603 Shares 8202 views

Biografia Nadia Dorofeeva – członek grupy "Time and Glass"

„Czas i szkło” udało się podbić publiczność, i znaleźć swoją niszę w rosyjskim show-biznesu. Wielu fanów tej muzycznej interesów zbiorowych Biografia Nadia Dorofeev. Ty też, jest jednym z nich? Zalecamy, aby przeczytać artykuł od początku do końca.


Biografia Nadia Dorofeeva

Urodziła się 21 kwietnia 1990 w Symferopolu (Krym). Nasza bohaterka została wychowana w zwykłej rodzinie. Moi rodzice starali się zapewnić szczęśliwe dzieciństwo córki. Miała drogich zabawek, piękne ubrania i ciekawych książek.

zdolności

Biografia Nadia Dorofeeva wskazuje, że dorastała aktywny i ciekawy dziewczyna. Lubiła śpiewać i tańczyć. Mama i tata postanowił pomóc jego córce rozwijać te talenty. Nagrali Nadia w szkole tanecznej i wokalnej studio. Dziewczynka chętnie uczestniczyło w zajęciach.

W 1997 roku, nasza bohaterka poszła do pierwszej klasy. Natychmiast pojawił się kilka koleżanek i przyjaciół. Nauczyciele zawsze mówili dobrze o studenta Dorofeeva. Zauważyli oni swoje pragnienie wiedzy, staranności i aktywnego udziału w życiu klasy.

Przez 12 lat Nadia był w stanie osiągnąć znaczne sukcesy w tańcu i śpiewie. Do listy wszystkich swoich zaletach nie jest możliwe. Ale będziemy wyróżnić kilka najważniejszych. Dorofeeva Jr. udział w konkursach tańca towarzyskiego organizowanych na Krymie. Profesjonalne jury rozpoznał dziewczynę najlepsi z najlepszych. W tym samym roku otrzymała Grand Prix na konkursie wokalnym „Southern Express”,.

Później, utalentowany piosenkarz i tancerz zaczął wysyłać na międzynarodowych festiwalach i konkursach. Nagy udał się do krajów takich jak Węgry, Bułgaria, Włochy i inne.

W ciągu 15 lat Dorofeev otrzymał ofertę zostania członkiem grupy Moskwa „M.Ch. C”. Nie mogła przegapić takiej okazji. Kilka razy w miesiącu dziewczyna przyszła do stolicy Rosji na próby i występy.

Po ukończeniu szkoły średniej Dorofeeva zdecydowała się na wyższe wykształcenie. Dziewczyna udała się do Kijowa, gdzie został przyjęty do Instytutu Kultury.

"Time and Glass"

Nasza bohaterka nie szukał karierę solową. Chciała działać jako część udanej grupy. Wkrótce jej życzenie się spełniło.

grupa "Time and Glass" powstała w 2010 roku. W roli kolektywu został wyprodukowany przez popularny piosenkarz Potapov. Pomysł stworzenia takiego projektu został wyrzucony swojego starego przyjaciela Aleksey Zavgorodny, lepiej znany pod pseudonimem pozytywne. Jest on również odpowiedzialny za podkład muzyczny. wkrótce został odnaleziony i drugi członek zespołu „Time and Glass” – solista Nadja Dorofeeva. Biografia dziewcząt w tym czasie bardzo mało ludzi interesuje. Jednak była w stanie ustanowić siebie jako profesjonalnego piosenkarza.

Pierwszy singiel został wydany w listopadzie 2010 roku – „Więc miałem kartę.” Producent opublikował klip do tej piosenki w Youtube. Kilka tygodni wyglądało tysiące użytkowników. Po tym, grupa interesuje zwykłych ludzi i producentów telewizyjnych. Dzieci są zapraszani do różnych transmisji i imprez towarzyskich. Nadia i Alex udało się ujarzmić i rosyjska publiczność. Grupa „Time and Glass” często koncertuje w Moskwie, Sankt Petersburgu i innych miastach kupno.

