277 Shares 8887 views

Film-western „Maska Zorro”: aktorów i ról

Jednym z najbardziej udanych projektów hollywoodzkich lat dziewięćdziesiątych koniec – „Maska Zorro” Cast, win-win historia, doskonała kierunek – to wszystko wyjaśnia popularność obrazu, zarobił ponad $ 250 milionów dolarów. Kto grał „meksykańskiego Robin Guda”? Kto dostał rolę wroga „bohatera w masce?" A co aktorka stworzyła obraz na ekranie o ukochanej głównego bohatera? Odpowiedzi na te pytania – w artykule.


Zorro

Film opowiada historię nieustraszonego bojownika o sprawiedliwość, znalazł uciskanych ludzi. Noble bandyta imieniem Zorro (a ludzie – tylko Zorro) toczy wojnę z prześladowców. Jednak najgorszym wrogiem – Rafael Montero – raz zwabił go w pułapkę. Ale przed popełnieniem straszliwej zbrodni: zabija żonę głównego bohatera, młoda córka porwana. Krajowa bohater wpada w ręce wroga, który kończy swój wiele lat w więzieniu.

Alejandro Muretty

Po dłuższej nieobecności człowieka w masce są zwracane. Wielu nawet nie zobaczyć go ponownie, a niektóre z nich nawet zapomniał dzielnego bohatera. Ale Zorro, mimo swojej długiej więzienia, nie stracił nadziei na popularnej meksykańskiej szczęścia. Wieku i nie tak szybkie Zorro spotyka młodego mężczyznę imieniem Alejandro. On jakoś szlachetnym rozbójnikiem i otwarte przez cały mądrość biznesu. A co najważniejsze, zaprezentuje główny atrybut bojownika o sprawiedliwość – maskę.

Tutaj widz piersiach sceny. Następca przejmuje gwałtowną walkę z niesprawiedliwością. pościgi samochodowe, strzelaniny, brutalna walka na miecze i, oczywiście, konfiskata środków pochodzących z bogatych, aby przenieść je do potrzebujących. Osoby w podeszłym wieku Zorro obserwując postępy swojego ucznia i niewymownie cieszę że zaczął go nie jest zatopiony w zapomnienie.

wendeta

Zorro №1 naprawdę chcą się zemścić na najgorszego wroga za śmierć żony i porwania jego córki, która od dwudziestu lat dojrzał i, oczywiście, był pierwszym piękno w okolicy. I w tym roku chętnie przyjmuje pomoc gorący facet Alejandro. Po młody człowiek miał na pieńku z najgorszym wrogiem Zorro. Alejandro chce zemsty Rafaelyu Montero za śmierć brata.

Żywe sceny, piękne postacie i, oczywiście, pełne humoru, filmu „Maska Zorro”.

Aktorzy i role

Główny bohater, Alejandro, grany przez nikogo innego jak Antonio Banderas. Kto jeszcze, ale amerykański aktor pochodzenia meksykańskiego, odgrywać rolę nieuchwytny Muretty w zachodniej "The Mask of Zorro"?

Aktor stał się sławny po premierze dramatu społecznego „Filadelfia”. Po rolach głównych Banderas Miguel Alverasa kariera nabrała rozpędu. Dziś jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood.

W „Maska Zorro” inną istotną rolę Entoni Hopkinsem. Gwiazda filmu „Hannibal”, „Milczenie owiec”, „Czerwony smok”, jak był zawsze na wierzchu, grając człowiek mądry, wszechwiedzący i sprawiedliwy.

Kto zagrał rolę głównego czarnego charakteru w filmie „Maska Zorro”? Aktor Stuart Wilson. W ciągu 90 lat brał udział w filmie z poniższych zdjęć. „Miłość w Orient Expressie”, „Ucieczka jest niemożliwa”, „Wiek niewinności”, „Śmierć i dziewczyna” Wilson zagrał małą rolę w „Zabójcza broń” serii. Don Rafael Montero – jeden z najwybitniejszych filmowego obrazu w karierze aktora. W filmie „Maska Zorro”, w roli głównej żeńskiej wykonywanej przez Catherine Zeta-Jones.

Opowieść o szczęśliwym zakończeniem szlachetny Bandytów. Zorro idzie do innego świata. Alejandro jest jedyny i niepowtarzalny Zorro. Żeni się z piękną Elenę, córkę swego nauczyciela, grany przez Zeta-Jones, a zamienia się w przykładowej rodziny mężczyzny. To tylko jedna noc, on siodełek swój gorliwy andaluzyjski ogier i wysyłane do połacie Kalifornii, w celu kontynuowania walki z ciemiężycieli meksykańskich ludzi.