388 Shares 9665 views

Sokowirówka „Neptun”: opinie, dane techniczne, cena

Sokowirówki już dawno stała się niezbędnym atrybutem naszych kuchniach. Stylowe modele projektowe i nieoceniona pomoc w przygotowaniu soków uczynić je niezbędnym dla każdej gospodyni. Kto z nas nie odmówi poddać się wczesnym rankiem filiżankę Frechet? Poza tym soki, gotowane swój własny, odmienny od napojów, które oferujemy w supermarketach. Są dużo smaczniejsze i zdrowsze. Wartości te nie mają wątpliwości. Szklanka świeżego soku jest w stanie dać dobry nastrój i energię impuls na dzień. Rozwiązuje to wiele problemów z trawieniem i wyeliminować niedobory witamin.


Ale wielu z nas pojawia się pytanie: „Jaką sokowirówkę kupić?” Po tym wszystkim, na półkach, są one przedstawiane w ogromnym zakresie, a także określić wybór nie jest tak łatwo czasami.

A co ci się nie podoba sokowirówki, „Neptun”? Odpowiedzi o nim bardzo pozytywnie. Obecnie jest liderem wśród podobnych urządzeń.

Ogród Squeezer „Neptun”

Obecnie na rynku istnieje wiele odmian urządzeń do wyciskania soku. Wśród nich znajdują się w ogrodzie. Wiesz jaka jest różnica między nimi a zwykłym? Pozwalają one przetwarzać ogromne ilości owoców, jagód i warzyw. Dla tych, którzy lubią święto na dwa-trzy szklanki świeżego soku dziennie, to z pewnością nie zrobi, ale turyści docenią wszystkie swoje osiągnięcia na zasługi. Odnosi się do tego typu sokowirówki „Neptune”. Opinie ludzi, którzy kupili go potwierdzić.

Sokowirówka z nazwą przestrzeni

Prawdopodobnie producenci nie świadomie dać taką nazwę modelu. Przypomnienie przestrzeni jest uzasadnione wielkiej wydajności sokowirówki. Pomimo faktu, że większość z tego modelu jest pozycjonowany jako sokowirówki dla jabłek, „Neptun” można nazwać uniwersalnym narzędziem. Po tym wszystkim, że łatwo recyklingowi i innych surowców: marchewki, wiśnie, pomidory, buraki. W tym modelu możliwe jest gotować zaskakująco smaczne i zdrowe soki, przeciery, pasty i podstawę gęstym sosem.

Co to jest miasto, które dało nam taki cud jak ten ogród sokowirówki? Stawropol. „Neptun” – dziełem jednej z fabryk zlokalizowanych w regionie. Ale dziś, jednostka dumnie kroczy w całym kraju, zachwycając klientom ich cech technicznych, przyjazny dla użytkownika projektowania i skromny, ale atrakcyjny wygląd. Niewiarygodnie, udało mu się wyprzedzić na popularności i zostawić nawet słynny Woroneż „Rossoshanku”, który od dawna na szczycie rankingów takich urządzeń.

Co kryje się za wielkiego imienia?

Co jest przyczyną miłości ludowej, która jest tak szybko zyskał sokowirówki „Neptun”? Charakterystyka jednostki wyjaśnić to zjawisko. Wszystko naraz staje się jasne, trzeba tylko patrzeć na techniczną modelu danych. Sędzia dla siebie:

 • Cud sprzętu gospodarstwa domowego można przetwarzać na godzinę 120 kg jabłek. Imponująca postać, prawda?
 • Obsługuje tryb impulsowy działania. Dysze czyli działają w krótkich odstępach czasu, co pozwala nawet najtrudniejsze do obsługi warzywa i owoce.
 • Aby zwiększyć wydajność i większe przyspieszenie spinu można włączyć tryb turbo.
 • Zadowolony z takiej funkcji jak automatyczne wyrzucania ciele. Nie trzeba tego robić ręcznie, wszystkie inteligentne urządzenia mogą obsługiwać sama. Funkcja ta pozwala na urządzenie będzie pracować przez długi czas bez zatrzymywania się.
 • Chcę zwrócić uwagę na jeszcze jeden paradoks: mając taką wydajność, to dziecko Stawropol wygląda bardzo kompaktowe i waży tylko 8 kg.

Są to cechy techniczne sokowirówkę „Neptune”. Opinie szczęśliwych posiadaczy tego urządzenia twierdzi, że praca z nim jest łatwa i przyjemna.

cechy konstrukcyjne

Model projekt można nazwać elementarną. Do tej pory, symbol prostoty i wygody, uważa się, sokowirówka „Neptun”. Instrukcje (w przypadku trudności) pomogą Ci zrozumieć podstawowe subtelności i rozpocząć pracę z urządzeniem. Ma obrazy ilustrujące sposób zdemontować i zmontować model.

Podstawowe elementy konstrukcyjne: 3

 1. pojemnik soku. Świeże napój przechodzi przez specjalną rynnę.
 2. Sprzedaż sokowirówka „Neptune” o mocy, która jest znana również jako ciasto koszyka. Jest dogodnie zainstalowany jako istnieją specjalne zacisk dla niej. Dlatego kosz nie ślizga się i opada podczas pracy. Jest on wyposażony w specjalną pokrywą zaprojektowany do ochrony miazgi z natryskiem. Pojemność jest dość przestronny, zapewnia długoterminową modelu pracy.
 3. Właściwie sokowirówka. Składa się ona z dwóch części: urządzenia rozruchowego i komorą rozdrabniania. Oba są wyposażone pacą ze stali nierdzewnej. szyja odbiór, który rzuca owoce i warzywa, wielkość jest wystarczająca, więc nie mogą zgnieść i nawet nie pocięte na 2 połówki. Wystarczy umyć i ładowane do sokowirówki. Model ten ma małą gumowe przylgowatą ramiona, które zapewniają stabilność podczas pracy.

