149 Shares 8351 views

„Top fitness” uniwersalny symulator: opinie, instrukcje i opis

Prawidłowe odżywianie, aktywny tryb życia, ćwiczenia, piękna figura. W tym celu przenieść ludzi do być zdrowe. Oczywiście, nie wszyscy mogą korzystać z centrum fitness, ale robi to nie jest konieczne. Obecnie istnieje wiele sprzętu sportowego, który doskonale komponuje się nawet w małym pomieszczeniu. Jednym z nich jest symulator „Top fitness”. Opinie ludzi zaangażowanych w to sugeruje, że jest to wygodne, skuteczne i łatwe w obsłudze.

Opis urządzenia

Przed zakupem produktu, konieczne jest, aby sprostać ich trochę. "Top fitness" – A urządzeń wielofunkcyjnych. więcej niż pięćdziesiąt ćwiczenia mogą być wykonywane przez strukturę. Składa się z dwóch ekspandery, specjalne platformy oraz wygodne uchwyty, które są odpowiednie nie tylko dla zaawansowanych użytkowników, ale także początkujących. Ponadto zestaw zawiera instrukcje. Do wytwarzania produktów z wykorzystaniem PCV, metalu, wytrzymałą gumę na ekspandera nie wsunąć stopy.

Symulator jest wszechstronnym Expander „Top-fit” z łatwością można dopasować do dowolnej wysokości. To urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, można go nawet zabrać ze sobą na wycieczkę. Jest łatwy w obsłudze i jest idealny dla osób o różnej sprawności. Nie są wyjątkiem, nawet tych, którzy po prostu postanowił zrobić wykonywać swoje ciało. Niewielka wada tego urządzenia – szkiełka platformie. Wyeliminować tę wadę można przy użyciu masy ciała.

z tego powodu

Zrób piękne ciało, aby pomóc trener „Top-Fit” z uniwersalnym ekspandera. Recenzje, które brzmią w swoim wystąpieniu, tylko pozytywne. Produkt działa na wszystkich grup mięśniowych. Dzięki swojej chęci i tej konstrukcji, będzie:

 • będzie bardziej skutecznie zwalczać złogi tłuszczu;
 • tworzyć piękne ciało;
 • poprawę funkcji płuc, układu krążenia, przywrócenia mobilności;
 • wzmocnienie układu kostnego i stawów;
 • przyspieszyć krążenie krwi;
 • stać się twardszy i silniejszy;
 • wzmocnić mięśnie;
 • usunięcie nadmiaru masy;
 • Będziesz wyglądać młodziej;
 • poprawić ogólny stan zdrowia.

Symulator jest uniwersalnym Bradex Top Fit pomoże podkręcić nóg, wzmocnić mięśnie klatki piersiowej i pleców, bicepsów wzrosnąć. Robi ćwiczenia codziennie, dokonać żołądku płaskie i elastyczne pośladki. Poprzez regulację naprężenia wiązki przewodów, można rozłożyć obciążenie na każdym z mięśni ciała. Im krótsza długość, tym większe obciążenie.

zalecenia

 • Przed rozpoczęciem zajęć, należy wyregulować długość wiązki przewodów tak, że czujesz się komfortowo. Aby to zrobić, należy obrócić platformę do wewnętrznej strony skierowaną do góry. W zakładkach na jej ekspandery wydatków określając pożądaną długość.
 • Wybrać wygodną poziom obciążenia. Wykonać każde ćwiczenie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami.
  • Wskazówka dla początkujących. Po pierwsze, należy wykonać nie więcej niż dziesięć powtórzeń na ćwiczenie. Obciążenie zwiększa się stopniowo.
  • Aby uzyskać pożądany efekt, być zaangażowany w jeden dzień, ale jest lepiej, jeśli szkolenie odbędzie się na codzień.
  • Na jednym treningu dla początkujących powinna wynosić nie więcej niż dwadzieścia pięć minut i przygotowane do – trzydzieści pięć minut.

Przestrzegać tych zasad, a będziesz wyglądać dobrze. Staniesz asystent na symulatorze „Top przydatności”. Opinie mówią, że ilość szkoleń zależy od wyniku, że można oczekiwać, aby otrzymać.

