta i złożyć zamówienie, komunikując się z robotem głosowym. Często, gdy próbujesz wywołać operatora na żywo, ta metoda jest aktywna. Przekierowywany jest do automatycznej sekretarki.

Jeśli chcesz używać połączenia "Promised Payment" z wykorzystaniem głosu robota, zadzwoń pod numer 5000131 i poczekaj na odpowiedź. Teraz uważnie słuchaj możliwych działań. Wybierz usługę "Promised Payment" wśród wszystkich usług. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami automatycznej sekretarki. Jeśli zrobisz wszystko poprawnie, będziesz mógł podać kwotę kredytu i wysłać wniosek o przetwarzanie. Po zakończeniu rozmowy nastąpi powiadomienie o wyniku działania. Czy wszystko jest w porządku? Następnie otrzymasz "Promised Payment".

Sieci

A teraz trochę o najnowszej ofercie naszego dzisiejszego dostawcy. Weź Internet "Pomyśl o zapłatę" (Rostelecom) pomoże wszystkim. Dokładniej, oficjalna strona dostawcy. Tutaj możesz poprosić o usługę zarówno telefonu, jak i połączenia z Internetem. Niedawno ta metoda stała się coraz bardziej popularna.

Jak to zaimplementować? Wejdź na stronę "Rostelecom" i zaloguj się tam na swoim "Moje konto". Jeśli jeszcze nie masz, wpisz go prostą rejestracją. Następnie przejdź do sekcji "Usługi" i znajdź "Promised Payment". Kliknij na tę linię – otworzysz stronę wraz z aplikacją. Musi być wypełnione i wysłane do przetworzenia. Nie zapomnij podać numeru, na który została wydana "Promised Payment", a także kwoty pożyczki. Po wysłaniu żądania otrzymasz alert z wynikami. Jak widać, nie wszystko jest straszne i trudne, jak może to wydawać się na pierwszy rzut oka. Każdy z abonentów "Rostelecom" ma możliwość bez problemu obchodzić się "5 miesięcy".