309 Shares 6666 views

"Samsung Galaxy Grand Prime 531": opinie, specyfikacje, opinie

"Opinie klientów Samsung Galaxy Grand Prime 531 F" otrzymują szeroki wybór. W urządzeniu znajduje się kilka funkcji. Należy również pamiętać, że wyświetlacz jest duży. Procesorem tego modelu jest seria "Cortex". Projekt jest dość standardowy i wygląda bardzo ładnie. W tym przypadku zainstalowano główne złącza dla zestawu słuchawkowego. Kosztuje około 11 tysięcy rubli.


Podstawowe cechy modelu

"Samsung Galaxy Grand Prime 531" zawiera następujące funkcje: częstotliwość procesora wynosi 1,1 GHz, rozdzielczość wyświetlacza wynosi 540 x 960 pikseli. W tym urządzeniu znajduje się dokładnie 1 GB pamięci RAM. Należy również zwrócić uwagę na niewielkie wymiary prezentowanego modelu: szerokość 71 mm, wysokość 145 mm i głębokość – tylko 8,4 mm. Obsługuje to urządzenie 2 karty SIM. Sam system operacyjny posiada serię "Andoids 4.4".

Napełnianie urządzenia

Chip w prezentowanym "Samsung Galaxy Grand Prime 531" jest używany na trzech kanałach. Zatem częstotliwość w tej próbce jest dość duża. Należy również pamiętać, że procesor jest instalowany z dużą przepustowością. Bezpośrednio, wydajność jest ściśle związana z modulatorem. W tym przypadku jest on wyposażony w selektor. Kontakty w określonym modelu są dostępne z nakładką. Ponadto warto wspomnieć, że konwerter w urządzeniu jest typu standardowego i nie różni się on dużą wydajnością. Blokada tyrystorowa pozwala jednak szybko transmitować sygnał w systemie. Przejazd w dostarczonej próbce jest dostarczany przez producenta w typie kontaktu.

Narzędzia do komunikacji

Narzędzia do komunikacji w Samsung Galaxy Grand Prime 531 "to całkiem sporo. W szczególności należy zwrócić uwagę na szybki Internet. Dzięki niemu możesz szybko przesyłać dane z urządzenia do urządzenia. Istnieją jednak inne narzędzia. Bluetooth w tym przypadku jest zainstalowany w serii KK203. Rozpoznaje urządzenia z dużą prędkością. Jednocześnie transfer danych odbywa się szybko. Ponadto, aby komunikować się z przyjaciółmi, zawsze możesz używać SMS-a. W takim przypadku można łatwo skonfigurować parametry wiadomości. W tym przypadku symbole w nich mają możliwość wstawiania najbardziej zróżnicowanych. Ponadto system umożliwia korzystanie z różnych plików z galerii i zewnętrznych mediów. Funkcja przesyłania wiadomości w tym modelu jest dostarczana przez producenta.

Nadal możesz poradzić sobie z określonym podziałem na smartfony. Bezpośrednie wpisywanie odbywa się dość szybko dzięki inteligentnemu systemowi wprowadzania danych. Urządzenie Flash-SMS może wyświetlać się. Ponadto dane można skopiować do kalendarza. Informacje o przychodzących wiadomościach są dość obszerne. Aby wstawić odbiorców, można użyć określonego modelu. Nawet przy jego pomocy istnieje możliwość radzenia sobie z wysyłaniem wiadomości.

Która kamera jest zainstalowana?

Aparat "Samsung Galaxy Grand Prime 531" zawiera następujące elementy: pamięć – 8 milionów pikseli, a matryca jest używana przez serię PP20. Kontrast i balans bieli w tym modelu można dokładnie dopasować. W tym przypadku parametr jasności urządzenia znajduje się w odległości 200 mikronów. Tryb czułości wybrany przez użytkownika ma opcję. Rozdzielczość wideo jest ustawiana ręcznie. Funkcja redukcji szumów w tym modelu jest obecna.

Opcja autoexpansion nie jest jednak dostępna w urządzeniu. W tym przypadku ostrość zdjęć użytkownik ma szansę poprawić tylko poprzez zwiększenie kontrastu. Tryby w produkcie modelu dostarczały różnych. Częstotliwość możemy wyróżnić funkcję portrety i krajobrazów. Zoom w określonym urządzeniu jest używany standardowo i nie pozwala na uzyskanie dużej jasności obrazu.

Co mówią o aparacie?

W przypadku aparatów "Samsung Galaxy Grand Prime Duo 531" opinie są najbardziej zróżnicowane. W większości przypadków są one nadal pozytywne. Przede wszystkim warto wspomnieć, że jasność zdjęć można łatwo wyregulować. Jednocześnie tryb przeglądania plików wideo jest bardzo wygodny. Także opinie "Samsung Galaxy Grand Prime 531" są dobrymi opiniami na temat tego, że kontrast można wyregulować z panelu sterowania. Z kolei z menu aparatu fotograficznego wybrano fotoczułość.

Tryb redukcji szumu jest ustawiony w modelu domyślnym. Warto również wspomnieć, że nie ma żadnego problemu ze skupieniem się na prezentowanym modelu. Jednak wiele osób jest rozczarowanych niewielką rozdzielczością wideo przesłanej kopii. Do przetworzenia zdjęć w menu dostępne są rozległe opcje. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, nasycenie obrazu może być regulowane przez poziomy. Szczególna uwaga w tym modelu zasługuje na wygładzanie. Mikrofon tego urządzenia jest instalowany standardowo.

