701 Shares 5642 views

Kopiowanie iPhone 6: opinie, opis, cechy, zalety i wady

Bezsporne jest, że wyjście z każdego z „jabłkiem” urządzeń dołączona jest prawdziwą sensacją w świecie telefonów komórkowych. To, co się stało, kiedy nowy iPhone 6. milion sprzedaży, tysiące wiadomości w mediach i na portalach społecznościowych, ogromna ilość informacji zwrotnej został przedstawiony – wszystko to w jednej chwili rozbita na całym świecie.


Jednak nie należy zapominać o kosztach każdego urządzenia firmy Apple – jest to około 800-1000 dolarów, w zależności od wersji, daty zakupu i złożyć zamówienie. Zgadzam się, z ceną nie każdy może sobie pozwolić na zapoznanie się z nowym. Co o tych, którzy chcieliby również, aby kupić sobie nowy „Apple” smartphone, ale nie może sobie na to pozwolić?

To bardzo proste! Wiele egzemplarzy są to urządzenia, które zostały wydane mało znanych firm produkujących smartfony środki pół-prawnych. Większość z nich jest w Chinach. W rezultacie kopia koszt iPhone 6 (komentarze , których, nawiasem mówiąc, bardzo kontrowersyjne) jest 10-15 razy mniej. W tym przypadku urządzenie wizualne byłoby trudne do odróżnienia od oryginału.

Jaki jest sens, aby zrobić kopie iPhone?

Przede wszystkim staramy się wytłumaczyć z jakiego powodu chińskich firm (nawet pracuje nielegalnie) do sporządzania kopii popularnych urządzeń. Wstępna odpowiedź jest oczywista – aby ich klienci mogli się wydawać, że mają prawdziwy iPhone i dać się w oczach wyższym statusie.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wyłącznie ciało (część smartphone, który zauważy ludzi wokół ciebie), a następnie dać mu maksymalne podobieństwo z oryginałem maszyna jest łatwa. Ponadto – na rynku od wielu telefonach, które są w jego elementów konstrukcyjnych z pojawieniem się iPhone 6, a większość z nich – to nie jest kopia iPhone 6.

Opinie mówią, że wygląda dość trudno powiedzieć, gdzie prawdziwy iPhone 6, a gdzie jego kopia jakości (lub urządzenie posiadające podobną konstrukcję). W tej technologii projektowania Apple od dawna uznawana za jedną z najbardziej udanych w rynku.

Dlatego i zrobić kopie. Ich właściciele mogą nie tylko oszukać innych, ale również mają szansę na urządzenie o atrakcyjnym wyglądzie. Nawet jeśli w rzeczywistości opracowany gdzieś na czwartym zakładzie w prowincji Kanton.

Jakie są różnice?

W uzupełnieniu do projektu, który w rzeczywistości może być identyczny z oryginalnym Apple urządzenia, nawet replikę iPhone 6 ma kilka różnic. Krótko mówiąc, odnoszą się one do wszystkich: wyświetlacz, kamerę, procesor, jakość montażu, system operacyjny. Szczegółowe informacje na temat każdego z tych punktów zostaną omówione w następnym rozdziale. W międzyczasie, krótko opisać: kopia iPhone 6 (opinie potwierdzi ten) jest w zasadzie całkowicie inny telefon, który jest „napędzana” do ciała, podobnie jak Apple. Co więcej – jakość tych ostatnich nie można porównywać z oryginalnym smartphone. Istnieje kilka powodów: inna technologia montażu, wytapianie, inny zestaw materiałów i tak dalej. W związku z tym, nawet najlepsza kopia „iPhone 6” – to nie jest iPhone 6 w wersji oryginalnej, ale tylko układ modelu.

Wady egzemplarzy

Wychodząc z powyższego, można się domyślać, co ukrywa wady każdej kopii iPhone 6. Odpowiedzi wskazują, że możemy mówić o niestabilność smartphone zapukał do nich błędów i zawieszanie. Ponadto, może to być funkcja wadliwie, wadliwych modułów w zestawie.

