887 Shares 8409 views

Kuzma z „Uni” – nazwa aktora?


Nowoczesne kino oddaje publiczności ogromną ilość nowej serii. Zajmuje szczególne miejsce dla filmów młodzieżowych. Widz jest odpoczynek podczas oglądania, śmieje się, starając się nie przegapić kolejnej serii. kultowy była komedia „Univer”. Jego bohaterowie zdobyli miłość i zainteresowanie widza.

biografia

Vitaliy Evgenevich Gogunsky (Kuzma z „Uni”, nazwa jego pozostałych członków serii), urodzony 14.7.1978 w regionie Połtawy. Tam, w rejonie Połtawy, spędził swoje dzieciństwo. Nasz bohater miał rację od urodzenia ma być twórczy. Jest absolwentem szkoły muzycznej, gdzie uczył się gry na fortepianie.

Wybór między muzyką i akcji w filmie, Witalij zatrzymał się na chęci bycia aktorem. Ukończył VGIK. Jego kariera aktorska rozpoczęła się w roku 2004. Nasz bohater wystąpił w kilku filmach, a potem seria „Univer” jest mocno zakorzenione w życiu aktorskiej.

Rola Eduarda Kuzmina (Kuzi) w "Uni"

Stało się to od początku kariery aktorskiej Vitali, że jego bohaterowie są znacznie młodsza od niego. W serii „UniVer”, stał się ponownie student. Chociaż w tym czasie nasz bohater już obchodził trzydziestą rocznicę. I aktor jest całkiem w stanie wejść w obraz studenta. W serii, gra sportowca (były bokser), nie są szczególnie utalentowany umysł. Ale to nie powstrzymuje go od pisania i wykonywania utworów, które są słuchanie i bohaterów „Uni”, a fani serii.

Kuzma z „Uni” (prawdziwe nazwisko w filmie – Edward Kuzmin) wszyscy widzowie wiedzą dokładnie jego krótkie pseudonim. Obecna nazwa bohatera serii nie pamiętają żadnych kolegów lub widzów. Tylko najbardziej zagorzali fani znają i kochają go.

„Univer. Nowy hostel "

Nowy sezon „UniVer” widza spełnia swoje stare i ulubione postacie. Pozostawione w drugim roku Anton i Kuzyu. Michael wrócił na zboczu armii. Teraz był studentem. Ku uciesze dzieci, przenieśli się do nowego schroniska, a znajdują się one obok trzy nowe dziewczyny. Wszyscy dorastali, a teraz każdy z chłopaków chce nie tylko rozrywka, ale także długoterminowych relacji.

Kiedy zobaczył blondynkę, która obecnie mieszka w sąsiedztwie, Kuzma (od nowego „Uni”) natychmiast zaczyna zalecać się jej lokalizację. Ale to nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Pod koniec filmu Kuzma wysłany do ojczyzny – w Agapovka. W ten sposób, dając serię 5-letni aktor Witalij Gogunsky pozostawia.

Sam bohater – Kuzma z „Uni” (nazwa od Witalija niemal bez wyjątku) – i stała się powodem jego odejścia z serialu. Gogunsky mówi o zmęczeniu ze względu na fakt, że nie jest postrzegane jako Kuzyu inaczej myślących – kraj chłopiec. Choć naszego bohatera i nie żałuje roli. Wręcz przeciwnie, uważa on, że nazwa Kuzi „Uni” stało się słowo gospodarstwa domowego. I to jest, a na swoim koncie zbyt.

Życie osobiste Vitaliya Gogunskogo (Kuzi z "Uni")

Jego pierwsza żona Witalij spotkał się na planie „Uni”. Irina Mairko wrócił do gwiazdy w jednym z odcinków serii. Nie dziewczyna nie mogła odpowiedzieć na uporczywe zaloty naszego bohatera, więc przyjął propozycję Witalij go poślubić. Ale ślubu nie doszło. Irina jest bardzo trudne do tolerowania ciąży iz tego powodu nic nie zauważy się, a Witalij był całkowicie pochłonięty swoją pracę nad serią „UniVer”. Po urodzeniu córki, nasz bohater i Irina zdecydowała się nadal być razem, ale tak się nie stało. Wiele razy oni zbiegają się i rozchodzą, a ostatecznie – Vitali spotkał inną dziewczynę. W 2013 roku, nie mówią nikomu, ożenił się w mieście zakochanych – Florencja.

Ponieważ nasz bohater komentuje: „W Ana znalazłem bratnią duszę i mamy wiele wspólnych interesów.” Choć o Irina Kuzma z „Uni”, a jego nazwa jest prawie wszystko, a teraz trzyletnia córka Milan (które zgodnie z Witalijem, również przestał rozróżniać między papieżem i bohater filmu), mówi jak człowiek, nie jest całkowicie odpowiedni. „Mamy różne interesy i cele w życiu” – wyraz naszego bohatera.

Kuzma: prawdziwe życie i przyszłość

Obecnie Kuzma z „Uni” (jak nazywa się nawet bliskich) jest usuwany w show „jak jest”. Również z nim stoi jego córkę z pierwszego małżeństwa – Mediolan. Nasz bohater – Vitali – zaangażowany we własnym projekcie producenta. Ale temat nie został jeszcze ujawniać, mówiąc to :. „Wszystko w swoim czasie”

Miły, sympatyczny i nieco głupie Kuzma kochany przez wielu, w tym ja Vitali. On także zdobywa jego charakter, jak i jego fanów. Nasz bohater chce powrócić do „UniVer” co najmniej z kilku odcinków.

Jako bohater Kuzi, Witalij sportu, a nie na ostatnim miejscu. Gogunsky kocha karate, airsoft, ale przede wszystkim podkreśla nożną. Vitali chce osobiście odwiedzić dowolny ważny mecz, ale ze względu na zajęty pracą nie może sobie na to pozwolić.

Więcej Witalij kocha morze, i to, że bardzo brakuje w naszym codziennym życiu. Jej marzeniem jest iść surfingu, ale, podobnie jak w piłce nożnej, są bardzo brakuje w tym czasie. Ale najbardziej oryginalny sen Witalij – jest obecność morza w Moskwie. Jak sam mówi: „Moskwa powinna na to pozwolić.”