Odtwarzacz multimedialny w Samsung Galaxy Grand Prime 531: przegląd i funkcje

Mediaplay w tym modelu jest najczęstszym i nie ma wiele opcji. Po pierwsze, warto wspomnieć, że interfejs jest standardowy i nie ma możliwości konfigurowania go dla użytkownika. Bezpośrednio możesz samodzielnie przypisać albumy. Również istnieje możliwość rozpowszechniania ich według gatunków. W takim przypadku producent wyszukuje funkcję wyszukiwania według nazwy. W odtwarzaczu multimedialnym nie ma wizualnych obrazów.

Głośność melodii można regulować z panelu sterowania. W przypadkowej kolejności do słuchania muzyki użytkownik ma okazję. Ustawienia dźwięku stereofonicznego i monofonicznego są wybierane za pomocą menu odtwarzacza multimedialnego.

Jakie są opinie o odtwarzaczu multimedialnym?

Ze względu na opinie odtwarzaczy multimedialnych "Samsung Galaxy Grand Prime SM 531" przeważnie są pozytywne, a wielu kupujących mówi dobrze. Jest zainstalowany w urządzeniu i nie wyróżnia się w żaden sposób. Zrozumienie ustawień może być nawet początkującym. Także recenzje "Samsung Galaxy Grand Prime 531" są dobre dla wszystkich standardowych opcji obsługiwanych przez odtwarzacz multimedialny. W tym przypadku dźwięk w nim może być wybrany nawet z panelu sterowania. Bezpośrednie dodawanie nowych melodii jest przeprowadzane dość szybko.

Pobierz muzykę bezpośrednio z internetu, której użytkownik nie jest w stanie. Przyciski sterowania w odtwarzaczu multimedialnym są średniej wielkości. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, przewijanie melodii jest dość szybkie. Jednocześnie bardzo łatwo można przenieść ulubioną muzykę do oddzielnego albumu do słuchania.

Co jest w zestawie?

Producent ma standardową wersję tego modelu. W zestawie znajduje się jednak karta pamięci. Bezpośrednio podręcznik użytkownika jest dostępny w języku rosyjskim. W nim można zapoznać się z zasadami działania urządzenia. Słuchawki w tym modelu są dostępne bez regulatora. Nie wyróżniają się specjalną jakością, a zdaniem użytkowników nie potrwa długo. Sterownik jest dołączony do smartfona. Podłączając urządzenie do komputera osobistego, może być bardzo przydatna. Pokrowiec Samsung Galaxy Grand Prime 531 opinie robi się dobry. W standardowym zestawie można znaleźć typ książki. W takim przypadku ładowarka jest wyposażona w kabel o długości 0,7 m. Tak więc jest całkiem wygodne w użyciu. Bezpośrednio pudełko z urządzeniem staje się kompaktowe, a prezent jest cudowny.

Jakie są aplikacje?

Telefon "Samsung Galaxy Grand Prime 531" ma wiele aplikacji, które mogą znacznie ułatwić pracę z urządzeniem. Przede wszystkim warto wspomnieć o dość prostym bębnie światłoczułym. Zdjęcia, jest w stanie dostosować najbardziej zróżnicowane. Ma na to wiele narzędzi.

Dla rozrywki producent udostępnia gry. Ponadto w tym urządzeniu są użyteczne aplikacje, które są instalowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa systemu. W szczególności możemy wyróżnić program antywirusowy AVR. Dla jej opinii "Samsung Galaxy Grand Prime 531" robi się dobre. Ponadto określone urządzenie posiada menedżer plików wysokiej jakości. Jeśli uważasz, że opinie użytkowników konsumenckich, przesyłanie informacji w internecie znacznie się poprawia przy pomocy programu "Connect".

Organizator urządzeń

Organizator w tym modelu jest standardowy. Przelicznik walut jest dostarczany przez producenta. Również właściciel jest w stanie korzystać z budzika. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, a następnie dostosować go do wygodnego używania jest dość proste. W takim przypadku rejestrator jest standardową próbką. Dzięki wysokiej jakości mikrofonowi nagrywanie głosu jest dobre. Kalendarz dla interfejsu jest całkiem interesujący. Do planowania spotkań biznesowych można używać. Warto również wspomnieć, że w tym modelu jest stoper. Dla różnych imprez sportowych, jest całkiem przydatny.

Ustawienia ogólne

"Samsung Galaxy Grand Prime Duo 531" w konfiguracji jest bardzo prosta. W takim przypadku użytkownik może pobrać dźwięki z Internetu, aby zadzwonić. W takim przypadku można ustawić osobną melodię dla każdego indywidualnego kontaktu. W dotyku poszczególne dźwięki są ładowane do prezentowanego urządzenia. Ponadto użytkownik ma możliwość wyboru sygnału do zablokowania smartfona. Tak więc, aby dostosować ten model jest łatwy. Aby wyczyścić pamięć, w menu jest osobna pozycja.

W takim przypadku objętość aplikacji i dokumentów w modelu jest stale monitorowana. Dzięki temu łatwo można zlokalizować niepotrzebne pliki i tworzyć programy formatujące. Dostępne są również ustawienia kontaktów w urządzeniu. Po pierwsze, warto wspomnieć, że użytkownik ma możliwość zmiany widoku listy. W takim przypadku informacje dotyczące kontaktu mogą być łatwo uzupełnione. W tym przypadku dzwonki są pobierane z galerii i karty pamięci.

Pliki wideo z tym korzystaniem są szansą. Szczególna uwaga w prezentowanym urządzeniu zasługuje na dostosowanie różnych trybów. W szczególności użytkownik może wyregulować sygnał wywołania głośności. W takim przypadku dźwięk może być pojedynczy lub przyrostowy. W tej sytuacji przede wszystkim należy wziąć pod uwagę sytuację, w której urządzenie jest używane. W razie potrzeby system może zapamiętać parametry trybu. W przyszłości mogą zostać uaktywnione w menu urządzenia.