Ponieważ telefony „skopiuj iPhone 6” nie przechodzą certyfikacji i weryfikacji pod kątem zgodności z wszelkimi normami, na pewno, że zostały stworzone i przy wykorzystaniu dowolnej funkcji technologicznej, nie można. W związku z tym, materiały stosowane do montażu urządzeń nie spełnia żadnych zasad.

Oprócz nich, bardziej „globalne” powodów, istnieje kilka bardziej praktyczne. W szczególności, jeśli widzisz, że iPhone 6 sprzedanych kopii tani, to może być tak uszkodzony, że po prostu nie będzie pasować do oryginału, nawet w kwestii wyglądu. Tutaj istnieje niebezpieczeństwo, że kiedy zobaczył w Internecie fotografię iPhone 6, można zamówić kopię, myśląc, że jest on identyczny. W tym przypadku urządzenie będzie wyglądać zupełnie inaczej: mniej dokładnie i precyzyjnie niż w oryginale. Czy chcesz użyć tego inteligentnego telefonu w miejscach publicznych? Mało.

Producenci egzemplarzy

Najbardziej powszechnie spotykane w sklepach noname-produkty firmy. To jest – Firmy jednodniowe, które działają w ramach jakiejś chińskiej fabryce. Na niej mogą zamówić urządzeń zewnętrznych, a następnie – po prostu zmienić swoją obecność i nadal działać. Ty jako kupujący nie może nawet dostać zwrot pieniędzy, jeśli przesłać wadliwy produkt.

Ale jest też inna grupa producentów – jest „białe” marek i znanych firm zajmujących się sprzedażą różnego rodzaju urządzeń. Na przykład, firma Lenovo ma ten sam produkt, który wygląda prawie jak replika iPhone 6.

Istnieje również zestaw twórców produkujących podobnych z iPhone 6 urządzeń: Zopo, Meizu, Xiaomi. Istnieje wiele innych firm, które nie są tak dobrze znane w świecie technologii mobilnych. I, jak można się domyślić, wszystkie są „grzechem” projekt pożyczki na „apple” firmy.

W celu wykazania, co naprawdę jest najlepsza chińska kopia iPhone 6, będziemy wybierać najbardziej „cywilizowane” jedynki. Zrozumiałe jest, że w naszym przeglądzie modelu przeboju, który jest oficjalnie wydanym przez Lenovo. To – wersja S90, który jest poziom jakości niż produkty innych firm. Choć wygląda devaysa kopiowane nie są w 100%: ciało nieco dłuższy niż w oryginale. Jednak czasami Chiński koncern produkuje całkiem przyzwoite smartfony.

Przegląd najbardziej „cywilizowane”

Tak więc, w charakterystyce Lenovo S90, oczywiście, nie oznacza, że ma on nic wspólnego z „jabłko”. Jednak wizualnie, wszystko jest jasne, a nie komentować niczego potrzebne: telefon (szczególnie z daleka) wykonane dokładnie tak, jak szóstej generacji iPhone.

Koszt to w tym samym czasie, oczywiście, jest nieco niższa – około 17-18 tysięcy rubli (chociaż w tym czasie była devaysa 2-3 tysięcy wyższa.). Ale coraz to urządzenie, nie oczekuj od niego tym samym, że można zobaczyć oryginalny iPhone.

obudowa

Opis etapów ciągnienia, zaczynając od zewnętrznej obudowy urządzenia osłonką. Jest również wykonana z aluminium, które, zgodnie z opisami technicznymi, podobny w składzie do przedstawionego przez Apple oryginalnej technice. Ale z nim w kontakcie różnica zaczyna być odczuwalne. Na przykład, jeśli rysy nie boją się tego iPhone (dzięki specjalnej technologii barwienia, który nie jest tak łatwe do usunięcia), chińska kopia górna piłka spadając lakier bardzo łatwo, odsłaniając podstawy – metal. Wygląda to „brudny” iPhone, oczywiście, nie jest tak imponujące.

