727 Shares 3225 views

Młody sportowiec Anton Chupkov: pływanie, osiągnięcia, rekordy, Igrzyska Olimpijskie w Rio

On – młody sportowiec dziarski podbił baseny na całym świecie.

On – młody dobrym pływakiem, laureat wielu nagród i pucharów.

Kto jest on – Anton Chupkov, pływanie, biografia i życie osobiste jest zainteresowany nie tylko w krajowej opinii publicznej, ale także społeczność międzynarodowa sportu?

Przekonajmy się, co jego dzieciństwo, jak wielki postęp zyskał, a co robi teraz.

dzieciństwo

Czczony przyszły Mistrz Sportu w pływaniu Rosja Anton Chupkov która teraz powoduje zachwyt milionów fanów, urodził się pod koniec zimy 1997 roku, w stolicy Rosji.

Warto zauważyć, że chłopiec nie próbował dostać się do sportu od początku. W basenie, zaczął chodzić na namową mojej matki, w celu poprawy stanu zdrowia. Może trochę Anton często trwa zimna albo trzeba było poprawić swoją postawę, nigdy nie wiadomo.

Cokolwiek to było, element wody jest bardzo zafascynowany Anton – wychował silniejszy, dorósł, zaczął wykazywać doskonałe wyniki. Tylko pływać nie był zainteresowany w basenie – dziecku dążyć więcej, do perfekcji.

Jestem w stanie osiągnąć coś trochę Anton Chupkov? Pływanie, które wykazały, dziecko było bardzo silne i bez zarzutu.

Chłopak miał szczęście – jego głównym trenerem był doświadczony nauczyciel i wiedząc pływak Bykova Natalya Yurevna.

trenerzy

To Natalia widział niezbędnych zdolności w eleganckim rzeźbiona chłopca, jego siły i determinacji. Pomogła mu rozwijać umiejętności niezbędne, odblokować tajemnice sportów wodnych, uczy prawidłowego zachowania się na wodzie. Ruch Anton stał się bardziej pewny siebie i silny, pełen wdzięku i sferoidalnego.

W wieku jedenastu lat, Anton przeniesiony do rezerwy olimpijskiej szkoły pod kierownictwem Aleksandra Sergeevicha Nemtyreva. To właśnie tam chłopiec wiedział sportu na wysokim poziomie.

On uczono pływać technicznie poprawnie i dokładnie, równomiernie rozprowadzenie sił wzdłuż niezbędnych kroków, starając się nie prawidłowo rezygnacji oddech.

start

W wieku szesnastu lat Anton Chupkov, pływanie jest dopracowane z dnia na dzień stał się członkiem młodzieżowej reprezentacji Rosji na pływanie. Jego specjalnością – pływanie na dystansie stu i dwustu metrów stylem – stylem klasycznym.

Brass – rodzaj konkurencji pływania w klatce piersiowej, w którym ramiona i nogi wykonują ruchy symetryczne równolegle do powierzchni wody.

W tym samym roku Anton udział w Igrzyskach Olimpijskich Juniorów europejskich (Festival), gdzie objął pierwsze i drugie miejsce na dystansie stu i dwustu metrów, odpowiednio.

osiągnięcia

2014 był jeszcze bardziej wieńczy rok dla młodego pływaka. Mówił na Mistrzostwach Europy Młodzieży, gdzie dwukrotnie otrzymała brąz i srebro raz (Personal biegi na dystansach od pięćdziesięciu, stu i dwustu metrów, odpowiednio).

Jednak facet nie ogranicza się jedynie do osobistego zwycięstwa. Brał udział w zespołach pływać i pokazał jasne, silne działanie w zespole. Na przykład, wygrał jeden złoty medal w męskiej przekaźnika medley i mieszane przekaźnik medley, ten ostatni pływać ustawić europejski rekord.

Następnie udział w Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich w Nanjing, gdzie Anton Chupkovym wygrał sumie pięć medali (dwa z nich – złoto), i po raz kolejny ustanowił rekord, tym razem świat w indywidualnej i zespołowej pływać.

przyszły rok

2015 upłynął pod znakiem nowych osiągnięć. W kwietniu, doświadczony i oddany Anton staje się Championem Rosji, przemawiając na Igrzyskach Europejskich (Baku) w czerwcu, zdobywając cztery złote medale i bić dwa młodszy rekord. Ze względu na osiągnięcie osobistego, a także skoordynowanych występów w zespole Anton Chupkovu powierzono rolę chorążego ekipy rosyjskiej na ceremonii zamknięcia igrzysk.

Jako młody pływak również docenione Federacji Rosyjskiej pływania? Anton Chupkov nazywany prawdziwym mistrzem kraju, uosobieniem przyszłości sportu w Rosji.

To było śledzone przez innych ważnych wydarzeń: Puchar Świata, który odbył się w Kazaniu, gdzie młody pewni pływak zajął siódme; Mistrzostwa Świata Basen (Singapur), gdzie Anton wziął kilka czołowe pozycje w biegach indywidualnych, jak i zbiorowych, ustanawiając nowy rekord świata.

Jak publiczność reaguje na triumfów który zaliczył pływanie Anton Chupkov? Zdjęcia, wideo i wywiad młody sportowiec zaczął ozdobić informacje jako pierwszy zespół w mediach drukowanych i wiadomości telewizyjnych. Na przykład, człowiek został zaproszony do informacji zegarowej i edukacyjnego kanału telewizyjnego „Moskwa-24” do rozmowy na powietrzu.

letnie Igrzyska Olimpijskie

W lecie 2016 roku, Brazylia gospodarzem Igrzysk Olimpijskich, który miał pełnić rolę słynnego rosyjskiego sportowca. Mam rekordy ich nurkowania Anton Chupkov? Rio de Janeiro pokazał życzliwość dla młodego pływaka. Zajął trzecie miejsce w odległości dwustu metrów, ustanawiając nowy rekord dla jego kraju, za co został odznaczony Medalem Honoru drugiego stopnia „za zasługi dla Ojczyzny”.

Anton Chupkov teraz!

Od jesieni 2016 roku młody pływak wstąpił w szeregi armii rosyjskiej, aby służyć w firmie sportowej.

Wiele obawialiśmy się, że będzie musiał zostawić na karierze czasu. Jednak Anton Chupkov nadal uczestniczyć w kąpieli wodnej. Dla przykładu, w kwietniu 2017 roku otrzymał brązowy medal w mistrzostwach Rosji.

Młody mężczyzna przyznał, że zawsze stara się iść do przodu – aby poprawić swój czas i ustanowił nowe rekordy świata.

Mamy nadzieję, że przed sportowca jest jeszcze wiele wspaniałych zwycięstw i osiągnięć na całym świecie.