80 Shares 913 views

„Koparki”: rosyjscy aktorzy odwołujące śmieci

Metro kapitał nie przestała nawiedzać umysły lokalnych twórców, zachęcanie do tworzenia nowych obrazów. Dowodem tego może służyć jako nowy horror krajowej „Diggers” (aktorów pierwszego planu: Roman Evdokimov i Anna Vasilieva). Rosyjska premiera filmu odbyła się na początku sierpnia 2016 r.


Odniesienie rosyjski thrash

Z definicji, Kopaczki Krytyków Filmowych rosyjski „- typowym przedstawicielem gatunku horroru w nietypowych rosyjskich realiów z zestawu braków, ale jednocześnie oryginalny i nieoczekiwany finał twist, w tym badsome pomysłu. Mimo to, rosyjscy filmowcy powoli uczyć się kilka nietypowe dla krajowego gatunku filmowego, próbując jego najlepiej publiczności była naprawdę przerażona podczas odtwarzania.

Horror „Poszukiwaczy”, aktorzy i rola, która po premierze ma dużo fanów, stworzył reżysera debiutanta Tichon Kornev w tandemie z twórczego duetu pisarzy Alekseem Karaulovym i Eugene Kolyadintsevym. Debiut nie można nazwać porażką, pomimo faktu, że jego ocena nie jest wysoka – IMDb: 4.20. Autorzy, wykazując się znakomitą pomysłowość, usunięto odniesienie rosyjski thrash. W ten sposób, aby umieścić obraz „kopacze” aktorów, którzy brali udział w filmie.

Grając główne role

Podczas odlewania do głównej roli autorów to odwiedzono 200 kandydatów. W filmie „Koparki” i rola aktorów zostały wybrane do siebie z bezpośrednim udziałem reżysera. Aby widza wierzyć w opowieści, Tichon Kornev zasadniczo nie zyskuje znanych artystów. Dlatego krytycy zauważyli wybór mało znanych wykonawców, którzy świetnie wyglądają w świtą koszmar.

Specjalne pochwały od ekspertów zdobył piosenkarza główną Dasha – Anna Vasileva. Rosyjska aktorka dołączyła na obraz jej cech charakteru Ellen Ripley z serii „Obcy” i Angela z „Raporty”. Ona jest profesjonalnym kaskaderem, sławny był po przekształceniu Maszy „Umku«w filmie telewizyjnym»Gamer”.

Rola męskiego bohatera, Artem, grał charyzmatycznego Roman Evdokimov. Absolwent im WTU. Shchepkin ma na swoim koncie dziesięć projektów, z których dużą część serialu, na przykład: „Były nie dzieje”, „leczenie” i „tajemnicy na całym świecie.”

W orszaku z koszmaru

Doskonałą pracę z rolą kospleershi Dina wyobrazić sobie bohaterka strzelca, aktorka-debiutantka Maria Schekaturova. Dzięki staraniom jego początkowej filmowy horror dokumentalnego. Aktorka jest na obraz i make-up, udał się do Petersburga na festiwalu „STARKON” gdzie sfilmowane rzeczy dzieje się wokół nich działają na kamery GoPro. Jest możliwe, aby powiedzieć z przekonaniem, że wraz z dyrektorem filmowane taśmę, „Diggers” aktorów. Było to bardzo ciekawe rozwiązanie.

Rosyjski aktor teatralny i filmowy Jewgienij Koryakovsky był na planie jednego z horrorów doświadczonych wykonawców. Karierę zaczął w teatralnej scenie, jest teraz jego filmografia obejmuje ponad 25 filmów różnych gatunków. Wśród nich wyróżniają się: „Jesienin” i „Diva”.

straszny Valais

Aktorzy z filmu „Diggers” urzeczywistniającym idee dyrektora, stworzony dziwaczne, a nawet przerażające rodzaje znaków, które są nieodłącznym kinozhanrov horror.

Pochodzący z Chin, utalentowany wokalista Dean wentylator, stworzył unikalny charakter, który z pewnością będzie zapamiętany przez widza na ognistym nadużycie słowa, wypowiedziane w języku chińskim. Aktor aktywnie w filmach od 2010 ( „Załoga”, „Wszystko zaczęło się w Harbinie”), członek Cechu rosyjskich aktorów.

Andrew Levin, dawniej znany jako aktor dubbingu, grał rolę Digger. Jego filmografia obejmuje około 20 dzieł ( „Batalon”, „Wars Cop”, „Młody Strażnik”), ale jego głos jest używany przez ponad 70 bohaterów filmów zagranicznych w kasie krajowej ( „Tron. Revolt”, „Pingwiny z Madagaskaru”, „Faceci w czerni -3 "" Jennifer korpus „).

Kirill Kobzarev zawarte na ekranie Lion. Artysta aktywnie działał w domowych filmów fabularnych i seriali telewizyjnych „Streets of Broken Lampy”, „najlepszy wróg”, „Obcy gniazdem”, „Batalon”, „Osaczeni”, „Ostatnia bitwa”. Horror „aktorzy” Kopaczki zaproszony poświęcić pamięci Kobzareva jako 35-letni aktor zginął w wypadku samochodowym w 2015 roku przed premierą taśmy.

koszmar pod ziemią

Film „kopacze”, aktorzy i którego rola jest niewątpliwą zaletą taśmy ma inne zalety – fascynującą historię, spektakularne efekty wizualne i szczerą miłość twórców horroru dla dziecka i gatunku w ogóle. Widać, że autorzy filmu nie jest tylko kolejnym krokiem w karierze i drabiny „tick” w twórczym CV. Obraz korzystnie w porównaniu do poprzednich doświadczeń krajowych w stylu „podziemnego koszmaru” jak „Phobos” i „monter”. Praca jest wysoce zalecana do oglądania przynajmniej ze względu na fakt, aby dowiedzieć się, jakie nowe legendy przedstawiła Moskiewskiego korzenie ziemią filmowcem.