296 Shares 4748 views

Stwórz swoją grecką nos pędzla makijażu!


Cechy naszej twarzy powie więcej niż my sami o sobie. Fizjonomia wprowadza nas do psychologicznego portretu człowieka. Biorąc pod uwagę osoby, musimy najpierw zwrócić uwagę na oczy i nos. Zgodnie z oczami może określić nastawienie do kreatywności i wewnętrznego spokoju. Nos mówi jak silnej woli osoby i aktywne. Na przykład, prosty długi nos charakteryzuje swojego właściciela jako zmysłowej natury, zadarty nos, co do zasady, wesoły właściciele, szeroki – są sprytni, grecki karierowiczów nos i hazardziści. Tworzą go często zmieniane, aby osiągnąć doskonałe krzywe. Najczęściej jest ona wykonywana przez osoby publiczne, jak do nich przyciąga uwagę fanów, widzów. Ogromna popularność greckiego nosa (patrz zdjęcie).

Aby otrzymać formularze, które są uważane za idealne, wiele upadek pod nóż chirurga. Jednak nos, jak również reszta rysów twarzy – to twoja osobowość. Można naprawić niektóre linie niedoskonałe, bez uciekania się do operacji. Co jest tak atrakcyjny grecki nos? Wszyscy wiemy posąg Wenus z Milo z jej rzeźbiona formach. Ten prosty cienki nos, druga nazwa jest klasycznym. Grecki nos jest uważana za standard urody. Roman rodzaj nosa ma uszczelkę (inicjującego) poniżej nosa.

Istnieją duże, zadarte, orły i inne formy tępym nosie. Wizualnie poprawny kształt, długość będzie twarzą korekty. Z makijażem możliwe akcentami: przeznaczyć zalety i ukryć wady. Zrób to tak, że twoje oczy, nos, usta, harmonijnie połączone ze sobą. Makijaż pomaga zrównoważyć kształt twarzy. Musimy znać podstawowe zasady korekty – grę światła i cienia. Tak więc, jeśli nie podoba mi się kształt nosa i chcesz go poprawić, pierwszą rzeczą, którą trzeba znać jego części. Przednia część nazywa się „nosek”, który rozpoczyna się od nosa, a spada do następnej części – końcówkę (hryaschik) otoczona bocznymi naturalnie części, z których każda kończy się w skrzydle.

Aby wyprostować tyłu nosa, konieczne jest rozjaśnienie i przyciemnienia przedniej części ścian bocznych. Aby to zrobić, przesuń pasek do najbardziej wystających miejscach po bokach cieniu nos matowym środków naprawczych, które mogą być tonalnych fundacje, proszek, cień do powiek.

Najważniejsze, aby pamiętać, że oznacza kolor powinien być 1-2 odcienie ciemniejszy niż naturalny odcień skóry lub podstawowych zasobów tonalnych. Na grzbiecie nosa, stosować lekki cień. mieszanka granicznym tone na sygnał powinien poruszać się płynnie. Pamiętaj, że czyszczenie będzie przyciągać uwagę, więc używać środków matowe tekstury. Jeśli jest to konieczne, aby krótszy nos końcówki zaciemnić rozjaśnić i powrót do 2/3 długości w kierunku od podstawy. Szerokie skrzydła podobne do „ukryć się w cieniu.” Tak więc możliwe jest, aby skorygować cały niedoskonały kształt twarzy.

My często przesadzać i odnoszą się krytycznie do ich wyglądu. Dane naturalne – jest niepowtarzalny i wyjątkowy, a jeśli to jest rozumiane i doceniane, to nie ma znaczenia, czy grecki rzymski nos sprawia, że jesteś wyjątkowy. Bądź sobą – to, co naprawdę się liczy!