236 Shares 7677 views

Jak zrobić depilacji w domu szybko i efektywnie?

Włosy na ciele kobiety od dawna uważana za jedną z pięknem wrogów. Czynienia z niepożądanej roślinności nawet próbował mieszkańca starożytnego Egiptu. Obecnie istnieje wiele sposobów, które pomogą pozbyć się włosków skutecznie i bezboleśnie. Jak zrobić usuwanie włosów w domu, spojrzeć na nasz artykuł.


Mechaniczne usuwanie włosów

Być może najbardziej stosowana metoda – a włosy golenia. Do tego trzeba maszynę woskowanie, golenie żel i balsam nawilżający. Na początek zalecamy pary oparzone ciepłym prysznicem i usunąć warstwy rogowej naskórka za pomocą peelingu. Podrażnienie występuje właśnie z tego powodu, że kawałki martwych komórek skóry wpaść rany.

Jak zrobić depilacji w domu za pomocą urządzenia? Wszystko jest proste:

 1. Zastosuj żel lub piankę do golenia na obszarze, który chcesz pozbyć się niechcianych włosów.
 2. Teraz spędzić maszynę powoli i ostrożnie w kierunku wzrostu włosów.
 3. Dla mniej wrażliwa skóra jest dopuszczalne, aby usunąć włosy w przeciwnym kierunku, to wynik będzie lepszy.
 4. Po zabiegu spłukać i zastosować żadnej pianki balsam kojący.

Główną wadą tej metody jest to efekt krótkotrwały. Niepożądanej roślinności zaczyna przypominać sobie następnego dnia. Ze względu na szorstką cięcia końce włosów są bardzo ostre i stojące. Jest to odczuwalne zwłaszcza w obszarze bikini.

Jak zrobić depilacji w domu z efektem długotrwałego?

Ta sama metoda mechanicznego usuwania włosów jako podstawa do depilator pracy. Urządzenie to składa się z kilku płyt, które po obróceniu przesunięte włosków. Depilator jest stosunkowo tani, że produkt jest oferowany we wszelkich urządzeń sklepowych.

Plus, ten wariant jest to, że włosy rosną przez długi czas, ich struktury ze zmianami. Zamiast kolczasty „jeż” otrzymujemy miękkiej fuzz.

Dokonać depilacji w ten sposób jest prosty:

 1. Rasparte ciało pod prysznicem, w celu zapewnienia długiej otwieranie i łatwość usuwania włosków.
 2. Do znieczulenia mogą być wykonywane z powierzchni lodu depiliruemoy przed rozpoczęciem procedury.
 3. Powoli wydać urządzenie w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów.
 4. Na koniec należy zastosować balsam lub krem.

Efekt po tej procedurze trwa około dwóch tygodni. Głównym nieprzyjemna niespodzianka, że czeka was jest ból tego rodzaju depilacji. Jednak po kilku powtórzeniach skóry staną się mniej wrażliwe, a istonchatsya włosy. Aby złagodzić dyskomfort, producenci Depilatory uzupełnienie niektórych modelach zdejmowany zbiornik na lód. Wystarczy wlać wodę i zamrozić go. Gdy ta głowica depilująca przyjemnie chłodzi skórę i pozbawia go jego wrażliwości.

Jak woskowanie w domu?

Taka opcja usuwania włosów w duży popyt. Kobiety doceniają go za jego długotrwały efekt. Dla procedury pewno trzeba wosk. Wcześniej stosowane wyłącznie gorący produkt. Jednak trudno było ciepło, i przeprowadzenia procedura była obarczona oparzeń. Dziś popularne ciepły i zimny wosk.

Ciepły wosk jest sprzedawane w słoikach lub w magazynach. Zbudowali termostat, który nie pozwala na przegrzanie produktu. Zimny wosk już stosowane do pasków papieru, które powinny być ogrzewane ręce.

Aby usuwanie włosów, wykonaj następujące czynności:

 1. Wziąć prysznic i balsam do depilacji skóry traktować jej odtłuszczania.
 2. Stosuje się cienką warstwę wosku i przykryć je z taśmy papierowej. Ostrożnie naciśnij papier na skórze.
 3. Gwałtowny ruch oderwać ściereczkę do kierunku wzrostu włosów.
 4. Przygotowywania skóry specjalnej surowicy.

Jak zrobić depilacji w domu za pomocą cukru?

To bardzo popularna metoda usuwania włosów dzisiaj – shugaring. Na temat skuteczności nie jest gorsza od woskowania, ale ból dostaniesz mniej. Po pierwsze, trzeba przygotować pastę cukrową. Wymieszać cukier i wodę w stosunku 10: 1, a następnie dodaj sok z połowy cytryny. Niektóre kobiety używają miodu, ale jest to opcjonalny składnik. Zagotować i gotować na wolnym ogniu na złoty kolor. Schemat cukier depilacji jest taka sama jak wosk.