251 Shares 2997 views

Smukłe nogi przez miesiąc. Instrukcje użycia

Piękne kobiece nogi zmuszają serca ludzi do walki częściej, a kobiety odwracają się z oczywistą zazdrością. Ale smukłe nogi – to nie jest niemożliwe marzenie, to jest rzeczywistość! Wykonaj specjalne ćwiczenia, a miesiące będziesz mieć smukłe nogi. Najważniejszą rzeczą jest pragnienie.


Poniżej omówimy bardziej szczegółowo, jak i co zrobić, aby uzyskać pożądany rezultat: zaostrzone, szczupłe nogi. Ćwiczenia należy wykonywać pięć razy w tygodniu: poniedziałek – środa – piątek – kompleks cardio; Wtorek – czwartek – ćwiczenia siłowe.

Ćwiczenie 1. Cardiocomplex

W tym celu potrzebna jest konwencjonalna lina i dowolny kardio – bieżnia, stepper, rower treningowy, trenażer eliptyczny, veloergometer. Przed rozpoczęciem sesji konieczne jest rozgrzanie mięśni na symulatorze na około 5 minut, a następnie weź linę i wykonaj 100 skoków na obu nogach. Po 50 sit-ups. Pamiętaj, że przysiady działają poprawnie z ciasnym brzuchem i prostym powrotem. Następnie ponownie uruchom symulator przez 4 minuty, a następnie powtórz skoki. Po liny wykonaj 25 napadów naprzód z każdą nogą, a po 4 minutach treningu kardio i 100 skoków. Po zakończeniu ćwiczeń wykonaj 50 prasy. Aby uzyskać smukłe nogi, obciążenie może być zwiększone, ale tylko stopniowo. Kategorycznie nie można przeciążać mięśni, które są nieprzyzwyczajone do takich fizycznych obciążeń.

Ćwiczenie 2. ćwiczenia siłowe dla nóg

W tym celu potrzebujesz amortyzatora, liny i 2 hantli. Najpierw zacieraj mięśnie – wykonaj 300-krotnie skokową linę. Potem weź krótko około 5-10 minut. Potem musisz wykonywać ćwiczenia z hantlami. Aby to zrobić, weź je w dłonie i opuść je w szwach. Pociągnij do brzucha i wyprostuj plecy. Zacznij cicho opuścić i jak powoli wspiąć się na 4 konta. W sumie należy wykonać 3 zestawy 12 sit-ups. Zrelaksuj się.

Weź taśmę amortyzatora, przymocuj jeden koniec na lewej stopie. Prawą nogę należy ugiąć pod kolanem, a lewą nogę należy obrócić w lewo, w miarę możliwości. Wróć nogi do pierwotnej pozycji. Powtórz tę procedurę w 3 zestawach po 20 razy. Teraz wykonujemy 12 ataków z hantlami w trzech podejściach. Za pomocą amortyzatora wykonaj następujące czynności: klęczymy, wkładamy amortyzator na lewą stopę, a następnie wyprostowujemy nóżkę i przesuwamy ją do tyłu. Powtarzaj 20 razy, 3 zestawy dla lewej i prawej nogi. Ostatnia operacja. Nogi rozpościerają się na szerokość ramion, nogi są wysuwane, pośladki są wciągane, hantle w dłoniach. Czy przysiadów z otwartymi ramionami. Również powtórz wszystkie 20 razy, 3 podejścia.

Smukłe nogi są połowy sukcesu. W celu polepszenia postawy poza tym pożądane jest wykonanie innego bardzo skutecznego ćwiczenia. Wstań prosto. Obcasy razem, skarpetki wyglądają w przeciwnych kierunkach. Stań pod blatem (stół, wysoka szafka, oparcie fotela lub fotela). Połóż jedną rękę na pasie, drugą trzymaj podparcie. Rozluźnij ramiona, naciągnij prasę i pośladki. Uruchom plie na skarpetach, to znaczy przykucnij się na podstawie stania na palcach. Kolana muszą koniecznie być rozłączone. Opuszczaj powoli tak długo, jak długo możesz utrzymać plecy proste. Jak tylko poczujesz, że twoje ciało zaczyna się zgiąć, wzrastaj. W środku kucka i podnoszenia, zawsze za parę sekund. Łącznie wykonujemy 10 przysiady w 2 podejściach.

Upewnij się, że regularnie wykonujesz te akcje, otrzymasz smukłe nogi w jak najkrótszym czasie.