Ponadto, urządzenie jest wyposażone w separator piany, co pozwala na uzyskanie czystego soku.

o separatorów

Do tej pory, istnieją dwa rodzaje takich urządzeń:

 • Zwężona. Zaletą jest to, że im rozwiązać ich problem makuchy. Oczyść go samodzielnie. Ale jest wadą tego gatunku. znacznie zmniejszyć ich ilość uzyskanego soku.
 • Cylindryczny. Jest pobierany z surowego soku ogromny procentowego, ale ciągle trzeba rozwiązać problem z czyszczeniem separatorów. Takie modele mogą nie działać przez długi czas.

Stożkowy wyciskacz „Neptun”

Nasz cud sprzętu gospodarstwa domowego odnosi się konkretnie do odmiany stożkowej. To powoduje powstawanie dużej ilości mokrego placka. Zatem, 120 kg jabłek można dostać tylko 60 litrów soku. Kupujący rozwiązać ten problem na różne sposoby. Niektóre uzyskane po zwój sokowirówki śrubowych ciasta, inne jego zastosowania jako wino (jako surowiec do wytworzenia zacieru). Całkiem możliwe, swój własny sposób. W końcu, jak wielu ludzi, tak wiele pomysłów.

zalety produktu

Godność „Neptun” głosujesz po pierwszym użyciu, po prostu schować w nich:

 • Szybkość przetwarzania tego modelu nie ma sobie równych. Wielu właścicieli powiedzieć, że jest prawie jednostka przemysłowej.
 • Łatwość wyciskania. Raw nie wymaga wstępnej obróbki: frezowanie, wżery. Wszystko, co musisz zrobić – jest po prostu umyć owoce lub warzywa.
 • Automatyczne czyszczenie placka przyczynia się do długotrwałej pracy ciągłej.
 • Przy wyjściu można uzyskać szczególnie pyszny sok, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń z wszelkiego rodzaju szkodliwych kwasów, które znajdują się w kościach lub nasion.
 • Ze względu na strukturę swoistego (obecność dwóch tarki) może być stosowany do ekstrakcji nawet te materiały, które zawierają niewielką ilość soku. Na przykład, urządzenie może łatwo zmienić buraki, marchew, dynia.
 • Inną ważną zaletą, która ma sokowirówki „Neptune” – cenę. Jego koszt jest dość łatwo dostępne dla przeciętnego konsumenta. Średnio trzeba będzie zapłacić za jednostkę 4000 rubli. W innych regionach ta jest w zakresie 3600-4400 rubli.

Zgadzam się, wiele dobrych powodów, aby kupić Stawropol asystenta.

Porozmawiajmy o wadach

Chcę od razu dokonać rezerwacji: W porównaniu z zaletami są znaczące. Nie są one nawet braki w dosłownym tego słowa znaczeniu. Raczej drobne problemy związane z kosztami procesowymi.

Co jest oskarżony sokowirówki „Neptun”? Liczba miłośnicy zbioru soku w dużych ilościach twierdzą, że po to jest zbyt dużo brudu. Maszyna podczas soku spraye eksploatacji w promieniu około metra. W związku z tym konieczne jest ustalenie czy na zewnątrz, lub na werandzie, ale nie we własnej kuchni.

Z tego samego powodu należy dbać o własne ubrania. Powinien on być wodoodporny. W ostateczności zużycie elementów roboczych lub te, które mogą być łatwo usunięte.

Jest jeszcze inna wada, której nie podobało się wielu wczasowiczów. Przy wyjściu dostaniesz tylko 50% soku, reszta – makuchy. Jak rozwiązać ten problem przez różnych ludzi, mamy już wspomniano powyżej.

Pomimo pewnych drobne zastrzeżenia, prawie wszyscy właściciele powiedzieć, że praca z sokowirówki spełnione i to się opłaciło zdobył bramkę.

Sekrety i zasady pielęgnacji

Nawet najbardziej modny i praktyczny model wymaga uwagi. Dbać o sokowirówki dzisiaj i będzie służyć Ci wiernie przez wiele lat. Producenci twierdzą, że życie „Neptune” to 7 lat. Ale może zostać przedłużony, jeżeli prawidłowo dbać o swojego asystenta.

Oczywiście, trzeba umyć sokowirówkę. Jeśli kosz ciastko i sok miska jest prosta, a następnie będzie musiał demontować urządzenia. Panuje przekonanie, że potrzebne są To silne ręce płci męskiej. W górnej części, określane jako urządzenie rozruchowe, zostać usunięte dość łatwo. Jednak, aby uzyskać tarce, trzeba śrubokręta, aby być włożony do rowka. Tylko dwa z nich. Po tym, można łatwo odkleić plastikową obudowę zewnętrzną z tarką.

W celu demontażu aparatu do mielenia i uzyskać niższe tarka, trzeba będzie użyć pokrywy na gardle. Wykonuje 2 funkcje jednocześnie: nie tylko uszczelnia sokowirówki podczas pracy, ale także służy jako klucz do odkręcić nakrętkę, która jest zamocowana za pomocą tarki. Po demontażu zostanie przeprowadzona, wszystkie szczegóły należy przemywa, suszy i umieścić na miejscu.

Jak widać, nie jest tak trudne, że zawiera „Neptun” czyste.

Jeśli wciąż nie zdecydowali się na model sokowirówki, należy zwrócić uwagę na dar Stawropol. „Neptun” nie będzie cię rozczarować, ale wręcz przeciwnie, daje wspaniałą okazję cieszyć się bez soku z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i konserwantów, przygotował się.