542 Shares 2743 views

„Neptun” (dorzecze, Tomsk): Opis i usługi

Rehabilitacji i rekreacji – główny slogan kompleksu „Neptune” (Tomsk). Basen, sauna, siłownia, grota solna i znacznie bardziej skłonni oferować obywatelom Tomsk i goście z centrum odnowy biologicznej.


opis

W tym roku organizacja obchodzi swoje trzynaste urodziny. W 2004 roku „Neptun”, basen (Tomsk), rozpoczął swoją historię z tylko jednym z sauną fińską, a dziś jest to ogromny kompleks, który oferuje klientom szeroką gamę usług odnowy biologicznej.

Wizyta w „Neptune”, goście mogą nie tylko odpocząć, ale także spędzić czas z korzyścią dla zdrowia. Jest tu do swojej dyspozycji kilka basenów, woda, która przygotowuje się do czyszczenia i ozonowania technologii UV, rosyjskim parowa, łaźnia turecka, sauna, basen, siłownię i zabiegi biurowych. Dla rodzin z dziećmi jest specjalny pokój zabaw, gdzie dzieci mogą bawić się i bawić.

Krótko o usługach

kabina na podczerwień

Funkcje dla gości, którzy lubią gorącą parę, SC „Neptune” (Tomsk)? Basen zapewnia kabiny podczerwieni, w których temperatura ogrzanego do 50 stopni, co pozwala na ich w ciągu pół godziny. Promieniowanie ma prawie żadnych przeciwwskazań, ma doskonałą spa i nagrzewa efekt.

sól pokój

Jest sztucznie wytworzone miejsca, gdzie dno, sufit i ściany wykonane są z bloków soli, co poprawia się mikroklimat w pomieszczeniu. Haloterapia pokazano ludziom, którzy cierpią z powodu częstych przeziębień i chorób górnych dróg oddechowych, oraz wzmacnia układ odpornościowy.

collagenaria

Nowoczesna technologia opracowana dla korygowania zmian skórnych związanych z wiekiem. Pobyt w collagenaria poprawia strukturę i wygląd skóry, zwężenie rozszerzone pory, wygładza drobne linie i zmarszczki, ton wyrównawczą osoba znikanie plam starczych, jak również pozytywny wpływ na ten problem i skóry tłustej.

fitobochka

Unikalna technika przywrócenia zdrowia, oparta na tradycji słowiańskiej pary, z wykorzystaniem pary z ziół.

teren wypoczynkowy

Jasne wnętrze hali głównej uplifting, podgrzewane fotele zapewniają komfort dla rekreacji ma basen, tenis, sprzęt fitness.

Obszar dla dzieci

Przywódcy kompleksu próbowali zrobić wszystko, co mali goście korzystają również czas spędzony tutaj. Pokój gra jest odpowiednia dla dzieci, i dla starszych dzieci. Ma labirynt, maszyny do gry, miejsce do gier. Podczas gdy rodzice odpocząć, dzieci zajęty gier mobilnych.

lokalizacja

Podczas poszukiwania miejsca na weekend należy zwrócić uwagę na NC „Neptune” (dorzecze). Tomsk posiada dwie takie instytucje, z których jeden jest na Frunze Avenue, 240-A, mieszkalnych №10, a drugi znajduje się na 79. Dywizji Gwardii, dom 4/5. Oba zespoły są na pewno zadowolić swoich gości jakość usług i przystępne ceny.

"Neptun" (Tomsk): Basen

Frunze – Prospect, gdzie kompleks trzech poziomach, które łączy w sobie szereg rozrywkowych i odnowy biologicznej. Istnieją trzy baseny, rosyjski i fiński kąpieli, łaźni tureckiej.

Duży basen ma długość 22 metrów, są trzy ścieżki, jacuzzi, duży wodospad przyciąganie „Rain”. Średnia wielkość basen 4 do 7 metrów i jest hydro strefa dziecko. Mały basen wody o niskiej temperaturze (-15 ° C).

Oferowane usługi:

 • basen;
 • sauny złożone;
 • szkolenia dla pływania;
 • fitobochka;
 • strefa dla dzieci;
 • kawiarnia;
 • siłownia;
 • masaż ryb;
 • Soliariji;
 • Pokój sól.

„Neptun” basen (Tomsk) w Straży

Kompleks znajduje się na zewnątrz Straży obejmuje basen, saunę fińską, altanki na odkrytych kortów tenisowych. Ponadto, goście kompleksu mogą zostać usunięte tam apartamentów Junior gospodarki.

Oferowane usługi:

 • Kompleks hotelowy;
 • Altana na zewnątrz;
 • grill;
 • Odkryty basen;
 • sauny złożone;
 • boisko do tenisa;
 • siłownia;
 • kabina na podczerwień.

Opinie klientów

Czy cieszy się popularnością wśród obywateli Wielkiej Brytanii, „Neptun”? Basen (Tomsk), opinie w Internecie – jest to idealne miejsce na weekend lub wakacje z rodziną. Tutaj dobra siłownia, bardzo czyste baseny z ciepłą wodą, co jest szczególnie ważne dla osób z dziećmi. Doskonały kompleks łaźni – można wybrać łaźnia parowa dla każdego: dla miłośników suchą parą – Wonderful sauną fińską, łaźnią dla fanów rosyjskiej – wielki facet na drewnie. Dzieci są zachwyceni z łaźni tureckiej. Kobiety mówić o pozytywnym fitobochki, odmładzające zabiegi i masaże ryby.

Tutaj, przytulna atmosfera, przyjazny personel i bardzo smaczne herbata Ałtaju.

Kompleks administracja próbuje uczynić pobyt gości ciekawe, przyjemne i satysfakcjonujące.

Jeśli chcesz wypoczynku jakości, należy odwiedzić centrum odnowy biologicznej „Neptune” (Tomsk). Basen, ceny za usługi, które są przedstawione na oficjalnej stronie internetowej Spółki, dostępne dla wszystkich obywateli. Pojedyncza wizyta będzie kosztować dorosłego wynosi 200 rubli za godzinę, dziecko – 100 rubli. abonament miesięczny jest korzystniejsze: cena zaczyna się od 1400 rubli dla dorosłych i obywateli od 700 rubli – dla dzieci.