201 Shares 3731 views

iPhone 5: Przeglądy właścicieli

iPhone 5 (recenzji i rozgłos o nim wypełnił cały Internet) – długo oczekiwana kontynuacja linii iPhone. Oczywiście, nie ma porównania pomiędzy modelem numer modelu i numer cztery pięć. Piąty model jest nieco większy ekran telefonu średnica przekątnej osiągnęła 4 cali. Jego ciało stało się trochę cieńszy, zaledwie 7,6 milimetrów. Jak na zewnętrznej powłoce, projekt pozostał praktycznie bez zmian, jedyną rzeczą, aby pamiętać – jest to położenie kamery. Wcześniej znajdował się po stronie głośnika, a teraz nad nim. Sprawa telefon dodany do szkła i aluminium. Mówiąc o ogólnym wyglądzie, jest podobny do innych modeli znanych marek, ale jak mówią, aby każdy jego własne.


sprzedaż domów rozpoczęła się w grudniu 2012 roku siwe włosy. Cena wywoławcza wynosiła trzydzieści tysięcy rubli.

Bliższe spojrzenie na iPhone 5 (opinie klientów także weźmie pod uwagę).

iPhone 5: Charakterystyka telefon

Model ten posiada panoramiczny Multi-Touch, którego przekątna jest równa cztery cale. Rozdzielczość ekranu – 1136 x 640 pikseli. Kontrast jego standardu (800: 1). Jasność ekranu jest również standardem. oleofobowej ekran z obu stron, więc jest odporna na plamy z palcami. Zgadzam się, że jest to bardzo dobra jakość za telefonem.

Aparat jest dobra rozdzielczość – osiem megapikseli. Jakość zdjęć jest doskonała, nikt by nie uwierzył, że są one wykonane z telefonem. Aparat wykrywa twarze na zdjęciach, a lampa błyskowa nie będzie złe fotografie wykonane w nocy. Film jest nagrany w jakości HD.

Ładowanie akumulatora jest wystarczająco dobre. W rozmowie czas trwa 8 godzin, surfing czas Internecie – 6 godzin w trybie wideo – 10 godzin, a tryb audio – 40 godzin, a czas czuwania – aż 225 godzin.

Rozważmy wymiary telefonu. Jej wysokość jest równa 12,38 cm; szerokość – 5,86 cm; Grubość – 0,76 cm; jej ciężar 112 gramów. iPhone 5 (iPhone opinie fanów linii zostały uwzględnione) jest dostępny w kolorze czarnym i białym.

Oczywiście, istnieje wsparcie dla Wi-Fi, a także wbudowany moduł Bluetooth.

Gniazdo słuchawek nie uległa zmianie, ale same słuchawki są teraz inne. Mają nowy projekt, a jakość dźwięku jest znacznie lepsza. Co ciekawe – ponad pięćset osób wzięło udział w testowaniu słuchawek. Biegli ze słuchawkami, dostał je w deszczu, poszedł z nimi, a w gorącej i zimnej pogody. Dzięki takiemu podejściu, twórcy byli w stanie przynieść słuchawki do ideału. Mają doskonałą ochronę od potu i wody, wygody okazję. Na ogół cechy iPhone 5 zostawić tylko pozytywne wrażenie.

Internet jest pełen zapisów posiadaczy iPhone 5, który zgłasza podać szczegółowe informacje o telefonie. Prawie wszyscy w pełni zadowolony z tego modelu, jedynym minusem, który jest określony – jest to drogie ceny. Nie każdy jest w stanie sobie pozwolić na tego rodzaju zakupu. Ale ci, którzy nadal będą stać się właścicielem urządzenia, po prostu nie będzie rozczarowany. iPhone deweloperzy starają się zadowolić wszystkich swoich fanów, coraz więcej, a warto zauważyć, okazuje się, że są bardzo dobre. Traktuj siebie i swoich bliskich na rynku technologia nowością, iść z duchem czasu. Stylowy i wysokiej jakości telefon będzie doskonałym dodatkiem do każdego obrazu, co wybrać.