369 Shares 7328 views

Biegów regulacja cycling: cechy procesu

mechanizm przesuwania jest bardzo ważnym elementem nowoczesnych obiektów sportowych i rowerów górskich. Istnieje wiele różnych systemów, ale zasada regulacji jest prawie taka sama. Po pierwsze, czyszczenie mechanizm brud, pył i brud. Spójrzmy teraz na przełączniku. Ma pozycji krańcowych, które są wyznaczone przez litery «H» i «L». Często problem leży w napięciu kabla, który po prostu trzeba podciągnąć.


Przed dostosować zmiany biegów na mechanice, konieczne jest, aby połączyć małą gwiazdę z rolek. Łańcuch rowerowy należy również umieścić w porządku. Na przednim mechanizmem powinien zawisnąć na największą gwiazdą, aw tle – do najmniejszego. Zatem konieczne jest, aby przestrzegać liny rozciągania. Teraz możesz doświadczyć regulatora. Dla tej prędkości dźwigni przełącznika w dół o jeden podział, po czym obwód musi być następna gwiazda. Jeśli nie, trzeba zrobić debugowania naprężenia kabla.

Jeśli widzisz bicie, wyrównywanie cycling zmiana zaczyna się od sprawdzenia równoległości gwiazd i ramkę przełącznika. Warto też zwrócić uwagę na wysokość jego instalacji. Jednocześnie należy pamiętać, że dwa ostatnie transfer nie powinny być używane razem. Jest to wspólne pojęcie kontroli debugowania.

Ponieważ w procesie zwiększania lub zmniejszania prędkości z udziałem kilku mechanizmów, i uważają je za każdy osobno. Switching należy konfigurować tylnej części systemu. Przede wszystkim upewnij się, że dźwignia wałek, który przyczynia się rzucił łańcuch z jednej gwiazdy do drugiej, nie wygięte. Jeśli tak jest, to mocowanie powinno być wyrównane.

dźwignię zmiany biegów na rowerze, przednia przerzutka jest bardzo prosta. Głównym wymogiem – poprawna instalacja. Upewnij się, że rama została zainstalowana równolegle do gwiazd, a odległość wynosiła 13 mm między nimi.

Pierwszym etapem jest pokazanie najmniejszą prędkość. Teraz «L» należy lekko poluzować kabel i przekręcić śrubę z napisem. Tak skonfigurować niezbędnej odległości między gwiazdą a ramą. Następnie kabel może być dołączony do tyłu. Teraz możemy ustawić maksymalną prędkość za pomocą wkrętów z oznaczeniem „H”.

Po wykonaniu wszystkich ustawień, należy sprawdzić rower w ruchu. Jeśli połączenie nie jest wystarczająco dobre skoki z jednej gwiazdy do drugiej, wyregulować linkę. dźwignię zmiany biegów na rowerze musi być przeprowadzane w ciągu pierwszych problemów detekcji. Na przykład, jeśli podczas pedał łańcuch przewijanie zrazy, w tym przypadku, należy całkowicie zmienić, bo to jest rozciągnięta. Jednocześnie nie należy przechylać podczas zmiany.

Należy również sprawdzić kabel za szkody i siniaki. W ciężkich przypadkach, wymaga całkowitej wymiany. Zdarza się również, że muszę zainstalować całkowicie nowy mechanizm. W ten sposób, ustawienie z przesunięciem rowerowej jest dość prosty sposób, które mogą być wykonywane oddzielnie.