538 Shares 8460 views

Łódź „Kazanka”: specyfikacje techniczne i funkcje

Krajowy rynek oferuje wiele małych obiektów pływackich do rekreacji i wędkowania. Odkąd Związek Radziecki, jeden z najbardziej popularnych „Posudin” był statkiem „Kazanka”, specyfikacje techniczne, których nie można nazwać idealnym. Jednak statek jest stale dostrojone, aby dać całą linię pod tą marką.

modyfikacje

Okręt „Kazanka” Dane, które uznają ponadto posiada kilka modeli, które różnią się w niektórych częściach konstrukcyjnych. Seryjna produkcja następującymi modyfikacjami zostały uruchomione:

 1. Odmiana M ( "Yuzhanka").
 2. Pod numerem modelu 2M.
 3. Pojemności pod indeksie 5 (M2 / M3).

Łódź „Kazanka M”, specyfikacje techniczne, które ogólnie są identyczne dla większości zmian jest wyposażony w korpusie wykonanym ze stopu duraluminium. Wszystko uważane pływająca mają mały projekt, łatwe wejście do szybowca i optymalnej ładowności.

Skromne dane morskich nie pozwalają na wykorzystanie statku na wzburzonym rzek. Jednak łódź „Kazanka”, specyfikacje techniczne, które nie dogonić łódki, doskonałe do wędkowania i wypoczynku na spokojnych wodach. Średnia odległość od ruchu jest nie więcej niż kilometr od brzegu, podczas gdy statek może być zainstalowany w silnikach o małej i średniej mocy.

Historia powstania

Pierwsze Łódź „Kazanka” Dane, które poprawiły się w czasie, ukazał się w 1955 roku. Działał jako spółka twórcą i producentem nazwany S. P. Gorbunova, którego gospodarzem w Kazaniu.

Materiał stosowany do konstrukcji statku również wykorzystywane do budowy statków powietrznych i kosmicznych. Jest stopem miedzi, manganu i aluminium, jest znany jako duraluminium. Jej zaletami są lekkość, wytrzymałość, długa żywotność i nie podlegają procesom korozji. Łódź „Kazanka M”, specyfikacje techniczne, których nie można nazwać idealnym, otrzymał ogromną popularnością wśród fanów rzeki rekreacji i wędkowania.

Plusy i minusy

Bardziej nowoczesny model statku pod symbolem 5m2. Ma nieco większy rozmiar i lepszą wydajność planu technicznego. Od pewnego czasu łódź została uznana za najdłuższe obiektów pływanie dla rybaków w ZSRR. I długości pięciu metrów od podstawowej konstrukcji pozwala pomieścić do sześciu pasażerów.

Zalety rozważanych użytkowników łodzi obejmują odporność na czynniki zewnętrzne, dobra wydajność, prostotę konserwacji, dobrą zwrotność. Niedobory jako brakujące. Na przykład:

 • problem stabilności w trudnych wodzie;
 • dno jest raczej słaby;
 • plamy rufy na skutek obręczy charakter kil;
 • ograniczenie mocy silnika zaburtowego.

Warto zauważyć, że statek, mimo wszystkich wad, ma niski koszt oraz dostępność dostaw.

Łódź „Kazanka 5m2”: specyfikacje techniczne

Poniżej znajdują się parametry techniczne Rzut:

 • długość / szerokość / wysokość – 5,0 / 1,6 / 0,8 m;
 • Kąt podoblenia siedmiu stopni;
 • Mokra masa – 250 kg;
 • Składnik nośność – 600 kg;
 • Pasażerowie pojemność – sześć osób;
 • silnik zaburtowy ograniczenia mocy – moc 50;
 • Wysokość fali zdatności przezwyciężone – 75 cm.

Łódź „Kazanka 2M”, którego cechy są określone powyżej, ma korpus wykonany z aluminium, małą pastylkę i łatwy dostęp do trybu planowania, drobne agregatów z silnikiem o małej mocy.

Ulepszona wersja

Zaktualizowana wersja Punt domowego jest przekształcany w kabinie zwiększone maksymalne elektrownie wyjściowa rygiel ochrony przed wilgocią, uszczelnienie z gumy. komora wewnętrzna wzrosła dzięki usunięciu pawęży. Rozwiązanie to jest uzasadnione, jednak istnieje ryzyko, że łódź „Kazanka 5M4” Dane, które są znacznie wyższe, zostaną wypełnione wodą w silniku.

Nowa wersja jest wyposażona w zmodyfikowaną konstrukcję panoramiczną szybę przednią, tarcza wykonana jest z tworzywa sztucznego. Ponadto nastąpił niewielki schowek na narzędzia i narzędzi połowowych. Pomiędzy części bagażowej oraz zainstalowaną kokpitu partycji. Konstrukcja środków pływackich pozwala całkowicie wypełniony wodą łodzi z pasażerami, aby utrzymać się na powierzchni przez dłuższy czas. Odległość kontrola od wybrzeża do trzech kilometrów.

sprzęt

Bezpośrednio przed część robocza jest zamontowana na pokładzie elementu zabezpieczającego w postaci szyby przedniej organicznej. Służy do ochrony pasażerów przed wiatrem i wodą. Szkło składa się z lewej i prawej strony projektu. Wokół niego jest tam specjalne profile ramowe z pomocą której jest zamontowany na wspornikach. Przestrzeń dokująca przycięte z uszczelką gumową, który zapobiega element z wibracjami i wstrząsami mechanicznymi.

silnik zaburtowy jest kontrolowany przez system kabli. To zapewnia dodatkową tarczę sterującą, konsoli i powiązanych hamulca i przekładni. Dno łódki jest pokryta Slanov (zabezpieczony za pomocą śrub) z odpornego na wilgoć sklejki. Pod warunkiem, system zdalnego sterowania dla klasy „Neptuna” lub silnika „Whirlwind”.

funkcje

Dla Slano przyłączone dwa profil wzdłużny w specjalnych gniazdach. montowane one parę siedzeń składanych. Ramki fotele wykonane są z rur metalowych, gotowych miękkich poduszkach. Winylu stosuje się jako materiał wykończeniowy.

Poprzez przekształcenie siedzeń można dokonać pełnej łóżko dla trzech osób. W razie potrzeby – jest dostępny do zainstalowania plandekę lub podobnego urządzenia. Wzdłuż obwodu zamontowany łodzi łuku, który ma zamiar rama i obudowa. Elementy boczne są wyposażone we wsporniki, reszta sprzętu jest wykonywane za pomocą haków, zawiasów i śrub. Na panelu znajdują się zawory bezpieczeństwa. Noc pomaga przenieść maszt sygnał umieszczony na wsporniku w środku szyby. Dodatkowo, istnieje światła boczne i baterie do ich ładowania.

opinie konsumentów

Łódź „Kazanka 5M3” Dane, które są identyczne do drugiej serii, jest zapotrzebowanie wśród rybaków i żeglarzy na zbiornikach z odrobiną emocji. Dzięki ulepszonej konstrukcji, naczynie można zamontować silniki przyczepne, od 30 do 55 koni mocy. Główne zalety rozważanych środków pływackich jest duża pojemność, łatwość konserwacji i przystępność.