403 Shares 1685 views

Podchufarova Olga: sportowiec kariera i biografia

Olga Podczufarowa, biografia, który jest opisany w tym artykule, wschodząca gwiazda rosyjskiego biathlonie. Moskal. W wieku dwudziestu jeden lat Olga został zwycięzcą w tym sporcie mistrzostw świata.


dzieciństwo

Podchufarova Olga urodziła piąte sierpnia 1992 w Moskwie. Rodzice mistrz nic wspólnego ze sportem nie mają. Mama pracuje jako tłumacz i przewodnik, a ojciec pracuje w dziedzinie systemów komputerowych. To on nauczył córka narciarstwa biegowego. Chociaż rodzice zabrał córkę do innych klas – w basenie, tańca towarzyskiego – wybrała biathlon.

Daj go do sekcji narciarskiej nauczycieli doradza, jak dziewczyna była fizycznie bardzo dobrze rozwinięta, a zdolność do być widoczne gołym okiem. Ale żeby iść do szkoły było bardzo daleko. Ponieważ Olga została odnotowana tańca towarzyskiego.

Pasja do sportu i pierwsze zwycięstwo

To trwa osiem lat. Nawet pojechałem do konkurencji. Ale Olga czułem, że to nie była jej droga. Dlatego prawdopodobnie nie osiągnął sukcesu w tańcu. Kiedy Podchufarova Olga przeniesiony do dziewiątej klasy, stała zainteresowany biathlonie. Uczniowie zostali wysłani do konkursu i musiał przejść trzy-kilometrowy tor narciarski.

Pomimo faktu, że rywalizujące ze sobą dziewczęta zawsze udał się do szkolenia, Podchufarova do mety było pierwsze. Po tym zwycięstwie, poprosiła o trenera, aby nagrać go w sekcji. Tak było w szkole sportowej „Młodzież w Moskwie”. Jej pierwszym trenerem był Jurij Lelin. Dziewczyna trenował do dnia dzisiejszego.

formacja

Po ukończeniu szkoły średniej wstąpił na uniwersytet Podchufarova administracji publicznej na specjalności „Zarządzanie”. Jednocześnie zawodnik nadal trenować. Harmonogram jest bardzo napięty zakręty, ale Olgi wielka wytrwałość i dyscyplina. I to pomaga jej poradzić sobie z ich badań i sportu.

kariera sportowa

Olga Podczufarowa, którego biografia jest bardzo interesujący, zaczynając karierę w roku 2009. Kilka lat później otrzymał już złoto i srebro na mistrzostwa świata w biathlonie letnim. W 2012 roku, przyznając jej Skarbonka dodaje kolejne 3 złote medale w sprincie, pościgu i przekaźnika wyścigu. Ten Puchar Świata odbył się w Ufie.

W 2013 roku, podobne konkursy Podchufarova Olga była w stanie podjąć brąz. Do wyższego wynagrodzenia brakowało tylko trzydzieści sekund. 2013 był punktem zwrotnym w Podchufarova życia. Z Mistrzostw Świata, które odbyły się w Austrii, Olga przyniósł trzy medale – brąz, srebro i złoto.

Następnie po Puchar Świata, który odbył się w Soczi. Po raz pierwszy przeprowadzono dla drużyny rosyjskiej. Wcześniej tylko mniejsze preparatów. World Cup Olga wygrała 58. sprintu. Na następnym Pucharze Świata w Chanty-Mansyjsku Podchufarova poprawiły swoje poprzednie wyniki. Wzięła 26 miejsce w pościg. W 2014 roku zawody w Holmenkollen Podchufarova Olga wygrała sprint 21-te miejsce. Następnie udałem się do Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Następnie w indywidualnym wyścigu zajął 49. miejsce, a konkurencja w Östersund był jedenasty.

Kolejnym etapem była jeszcze bardziej skuteczna. Zajęło 4 miejsce. Przed cokole to brakowało tylko pół sekundy. Olga jest uważany za najlepszy biathlonista. W 2016 Podchufarova powinien działać w Holmenkollen, mistrzostwach świata. Ale po 65. miejsce w sprincie został usunięty z trenerami konkurencji.

Powodem był brak trenujących sportowców. Po wykluczeniu z zawodów Olga zapowiedział, że myśli o przejściu do samodzielnego szkolenia. I w tym przypadku, pociąg będzie oddzielony od zespołu rosyjskiego.

Życie prywatne i hobby

Czy Olga Podczufarowa żonaty? Biathlon nie pozostawia czasu na tej dziewczynie. Dlatego też, nawet Olga i nie planuje w najbliższej przyszłości do angażowania się w układzie życia prywatnego. Czas wolny spędza przy komputerze, komunikacji w sieciach społecznościowych z przyjaciółmi. Sportowiec nie lubi pochlebstwa i nadmierną gadatliwość. I woli szczerość w komunikacji.

Olga Podczufarowa życie osobiste, które są tymczasowo umieszczone, nie zaprzecza, że chce założyć rodzinę w przyszłości. Właśnie teraz, jej priorytety – aby uzyskać maksimum, które może dać życie sportowca. Dlatego też nie jest rozproszony przez jego kariery, która rozpoczęła się od szkoły.