551 Shares 2076 views

Szczegółowe informacje na temat jak wyciągnąć ananas

Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak rysować. ananas. Następny zostaną podane krok po kroku instrukcje tworzenia obiektu za pomocą ołówka. Poziom umiejętności w tym przypadku nie ma znaczenia, ponieważ lekcja będzie odpowiadał nawet początkujących artystów.


fundacja

Aby rozwiązać ten problem, jak ananas dobieranego początkujących trzeba cierpliwości, czasu, farby, długopis lub ołówek. Na początek definiujemy przyszły kształt obiektu. Przedstawia szorstką wydłużony owal. Wychodzimy na górę, gdzie liście zostaną umieszczone później. Może być wyświetlane losowo. Dolna część okręgu powinien być silniejszy. Następny pobór przekątna przekroju aby otrzymać komórki mające postać rombów. Możemy przejść do następnego kroku. Mamy przedstawiają narożniki górze każdej komórce, tak że nasz obiekt wyglądał dokładnie jak ananas.

Opracować szczegóły

Mamy prawie zorientowali się, jak narysować pierwszy ananas prosty sposób. Należy dodać w górnej części liści. Powinny one rozpraszać się na boki. Od finału dzieli nas kilka wykończenia. Dzięki nim ananas jest jak najbardziej realistyczne. Możesz dodać kolor w obrazie końcowym, dla tego zastosowania farby lub kredki. Można zostawić obraz w czerni i bieli. W tym przypadku mamy do reprezentowania ananasa cień rzucany. Ale to nie wszystko. Ważne jest również, aby odcień jednej stronie obiektu. Rysunek jest gotowy!

inną opcją

Zastanówmy się teraz, jak ananas narysować inny sposób. Załączyć przyszłego obiektu jajowatą. Możemy przejść do następnego kroku. Przedstawia górną część formy sprayu. W następnym kroku dodamy wycięcie macierzystych. Powinny one stanowić przypominać liście. Przekątnej u podstawy linii ananas przedstawiać. Powinny one być umieszczone w tej samej odległości. Dodać ukośną linię skierowaną w przeciwnym kierunku. Teraz już wiesz, jak narysować ananasa na dwa sposoby.