Właściciele opinia sprzęt sportowy w tym zakresie

Kobiety dzielą się uwag. Wszyscy marzą, aby być szczupła i atrakcyjna. centrum fitness brakuje im nie tylko czas, ale i pieniądze. Dlatego często decyzja o zakupie jakiegoś sprzętu sportowego na rady rodziny. Jeśli wybór padł na symulatorze wszechstronny Bradex „Top-Fit”, komentarze o niej pierwszy, warto poznać. I nagle zdajesz sobie sprawę, że to właśnie to, czego potrzebujemy: lekka, kompaktowa, jeden dla wszystkich grup mięśniowych, i nie zajmują dużo miejsca w pomieszczeniu. Piękna połowa ludzkości zwrócił uwagę na fakt, że im większe obciążenie, tym szybciej osiąga się cel. Na ogół są one bardzo zadowolony z ich zakupu.

Ćwiczenia na symulatorze

Dla sprzętu sportowego instrukcji do ćwiczeń. Ich liczba jest niewielka, co nie jest bardzo zadowolony z tym urządzeniem wielbicieli. Jak już wspomniano powyżej, urządzenie nadaje się do pełnego treningu ciała. W celu uzyskania najlepszych rezultatów, praca przez te, które inne mięśnie, a nie zapomnij, aby wyregulować naprężenie przewodów.

Pierwszym krokiem, który należy wykonać przed uruchomieniem kompleksu, mocno naprawić bazę. Dopiero wtedy przystąpić do ćwiczeń z uchwytami – hantle.

Jeden: masz swoje stopy na platformie, podejmuje ekspandery do rąk bez zginania kończyny górnej w łokciach, doprowadzając je nad głową, dłonie skierowane do siebie. To ćwiczenie powinno być wykonywane codziennie przez pięć minut.

Innym ćwiczeniem: aby uzyskać kolana do platformy, ręce napotkasz hantle, starając się wyciągnąć ręce do przodu i do tyłu. Tutaj praca jest nie tylko mięśnie ramion, ale także prasa.

Są to dwa klasyczne ćwiczenia. Na ich podstawie buduje i inni.

Z tej okazji, inny widok

Mówią, kobiet i mężczyzn. Za każdym razem, pod koniec zimy, wielu z nich zaczynają przygotowania do sezonu letniego. Czasem przejść na dietę, czasem kupować drogiego abonamentu do klubu fitness. W ostatnich latach wiele dać sobie symulator „Top-fit”, komentarze Mają około niego są. Wielu ludzi jest bardzo zadowolony. Sprzęt sportowy poręczny, zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w obsłudze, ma niską wagę. Można nawet wziąć za rękę i iść zająć natury. Nic złego wyrazić ludzi i obciążenie, uważają, że jest namacalne. Po miesiącu od codziennego treningu zaczyna znikać brzuch, ręce stają się mocniejsze. Jakości sprzęt sportowy jest również doskonała. Mimo to, jest jedna wada. Broszura, która przychodzi bardzo mało ćwiczeń. Dużo czasu jest marnowane wyszukując je w Internecie.

Są ludzie, którzy, przeciwnie, zadowolony z wszystkiego. Mają tyle kompleksu, który znajduje się w instrukcji obsługi. Lubią symulator opinii „Top fitness”, świadczy o tym. Kupując ten produkt, wiele osób sądzi, że będą zajmować się tylko z nimi, ale korzysta z niego całą rodzinę. I tych, którzy będą wkrótce sześćdziesiąt lat, i tych, którzy uczą się w szkole podstawowej. Łapanie codziennie przez trzydzieści minut w miesiącu, można uzyskać elastyczną i nastrojony ciało.

wniosek

Wyciągnąć wnioski dotyczące konkretnego produktu najlepiej jest poznać opinię o tym z innymi. Recenzje uniwersalny symulator Bradex Top Fit można znaleźć różne, ale większość z nich są pozytywne. Według mężczyzny. Dużo budować mięśni z tego sprzętu sportowego jest niemożliwe, ale aby być zawsze na palcach – to tak. Jedna rzecz nie jest spełniony, nie ma ograniczeń dotyczących zatrudnienia w budownictwie: problemy z układem mięśniowo-szkieletowym, astma, przepukliny międzykręgowej, ciąża. Oto najnowszy powód, dlaczego niektóre z nich nie dają okazję do zaangażowania się w drugiej połowie.