Podczas testów nie było możliwe do zweryfikowania, ale wydają się sugerować, że w praktyce metalowy korpus kopia nie są tak odporne na uderzenia mechaniczne, jak oryginalnego urządzenia. I jest to znacząca wada, która w przyszłości niekorzystnie wpłynąć na funkcjonalność modelu.

pokaz

„Dopasowania” kopia iPhone 6 (cena, które jest 2-3 razy niższa niż początkowa) jest wyposażony, na pierwszy rzut oka, wyświetlacz o wysokiej jakości z AMOLED rozdzielczości. Rzeczywiście, w codziennym poziomie koloru przesyłane smartphone, wydaje się być bardzo głęboki i bogaty, a przy kącie nachylenia obrazu i nie traci koloru. Ale w tym samym czasie, przyjrzymy się bliżej, można zauważyć kilka nienaturalny „błękit” wyświetlacza w taki znanych wyświetlaczy. I czcionki na ekranie są często nie wykazano, aby idealnie „gładka” formularz, a niektóre posiekane posiadająca nienaturalne kształty i formy.

Jak to może być porównana do telewizora z ekranem Retina firmy Apple, która transmituje każdy piksel tak dokładnie i jasno? Nie, to nie można nazwać idealnym, ale takie możliwości są wyraźnie lepsze zdolności ekranu do wyświetlenia kopię informacji.

kamera

O zdjęcia i nagrania wideo produkowanych przy użyciu Lenovo S90, można również powiedzieć „dobra”, ale tylko w porównaniu do innych urządzeń z systemem Android. W odniesieniu do prób skojarzyć z możliwościami Apple iPhone 6 kamer, są skazane na niepowodzenie, i oczywiście LGD stworzony na obraz iPhone 6 kopii.

Cena oryginalna devaysa jabłko zbyt wysokie z tyłu – to jest zrozumiałe; jeszcze Sony matryca doskonale spełnia swoją funkcję, tworząc doskonałe zdjęcia jak najszybciej. Co można powiedzieć o S90, która nie jest w stanie dokładnie odtworzyć kolory w słabo oświetlonym pomieszczeniu.

produktywność

Na podstawie charakterystyki techniczne modelu S90 (4-rdzeniowego procesora Snapdragon 410 taktowany zegarem 1,2 GHz), ma bardzo dobrą szybkość reakcji. Testy praktyczne małe, prowadzone przez specjalistów z kilku najbardziej popularnych (i „przestrzennych” pod względem grafiki) aplikacji w Google Play jest pokazany. Jednak nadal oryginalny działa lepiej i szybciej niż zwolniony z nutą iPhone 6 kopii.

Tajwan – kraj, w którym robią niektóre kopie „jabłko”. Co jest godne uwagi – tam znajduje, a część produkcji oryginalnego sprzętu (innych niż Chiny). Tak więc model jest geograficznie położony na rynkach blisko siebie, ale są daleko pod względem szybkości.

Na urządzeniach firmy Apple pracuje własny projekt – iOS, który jest doskonale zoptymalizowany pod kątem ich „żelaza”. O Lenovo, która wykorzystuje otwarte dla całej platformy Android, tego samego nie można powiedzieć. Rezultat – małe opóźnienie w okresach ekstremalnego obciążenia.

odkrycia

Przegląd jednej z najlepszych egzemplarzy iPhone 6 wykazało, że oryginalne urządzenie nie może być porównywana w żadnych okolicznościach. Wszystko, co może zaoferować te telefony – tylko wygląda podobnie do „jabłko”.

alternatywa

Alternatywnie, można mówić o nabyciu tańszych i starszych wersji Apple, stojących w hierarchii spisu niższy niż w szóstym pokoleniu. Więc jesteś z jednej strony, dostanie wysoką jakość i potężny iPhone, az drugiej – pozwoli zaoszczędzić pieniądze, nie nowej generacji urządzenia. Tak wiele się i osiągania korzyści z takiego kompromisu.