99 Shares 8666 views

Niektóre zalecenia, w jaki sposób odkręcić śrubę z postrzępionych krawędzi

Podczas prac remontowych bardzo często zdarzają się sytuacje, kiedy jest to konieczne, aby usunąć śrubę z podartych krawędziach. Często zdarza się, że śruba nie można włączyć w ogóle chodzi w ruinę wątku lub „wydzielać” twarz głowy, a niekiedy część montażu po prostu urywa. Dlatego to będzie interesujące, aby dowiedzieć się, jak odkręcić śrubę z Poszarpane brzegi? To nie zawsze jest „pod ręką” specjalnego narzędzia. Niemniej jednak, istnieje kilka sposobów, aby rozwiązać problem jak odkręcić śrubę z Poszarpane brzegi.


duży montaż

1. Po pierwsze, powinniśmy podjąć próbę usunięcia śrubę z otworu. Jeśli wątek jest całkowicie zużyte, ta metoda może być bardzo skuteczne. Jak odkręcić śrubę z postrzępionych krawędzi w tej sytuacji? Trzeba uzbroić się w dużym śrubokrętem i używać go jako dźwigni najpierw umieszczając go pod jakimś dużym obiekcie.

Jeśli śruba ma wrażenie rozmiar i istnieje ryzyko odkształcenia śrubokręt, jest konieczne zastosowanie bardziej wydajny mechanizm, który odnosi się ilość pazur.

2. Drugi sposób, aby rozwiązać problem jak odkręcić śrubę z postrzępionych krawędzi, jest następujący: w łbie śruby używając piłę na metalu lub maszyny do cięcia odbywa się szczelina, która pomoże usunąć wierzchowca dużym śrubokrętem. W tym przypadku, odkręcając śrubę, należy użyć młotka, który jest niezbędny, aby delikatnie dotknij śrubokrętem.

3. Należy dokonać w mały otwór montażowy, w którym za pomocą młotka do umieszczenia metalowego przedmiotu odłączenia, po czym śruba może być usunięty. Nie zaleca się stosowania mechanizmów słaby typu, które zawierają pliki trójkątne, gdyż mogą one uszkodzić wnętrze otworu.

4. Wyjmij śrubę i może być rozdarty krawędzie klasyczny sposób, a mianowicie za pomocą klawisza „ciecz”. Traktować powierzchnię i pozostawić na piętnaście minut. Wątek „zmiękczony” i zamontować można usunąć.

mały montaż

1. Śruby małe rozmiary, eksperci zalecają, aby wyciągnąć przy użyciu standardowych szczypiec, jak przydatne jest stosowanie kluczy psa.

2. odkręcić śrubę jeszcze uszkodzony? Jeśli głowica montażowa znajduje się bezpośrednio w otworze i nie mogą być dostępne, można użyć kleju, w szczególności „Płynny gwóźdź”. Należy jednak pamiętać, że jego stosowanie nie jest zalecane w niektórych przypadkach. Podczas czyszczenia systemu wentylacji komputera mogą być trudne do usunięcia śrub. W tej sytuacji należy użyć kleju montażowego „moment”. Ostrożnie obsługiwać główki śruby niewielką ilość substancji w taki sposób, że nie wytwarza na nadmiar krawędzi. Następnie należy odczekać, aż klej stwardnieje, a dopiero potem odkręcić śrubę.

Powyższe wskazówki pomogą Ci szybko i dokładnie wyodrębnić uszkodzony załącznik.