586 Shares 2689 views

Jak gotować naleśniki na wodzie

Naleśniki są bardzo lekkie jedzenie. Zazwyczaj są one dostarczane na śniadanie lub jako deser kolacji. Jednocześnie są one dość nasycony i smaczne, podobnie jak ciastka, i może być uzupełniony o prawie wszystkich składników.


Większość przepisów na muffiny z wykorzystaniem kwaśne mleko lub jogurt, który pozbawia ludzi cierpiących na nietolerancję laktozy, jest szansa, aby spróbować tej potrawy. Dlatego przepis został wymyślony jako naleśniki na wodzie. Mogą być przygotowane przy użyciu drożdży bez nich.

Te przepisy są bardzo proste i nie wymaga dużo czasu i składniki są stosunkowo niedrogie. Dlatego te potrawy można uznać za opłacalne, dietetyczny i dostępne dla niemal każdego.

Drożdżowe placki na wodzie

Do przygotowania następujących składników wymagane są:

– 25 g suchych drożdży ;

– 2 jajka;

– roślinny rafinowany olej – cztery łyżki;

– 0,5 kg mąki;

– 2 szklanki wody;

– cukru – cztery łyżki;

– soli.

Na początku przygotowań niezbędnych do rozcieńczenia drożdże w letniej wodzie. Po czym można je dodawać do mąki i ugniatać. W następnym kroku należy dokładnie ubij jajka, dodać cukier w nich. Jest to konieczne, aby dodać do masła i odrobiną soli (do smaku).

Pod koniec 1,5 godziny, ciasto powinno zwiększyć prawie dwukrotnie. To właśnie w tym momencie konieczne jest dodanie składników masy jaj i cukru. Następnie ponownie zagnieść dokładnie. Ciasto jest gotowe.

Placki Fry takie wody potrzebnej dla dobrej patelni z oleju roślinnego. W tym przypadku, palniki ogień się nieco powyżej średniej.

Ale co wtedy, gdy ręka nie mają drożdże lub z powodu pewnych powodów (choroba, na czczo, itp) jedzenie ich nie jest zalecane. Aby rozwiązać takie problemy wymyślona przez bardzo dobrego przepisu, który pozwala zrobić naleśniki na wodzie bez drożdży.

Do przygotowania potrzebne będą:

– 2 jajka;

– 0,5 kg mąki;

– roślinny rafinowany olej w ilości czterech łyżki;

– 2 szklanki wody;

– cukru – cztery łyżki;

– soli.

Gotowanie naleśniki w taki sam sposób jak w poprzednim przepisie. Po pierwsze, zagnieść ciasto, beat jaj. Ponieważ drożdże w przepisie są nieobecne, a wytrzymuje próbę nie potrzebują, a następnie od razu dodać mieszaninę jaj. Po tym może być placki narybku wody zagniata, stosując olej słonecznikowy i miski.

Warto zauważyć, że jeśli ciasto nie dodać drożdże, naleśniki nie są nieporęczne, puszyste i przewiewne. są one zwykle otrzymuje się w postaci małych, ale raczej gruby placek. To również można zauważyć silną różnicę w smaku. Mimo, cokolwiek naleśniki, są zawsze gotowi do wykorzystania wraz z miodem, dżemem, mleko skondensowane i gorącą herbatę.

W kuchni, istnieje około stu różne przepisy na babeczki. Są one wykonane z różnych warzyw i owoców słodkich, dodać różnego rodzaju przyprawy itp Jednak prawie wszystkie naleśniki mnóstwo smak i łatwość przygotowania. zawsze będą ulubione danie większości gospodyń domowych.