548 Shares 8085 views

Tuning Volkswagen Golf 3 z rękami

Niemieckie samochody zajmują wiodącą pozycję na rynku światowym. Niemniej Tuning Volkswagen Golf 3 dla niektórych kierowców znaczenia, ponieważ nie ma ograniczeń co do perfekcji. Uruchom modernizacji maszyny jest on dostępny na własną rękę, bez inwestowania znacznych środków finansowych. Ale istnieje inna alternatywa – jak najwięcej wypracować pojazdu w celu uzyskania ekskluzywnych samochodów wyścigowych. Rozważyć możliwość samodzielnej modernizacji.


jednostka nadawcza

Z reguły właściciele zaczynają Tuning Volkswagen Golf 3 z przeliczenia jednostki transmisji. Problemy zaczynają się sprzęgło po dwieście tysięcy metę. Jeśli nie ma wyraźnych oznak usterek, to nie znaczy, że będą one przechodzić. Wskazane jest, aby zwrócić uwagę na następujące szczegóły:

 • Głównym tarcza sprzęgła;
 • koszyk;
 • uwolnienia łożyska;
 • Kabel transmisji.

Alternatywnie, można wymienić te części na bardziej współczesnych odpowiedników, takich jak pacjentów badania SAHS. Pozwoli to, aby osiągnąć pożądany efekt i zaoszczędzić jedną czwartą środków finansowych w porównaniu z oryginalnymi elementami.

Native jednostkowych kosztów kilka razy droższe niż identyczne zdolności operacyjnych. Najważniejsze – aby wybrać analogi, które posiadają odpowiednie certyfikaty jakości. Dodaj dodatkowy unikalny element wyłączną farbowanie i wykańczanie w trybie 3D. Dodatkowo wyjątkowość oryginalnych etykiet i dać airbrush obraz.

Poprawa elementów świetlnych

Tuning Volkswagen Golf 3 jest odpowiednia w stosunku do reflektorów oraz elementów oświetlenia. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zainstalowanie lamp ksenonowych, które przez jego parametry przekraczają „galogenki”. Po pierwsze, lampa nie jest wrażliwy na ciepło. Po drugie, zmniejszenie zużycia energii, a sama oświetlenie obejmuje 25 procent więcej terytorium.

Aby wykonać strojenie Volkswagen Golf 3 własnymi rękami pod względem oświetlenia Hella wystarczy kupić zestaw z parą specjalnych obiektywów i bloków.

Instrukcje dla Postępu reflektorów

Przestrzegając tych zaleceń, można przekształcić z zewnątrz samochodu nie do poznania, w świetle następujących elementów:

 1. Całkowicie zdemontować światła, usunąć szkła za pomocą suszarki do włosów, tak aby nie uszkodzić ciała.
 2. Oddzielić odbłyśnik z rdzenia poprzez odkręcenie śrub mocujących.
 3. Czy gniazdo na nowe optyki, usuwając rozmiar mierząc wymiary zacisku.
 4. Uruchom przybliżone dopasowanie w celu zapewnienia nie ma żadnych przeszkód ze strony innych elementów.
 5. Ustawienie obiektywu w położeniu środkowym, w celu dostosowania się strumień świetlny o wysokości 450 mm od podłoża.
 6. Wyregulować mieszankę w stosunku do głównego szczegółach.
 7. Przyklej szkła i ustawić je na zwykłych miejscach.
 8. Przeprowadzenie regulacji w celu emitowania wiązki światła.

Następnie można użyć zaktualizowanych reflektory i cieszyć się ich właściwości i piękno.

Volkswagen Golf 3 Tuning: modernizacja silnika

Ze względu na wykorzystanie zalecanym olejem i terminowe agregat wymiana bez modernizacji służyć przyzwoity czas. Jako wyrafinowania, eksperci radzą, aby regularnie zmieniać stare pierścienie i łożyska korbowodów, unikając w ten sposób nadmiernego zanieczyszczania oraz pogorszenia funkcjonalności całej jednostki. Należy również monitorować stan uszczelek, uszczelnień na zegarze i naprężenia paska rozrządu.

Prace konserwacyjne, dzięki czemu silnik do zachowania zasobów na odpowiednim poziomie, składający się z takich manipulacji:

 • po usunięciu palety należy wymienić wszystkie uszczelki;
 • sprawdzić łańcucha pompy olejowej przekładni zużycia;
 • Dokręcić wszystkie śruby mocujące przy użyciu narzędzi momentu obrotowego;
 • sprawdzić wszystkie części stykające się z medium do przecieków.

Tuning Volkswagen Golf 3 (wagon) dowodzi, że silnik diesel samochód działa dobrze, nepriveredliv jakość paliwa i zużywa około sześciu litrów oleju napędowego na sto kilometrów. Po pokoleniu źródła przebudowana w złomu samochodowego. Dlatego wskazane jest, aby po prostu zastąpić ją nową wersją, która jest odpowiednia dla ogólnych parametrów.

Przekształcanie pulpit

Zastanów się, jak zrobić kolorowy panel operacyjny światła pojazdu. Procedura składa się z kilku etapów:

 • Nabycie sześciu diod z kolby i rozdrobniono tak poza tym samym liczba rezystorów (oporność – 850 omów), i pięć białe kandeli;
 • szycia do górnej pary elementów optycznych o pożądanej wielkości;
 • Wewnętrzny stożek otworu wiertarką;
 • Przestrzeń do mocowania jest wypełniona odpowiednim klejem;
 • Diody LED są umieszczone w amunicję i tarczą;
 • Panel bezpieczeństwa daszek i zdemontowane;
 • Odniesienie strzałki oznaczone położenie;
 • Pręt delikatnie oderwana od diody, ostry przedmiot usunięte stare warstwy farby;
 • za pomocą pincety przyklejone niebieskie lub inny kolorowy film;
 • Zespół węzeł jest przeprowadzane w odwrotnej kolejności.

Tuning Volkswagen Golf 3 (Zdjęcia prezentowane powyżej), w konsekwencji doprowadzi do tego wyniku ok.

Chipping

Chip-tuning samochodu – jeden z najszybszych sposobów, aby poprawić niektóre z jego cech. Procedura ta pozwala zwiększyć manewrowość samochodów, zmniejszyć zużycie paliwa, poprawiają dynamikę. Prawidłowe i wysokiej jakości oprogramowania dodaje nie mniej niż dziesięć procent mocy próbną. Jednocześnie, mając niezbędnych umiejętności oraz sprzęt operację można wykonać samodzielnie. W obecności ABS procedura mądry wykonywane podczas ustawiania kąta wtrysku terminów dostaw paliwa i agregacji daje zauważalny efekt.

W zasadzie, silnik z szesnastoma zaworami i dwoma wałkami rozrządu może być rozdrobnione bez wahania. Silniki z niższych stóp przyniesie więcej kłopotów niż rzeczywistej skuteczności.

Na koniec

Tuning Volkswagen Golf 3 (91/97) wyeliminuje słabości samochodu, który nie jest tak dużo. Główne zmiany są kierowane do urządzeń zewnętrznych poprzez instalację dodatkowych spódnice. Co do wykańczania wnętrz, są często poddawane transformacji jednostki transmisyjnej. na modernizację części jest łatwo podnieść. masa firm, które sprzedają licencjonowanych zamienne do wszystkich modeli samochodów niemieckich działających.