Do tej pory, twórcze Kitty dzieci kilka jasnych klipy studyjne albumy oraz dziesiątki utworów. Najbardziej popularne wśród studentów wygrali swoje kompozycje takie jak „Teardrop”, „Zatańcz ze mną”, „płytki” i „Silver Sea”.

W 2015 roku grupa zaprezentowała publiczności swoje nowe stworzenie – piosenkę „Nazwa 505”. W krótkim czasie stał się hitem. Tytułowy wideo w YouTube zebrał ponad 500 000 widoki.

wygląd

Nadia Dorofeev, biografia, wzrost, waga, z których wiele jest zainteresowany, utrzymanie zdrowego stylu życia. Ona je dobrze, ćwiczenia, nie pić alkoholu i nie palić. Na wysokości 170 cm, kobiety o wadze 55-56 kg. Rudowłosa piękność próbując utrzymać się w dobrej kondycji.

życie osobiste

Nadzieja – wysoka i smukła dziewczyna o ładnej twarzy. W takim pięknem jest to niemożliwe, aby nie zakochać. A w liceum, a faceci kolegium dbać o niego. Ta biografia mówi Nadia Dorofeev. Prywatne życie piosenkarza w pełnym rozkwicie dziś. Jakiś czas temu pojawiły się plotki o jej romansie z innym członkiem zespołu „Time and Glass” – Alekseem Zavgorodnim. Jednak informacja ta nie odpowiada rzeczywistości.

La donna stonowane muzyk i prezenter telewizyjny Vladimir Gudkov. Program z udziałem przyjść do ukraińskiego kanału telewizyjnego „1 + 1”, a rosyjskim kanale „piątek”. Dla wielu z nas jest to znane jako Wowa Dantes.

Chłopaki spotkali się prawie 4,5 roku. Żyli pod jednym dachem, wspólne wspólne życie. Kilka miesięcy temu, Vladimir złożył propozycję kochanek małżeństwo. Nadia uzgodnione.

kura firm

5 dni przed planowanym uroczystości piosenkarka zdecydowała się na życie kawalerem. Ona zorganizowała wieczór panieński z karaoke i tańce. Wszystkie druhny nosiła na głowie opaski z uszami, jak Minni Maus. Impreza została zorganizowana w jednym z klubów w Kijowie karaoke. Prowadzenie Dorofeev żonaty przyszedł bliskich przyjaciół i naszych współpracowników. Wśród nich są piosenkarz Nastya Kamensky, grupa uczestnik MMDANCE Maria Popova i jej mąż Potap – Irina Gorovaya.

Przez całą noc dziewczyny piją koktajle i tańczyć do upadłego. Chętnie śpiewali hity Irina Allegrova, Lyubovi Uspenskoy i innych znanych śpiewaków.

ślub

08 lipiec 2015 Biografia Nadia Dorofeeva uzupełniane ważne i radosne wydarzenie. Poślubiła Vladimir Dantes. Impreza odbyła się w podmiejskiej kompleksów obszar Wyszgorod. Wśród gości byli przedstawiciele rosyjskiego i ukraińskiego beau monde. Gratuluję nowożeńcy przybył słynny choreograf Miguel. Wiodącym wydarzeniem był legendarny Anatolij vj MTV.

Oczy młodej pary świeci ze szczęścia. Nadia była na ślubny śnieżnobiałej, podkreślając jej smukłą figurę. Głowa dziewczynki urządzone długi welon z cienką zasłoną. Jak dla Vladimir wybrał elegancki garnitur. Ten strój nadawca dodaje czarną muszkę.

Konkludując

Biografia, wzrost, życie uczuciowe Nadi Dorofeeva – ogłoszono w artykule. Radujmy się do tej wspaniałej dziewczyny i utalentowanego piosenkarza. Życzymy jej samych sukcesów i szczęśliwego życia rodzinnego!