856 Shares 2801 views

Papierosy R1: Texte rodzaje i cechy

Teraz wielu marzenie, aby oprzeć się zgubny pragnienie papierosów. Walka z paleniem został dzieje się na szczeblu państwowym. Wiele krajów wprowadziło przepisy, które mają na celu ograniczenie, a ostatecznie całkowicie wyeliminować nawyk ze swoich współobywateli. Przywódcy firmy tytoniowe też nie pozostają z dala od takiego masowego ruchu. Zaczynają wytwarzać produkty, które są w stanie zminimalizować szkody wyrządzone Tobie lub innym osobę niepalących. Papierosy R1 – jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli tego typu produktu. Dlatego trzeba o nich mówić w sposób bardziej szczegółowy.


opis towaru

Papierosy R1 – to popularna marka, która została opracowana przez znanego niemieckiego przedsiębiorstwa Reemtsma Międzynarodowego. Po raz pierwszy weszli na sprzedaż w domu w 1984 roku. Od tamtej pory minęło trochę ponad trzy dekady, a nowe marki można już znaleźć na półkach sklepowych w prawie każdym kraju, nie tylko w Europie Wschodniej, ale także na całym świecie.

R1 papierosy mają kilka charakterystycznych cech, które pozwolą im prowadzić na rynku, wraz z innymi nie mniej znanych marek. Po pierwsze, do produkcji takich produktów, korzystając z najlepszych odmian tytoniu. Wyjaśnia to ich wyjątkowy smak. Po drugie, R1 papierosy zawierają minimalną ilość szkodliwych substancji, w porównaniu do innych producentów. Obecnie sprzedaż widać 8 różnych rodzajów produktów:

Zakres i główne wskaźniki marki papierosów R1
№ p / s opis towaru Zawartość nikotyny w papierosach 1 miligramów Zawartość żywicy 1 mg papierosów
1 Światła Flavor 0.2 2
2 minima 0,1 1
3 Minima Slim Line 0,1 1
4 Slim Line Rich Niebieski 0,4 4
5 Super Slims 0,1 1
6 Slim Line Fresh Mentol 0,1 1
7 Super Slims Flair 0.3 3
8 Vanity aromat 0.3 3

Z powodu tych cech popularności tych papierosów R1 z bardziej popularne co roku.

ładny łatwy

Domowego palaczy papierosów zna R1 minimalne. Ich producentem jest obecnie koncern Imperial Tobacco, który w 2002 roku przejął niemieckiego imperium tytoniu Reemtsma Cigarettenfabriken. Teraz jest właścicielem wielu znanych marek.

Główne brytyjska firma jest międzynarodową firmą. Ona jest właścicielem wielu firm, znajdujący się w różnych miastach na całym świecie. W Rosji jest również reprezentowana przez trzech znanych fabryk, które są produkowane i popularne papierosy. Produkty wytwarzane są w nowoczesnej technologii niemieckiej i pakowane po 10 sztuk w każdej paczce twardych białych. Na przedniej stronie opakowania znajduje się logo znaku towarowego jako niebieski prostokąt z napisem. Papierosy mają piękny bogaty smak dzięki zastosowaniu specjalnego smakowym tytoniem. Do głównych wskaźników należą one do kategorii super lekki, ponieważ zawierają tylko 0,1 miligramów nikotyny i substancji smolistych od 1 miligrama na jedną jednostkę. To czyni je idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą rzucić palenie stopniowo.

Towary dla wszystkich

Wiele osób błędnie uważa, że R1 – papierosy są kobiece. Takie mylące, przede wszystkim ze względu na niską zawartość wyrobu smoły i nikotyny.

W społeczeństwie jakoś miałem wrażenie, że papierosy light mogą palić tylko płci pięknej. Niemniej jednak, istnieją ludzie, którzy są gotowi do zakupu właśnie taką różnorodność. Jak ktoś może zaprzeczyć zabawę? A te papierosy na ten cel również jest przeznaczony. Amator mocny tytoń oni ledwie Nakuru. będzie potrzebował cały pakiet naraz. Ale ci, którzy doceniają smak, aromat i jakość surowca, można dokonać właściwego wyboru. Jednak, jak pokazuje praktyka, R1 jeszcze więcej kobiet kupuje. Jest to prawdopodobnie również dlatego, że w zasadzie jest cienkie papierosy. Mężczyźni częściej preferują produkty o standardowej wielkości. Chociaż niektóre – tylko uprzedzeń społecznych, który powstał w ostatnich latach. Ale każdy człowiek musi sam decydować, że był bardziej zaniepokojony: własnej przyjemności lub opiniami obcych.